Anasayfa / Kargo & Lojistik Nisan 20, 2016

Zet Farma İş Başvurusu

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında oturanlar bu firmanın şubelerinde çalışabilirler. Zet Farma bünyesine ihtiyaç olunduğu hallerde şoför alımı, depo personeli alımı, mesul müdür alımı, teknik bakım onarım personeli alımı yapmaktadır.

Facebook sayfamızı beğenerek Lojistik firmalarının güncel iş ilanlarını takip edebilir ve online iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Zet Farma Hakkında Genel Bilgiler
Şirketin ismi tam olarak Zet Farma Lojistik Hizmetleri Limited Şirketi olarak geçmektedir. Zet Farma olaraktan icraatlarımızı sürdürmüş olduğumuz sektörde ilke ve değerlerimiz doğrultusunda Entegre Yönetim Sistemleri ile yasak gerekliliklere uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. Müşterilerimizin, ortaklarımızın ve şirketimiz çatısı altında çalışan personellerimizin güvenini kazanmayı ve bunun yanında sürdürülebilir bir kalkınmayı amaçlayan bir şirket profiline sahibiz.Şirketimizde alınmış olan gerekli tedbirler sayesinde çalışanlarımızın ve ortaklarımızın iş sağlığı ve güvenliği en iyi şekilde korunmaktadır. Doğal çevreyi korumak için en son teknolojiyi kullanarak, çevreye verilecek olan etkiler ve boyutlar analiz edilmekte ve en iyi şekilde korunma sağlanmaktadır. Şirketimiz geri dönüşüme büyük önem vermektedir. Atıklar kaynağında toplanmaktadır ve böylece geri dönüşüm oranları daha sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Doğal kaynakları ve enerjiler verimli bir şekilde kullanılmaktadır. Çevreci kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde faaliyetlerimizi sürdürürüz ve böylelikle daha yaşanılır bir çevre için el ele vermiş oluruz. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, müşteri odaklı bir çalışma sistemi içerisinde bulunuruz. Teknolojiyi yakından takip ederek, güncelliğimizi her zaman koruruz. Politikalarımızı şeffaf bir şekilde yürütürüz.

ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerinin getirmiş olduğu tüm gereklilikleri şirket çalışanlarımızla, ortaklarımızla ve müşterilerimizin katılımıyla yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

Zet Farma İletişim Bilgileri
Zet Farma Adres; Merkez Mah. Çoban Çeşme Cd. No: 16, Kağıthane, İstanbul

Zet Farma Kariyer Olanakları
Zet Farma insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zet Farma firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zet Farma insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Zet Farma İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 8 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. onur afsar Mart 16, 2015

  Esenyurt da oturyorum. Lise mezuniyım. Firmanızda çalışmak istiyorum.

 2. salih Mart 18, 2015

  ben şöförlük için iş başvurusu yapıcaktım.

 3. ben aynur cakmak Eylül 17, 2015

  Size başvuru yapmıştım. Form doldurdum. Çağıracanızı, en kısa sürede haber vericeğinizi söylemiştiniz. Halen bekliyorum ama hiç bir haber gelmedi. Halen sizden bir çağrı bekliyorum. Saygılarımla.

 4. emine Kasım 10, 2015

  Ben 3 yıl Lcw Waikiki’de calistim. Deposunda aref kullanirim, saha ayak uydurmayi ve ekip arkadaslarla iyi anlasirim. Sizden cevap bekliyorum, tesekkurler simdiden.

 5. gülşan Şubat 22, 2016

  firmanızda çalışmak istıyorum.

 6. fatma Şubat 24, 2016

  Kalekilit fabrikasinda calistim is yerimizin taşınma nedeniyle ayrılmak zorunda kaldım ekip halinde çalışma ortamında kendime güveniyorum Su an issizim inşallah sezinlede beraber calisma imkanini bana verirsiniz şimdiden teşekkür ederim saygılarımla

 7. TANER Nisan 13, 2016

  Merhaba ben firmanızda görev almak istiyorum. (özelikle boş pozisyon varsa şoför ya da depo görevi almak istiyorum). Src belgelerim mevcuttur.

 8. gülşan Nisan 16, 2016

  Firmanızda çalışmak istiyorum. Paketleme bölümünde işçi alımı yapılıyor mu?

Yorum Yap