Zonguldak’ta Ek İş Veren İş Yerleri ve Ek İş İmkanları

Zonguldak’ta ek iş arayanlar ve iş veren firmalar alt kısımda yer alan ilanlar üzerinden form doldurarak iletişime geçebilirler. Belirtmiş olduğunuz bölgelerde ek iş imkanı olduğunda size tarafımızca mail gönderilecektir.

Zonguldak Hakkında
Zonguldak, Karadeniz bölgesinin en güzel şehirlerindendir. Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak dağlarıyla ormanlarıyla birçok akarsuyu ve çaylarıyla doğal güzelliklere sahip bir şehirdir.

Zonguldak’ın Devrek, Alaplı, Çaycuma, Ereğli, Gökçebey olarak ilçeleri bulunmaktadır. Yüzölçümü olarak büyük bir ilimizdir. Karadeniz ikliminin hüküm sürdüğü şehirde geniş bitki çeşidinden oluşan ormanlar bulunmaktadır. Yıllık yağış miktarı oldukça fazladır. Nüfusun yarıdan fazlası köylerde yaşamaktadır. Eğitim seviyesi oldukça yüksektir, ayrıca şehirde üniversite bulunmaktadır.

Zonguldak Ekonomisi
Zonguldak’ta madencilik önemli bir geçim kaynağıdır. Maden ocaklarında birçok işçi çalışmaktadır. Maden kömürü çıkarılmaktadır. Maden kömürü yatakları çok geniş bir alana yayılmaktadır. Bunun dışında demir, alüminyum ve başka madenlerde çıkarılmaktadır.Bunun dışında ormancılık ve hayvancılık yapılmaktadır. Balıkçılık ise bir diğer uğraş alanıdır. Tarım yapılmaktadır, fındık karalahana ceviz gibi çeşitli meyve sebzeler yetiştirilmektedir. Mısır, buğday arpa ise diğer ürünlerdir. Avcılık Zonguldak halkının diğer geçim kaynaklarındandır.

Ayrıca termik santral bulunmaktadır, Türkiye’nin geniş bir kesimine elektrik üretimi yapılmaktadır. Bunun dışında sanayi olarak demir çelik önemli bir yere sahiptir. Ayrıca başka ürünlere dairde fabrikalar bulunmaktadır, Zonguldak dördüncü sanayi şehridir. Limanları ekonomik açıdan önemli bir yere sahiptir. Ticaret için önemlidir.

Zonguldak’ta Evde Yapılabilecek İşler
Kına için paket yapım işi evden yapılacak bir iştir. Zonguldak’ta bu iş için ilanlar bulunmaktadır. Ayrıca kendi tasarımı olan giysilerin dikerek sipariş üzerine konfeksiyonlara satmak mümkündür. Şık ve orijinal tasarımlarla beğeni toplayan ürünler tekrar tekrar talep edilmektedir. Eldiven kesimi için evde çalışmak üzere eleman arayan firmalar bulunmaktadır. Ayrıca evde sabun yaparak satış yapmak mümkündür. Sabunları şık paketler halinde internetten veya sipariş üzerine satarak kazan, elde etmek mümkündür.

Zonguldak’ta Ek İş İmkanları
Alt kısımda size uygun ek iş ilanı varsa başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer aradığınız iş türü yoksa, ek iş talep formunu doldurarak e-mail listemize kayıt olabilirsiniz. Firmalar, Zonguldak ve ilçelerinde ek iş ilanı verdiğinde sizlere e-mail ile ulaşılacaktır.

Ek İş Arayanlar ve Ek İş Verenler İçin Talep Formları

Ek iş arayanların dolduracağı form: İş talep formu
Ek iş veren firmaların dolduracağı form: Ek iş verme formu

Ek İş Arayanlar; Yukarıda yer alan iş talep formunu doldurarak yapacağınız ek iş türlerini, yaşadığınız yeri ve diğer bilgileri doldurabilirsiniz. Bulunduğunuz bölge de ek iş talebi oluştuğunda size e-mail ile geri dönüş yapılacaktır.

Ek İş Veren Firmalar; Yukarıda yer alan ek iş verme formunu doldurarak belirttiğiniz bölgelerde ek iş arayanlara iş imkanı sunabilirsiniz ya da alt kısımda yer alan ilanlardan uygun olanlara ek iş imkanı sunabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme; İş talep ve iş verme formlarını düzgün bir şekilde doldurunuz. Bize göndereceğiniz talep formları editörlerimiz tarafından incelenecek ve uygun görülmesi durumunda işleme sokulacaktır. Ek iş arayanlardan ya da ek iş verenlerden hiçbir şekilde ücret talep edilmeyecektir.

Zonguldak Aktif Ek İş İlanları
İşveren:
isvepara.net Ek İş Tanımı: Makale Yazımı Bölge: Tüm Türkiye Eğitim: Üniversite (ek işe başvur)

Zonguldak Ek İş Talepleri
İsim: Zeynep Çiçek Referans No: 100 (ek iş imkanı ver)
Merhabalar, Zonguldak merkezde oturuyorum ve evde yapabileceğim ek iş arıyorum. Paketleme ve benzeri işler olabilir. İş vermek isteyen firmalar yukarıdaki linkten benimle irtibata geçebilirler. Teşekkür ederim.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ