Anasayfa / İnşaat, İş Haberleri Temmuz 11, 2016

Zetaş İş Başvurusu

Zetaş, 1988 senesinde faaliyetlerine başlamış olan bir zemin teknoloji tesisidir. Sektöründe uzman olan Zetaş inşaat mühendisliğinin zemin ve temel mühendisliği kısmında entegre hizmet zinciri sunmuş olan uzman bir firmadır. Sunmuş olduğu hizmetler içerisinde zemin etüt ve modelleme, tasarım hizmetleri, müşavirlik, uygulama, özel makine ve ekipman imalatları bulunmaktadır. Kendi alanında uzman olan grup şirketleri ile Türkiye ve dünya üzerinde kendini ispatlamış bir şirket olan Zetaş, günümüzde kullanılan teknolojiyi kalitesi ile birleştirerek temel mühendislik hizmetleri veren bir inşaat şirketi durumundadır.Zetaş, günümüze kadar yapmış olduğu birçok faaliyette büyük başarılar göstermiştir. Birçok otoyol, tünel, köprü, viyadük, havaalanı, liman, baraj, enerji santralleri inşaat işlerinin altından başarıyla kalkmıştır. Çok farklı sayıda ve birbirinden değişik sektörlerde yapmış olduğu icraatlar ile ülkemizin en büyük inşaat şirketleri arasında yer almayı başarmıştır. Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde 10’dan fazla ülkede aktif bir şekilde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Yine Orta Asya’da çok önemli projelere imza atmaktadır. Zetaş, geoteknik mühendislik hizmetlerinde de uzman olan bir firma haline gelmiştir.

Zetaş İletişim Bilgileri
Zetaş Adres; Alemdağ Merkez Mah. Reşadiye Cad. No: 69/A
34794 Çekmeköy – İstanbul

Zetaş Kariyer Olanakları
Zetaş insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zetaş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zetaş insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Zetaş İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 11 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Bekir KARAMAN Mayıs 1, 2015

  slm ben bekir karaman 5 yıllık fore kazık oporatörüyüm delmak bauer libherr marka makinaları kullandım yurtdışı şantiyenizde çalışmak istiyorum rusya inta temeltaş saglamlar zemin teknofor zemin bu firmalarda oporatör olarak çalıştım.

 2. samed sengul Temmuz 7, 2015

  8 yilik paletli eskavatör operaturuyum tercubem ve sertfikam ehliyetim mevcuttur suan bostayim sizinle calismak istiyorum

 3. HÜSEYİN AYDIN Ağustos 23, 2015

  Sayın Yetkili,
  Daha önce (2007 yılı) Dubai projenizde atölye bakım bölümünde çalışmıştım. Yurtdışı projelerinizde gene çalışmak istiyorum. Uygun görürseniz güncel CV’mi paylaşabilirim. Bilgilerinize.
  Saygılarımla
  Hüseyin AYDIN

 4. doğan erad Kasım 11, 2015

  Slm ben liebherr makinasının yağcısıyım. Makinenin her şeyini biliyorum ve firmanızda yurtdışında çalışmak istiyorum.

 5. fikri Aralık 18, 2015

  Fore kazık makinesi operatörlüğü yapmaktayım. İhtiyaç halinde sizinle çalışmak isterim, bauer ve liber kullanabilirim.

 6. Erman Güngör Aralık 25, 2015

  Jet graut operatoruyum. Rusya’da temeltasta 2. yil calistim. Sizinle calismak istiyorum.

 7. karip kocakaya Ocak 14, 2016

  Uzun yıllar Zetaş AŞ’de kaynakçı, Dubai şantiyesinde kaynakçı formenliği, Katar’da formenlik, Samsun’da ve İzmir şantiyesinde diyafram duvar işlerinde formenlik yapmış bulunmaktayım ve şu anda boşum.

 8. karip kocakaya Ocak 14, 2016

  Zetaş A.Ş.’nin bir çok yurt dışı ve yurt içi şantiyelerinde formen olarak çalışmış durumdayım.

 9. sadık kucukler Nisan 18, 2016

  Dizel motor iş makinesi hidrolik ustasıyım. Sizinle yurt dışında çalışmak isterim.

 10. seyithan topkaya Haziran 10, 2016

  Merhaba ben 3 yıllık makine yağcısıyım. Firmanizda yurt dışında çalışmak istiyorum.

 11. hakan TABAN Temmuz 10, 2016

  Elektrik teknisyeniyim, gerekirse ehliyetimi yükseltebilirim. Firmanızda yurtdışı projelerinizde yer almak istiyorum…

Yorum Yap