Anasayfa / Fabrika ve Sanayiler Mayıs 28, 2015

ZF Sachs İş Başvurusu

ZF Sachs 1915 senesinde Almanya’da kurulan ve bugün 26 ülkede 121 üretim tesisi ile faaliyet gösteren Zf Group’un şirketidir. ZF Group araç şasi sistemleri ve aktarma organlarının üretiminde dünyada önemli bir role sahip öncü bir şirketler grubudur. Group sektörde dünyanın ilk 10 şirketi arasında yer almaktadır.

Şirket kurulduğu tarihten günümüze kadar çok çeşitli müşterileri “teknolojik kusursuzluğun simgesi” olarak hizmetler götürmüştür ve halen devam etmektedir. Alanında uzman mühendis kadrosuyla çok başarılı işlere imza atarak hızla büyümüştür.

Şirket , geleneklerinden gelen gücün üzerine teknoloji ile olan bağını sağlamlaştırarak güvenilir ve kaliteli hizmeti teknik uzmanlarıyla müşterilerine sunmaktan her zaman gurur duymuştur.

1988 senesinde şirket Türkiye’de ZF Services Türk adı ile satış ve satış sonrası hizmetler kapsamında faaliyetlerine başlamıştır. Üretilen tüm ürünlerin güvenilirliğini ve kalitesini son testlerine kadar yaparak %100 garantili ürünler teslim etmektedir. Zf Services Türk şirketinde görev alan personelin belirlenen zamanda Almanya’da ki tesislerde eğitimler alarak gelişimleri sağlanmaktadır.ZF Group’un Türkiye’de 4 tesisi yer almaktadır. ZF Lemförder Aks San. ve Tic. A.Ş. İzmir Çiğli’de , ZF Marine Eurasia Makine İstanbul Sultanbeyli’de , ZF Sachs Süspansiyon Sistemleri Kocaeli Gebze’de ve ZF Services Türk yine İstanbul Sultanbeyli’de bulunmaktadır.

ZF Group cazip maaş , uluslar arası kariyer , yüksek iş güvenliği seviyeleri ve endüstriye yön veren firma olma imkanlarıyla çalışan adaylarına yüksek kalitede iş fırsatları sunmaktadır. Kurumsal kültürü benimseyen , yenilikçi , motivasyonlu , kariyer hedefleri olan , tüm dünyayı çalışma alanı olarak benimseyecek ,saygılı ve dayanışma içinde olan kişileri işe alım süreçlerinde değerlendirmektedirler.

ZF Sachs İletişim Bilgileri
Adres; Gebze Organize Sanayi Bölgesi, 400. Sokak, Pk: 41480, Gebze, Kocaeli

ZF Sachs Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda ZF Sachs firmasında kariyer yapabilirsiniz. ZF Sachs insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
ZF Sachs İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Ender demir Haziran 10, 2015

  18 yillik kaynak ustasiyim, guvennilir bir is ariyorum. Kaynakciya ihtiyaciniz olursa bana ulasabilirsiniz.

 2. Ali yalcin Haziran 10, 2015

  Mekanik ustasiyim, meslek lisesi mezunuyum. Metal bolumu kaliteli ve uzun vadeli bi ise ihtiyacim var.

 3. aykut aykut Aralık 15, 2015

  Kaynak ustasıyım, 10 yıldan fazla bu işle meşgulüm. Güvenebilir devamlılık gerektiren bir iş istiyorum.

 4. ayhan Şubat 22, 2016

  13 yıllık oksijen kaynak 5 yıl gazaltı tecrübem vardır işimi severek yapmayı seviyorum kabul ederseniz sizinle çalışmak isterim tabi kubul ederseniz saygılarımla.

Yorum Yap