Zirve Grup İş Başvurusu

Zirve Grup; 1977 yılında Abdülkadir Oruç tarafından kurulmuştur. Şirket 1977 yılından bu yana hızla büyümekte olan şirketler arasında yer almaktadır. Projelerini gerçekleştirirken; çevre ve insanlara zarar vermeden, bilgi ve teknolojiye uygun çalışmayı hedeflemişlerdir. Uzman kadrosuyla git gide büyüyen şirketin sahibi Oruç; çalışanlarının da konforunu düşünmüştür.Projelerini gerçekleştirirken modernlikten ödün vermemiştir.

Yaptığı projeler sayesinde 2004 yılında ANSI/ISO/ASQ Q9001-2000 kalite belgesini alıp, hızla büyüme yolunda bir adım daha atmıştır. Türkiye gelişmek için sınırları zorlayan, bunun için de oturduğumuz evden, ofislere, okullardan, yollara değişen, modernleşen bir ülke. İnşaat yaparken çevreye, doğaya ve insana zarar vermeyen ender şirketlerden biri olan Zirve Grup; İnşaat sektöründe daha da büyüyecek gibi duruyor. Şirketin projeleri bitirdiği projelerden bazıları, Üsküdar Su Sporları Merkezi, Çanakkale Jandarma binası, Çengelköy Lisesi, Göktürk İş Merkezi’ dir. Halen devam eden projeleri arasında ise; Şişli Yeraltı Otoparkı, Levent Meydanı Yeraltı Otoparkı, Başakşehir Hafriyat Döküm Sahası yer almaktadır.

Bunlar şirketin sadece inşaat sektöründe yaptığı projelerdir. Oruç’ un kurduğu şirket inşaatın yanı sıra gıda, tekstil, işletmecilik ve temizlik bünyelerini de grubunun içine katmıştır. Gıda ve tekstil sektöründe dış ticarete de imza atmış bulunmaktadır.

İşinde uzman ekiplerle, istenen bütün firmalara temizlik personeli yönlendirip, birçok insana iş imkanı sunmuştur.Gıdadan temizliğe, tekstilden inşaata birçok başarıya imza atan şirketin firmaları arasında, Dolunay-İkram, Turkofood, Ayso inşaat isimli firmalar da yer almaktadır.Zirve Grup İletişim Bilgileri
Adres; Soğuksu Cd. 16. Sokak No: 12, Mahmutbey, Bağcılar, İstanbul

Zirve Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zirve Grup firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zirve Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ