Zer Yağ İş Başvurusu

Zer Yağ, bir Zer Holding kuruluşudur. 1991 senesinde Gaziantep ilçemizde kurulmuş olan Zer Holding bünyesinde birçok şirket yer almaktadır. Bu şirketlerden en önemli yere sahip olanlardan bir tanesi de Zer Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş. olmuştur. Ayrıca şirkete ait Zer Zeytincilik, Zer Salça, Batman Zer Konserve Salça Sanayi, ABC Salça Konserve Gıda Sanayi gibi iştirakleri de bulunmaktadır.

Zer Yağ, 2002 senesinde Gaziantep ilimizde kurulmuştur. Gaziantep 3. Organize Sanayi Bölgesi üzerinde kurulan fabrika içerisinde bitkisel yağ üretimi, mayonez ve ketçap, hazır çorba çeşitleri, çeşitli hazır tatlılar, bulyon, kabartma tozları, puding ve benzeri gıda ürünleri üretilmektedir. Ülkemiz başta olmak şartıyla farklı 18 ülkeye de ihracat gerçekleşmektedir. Büyük bir başarı gösteren Zer Yağ firması, ülkemizde ilk 500 ihracatçı marka içerisine girmeyi başarmıştır. 2011 ve 2012 senelerinde yapılan araştırmalara göre zeytin ve zeytinyağı sektöründe, ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmiş ve ihracatta birinci olmayı başarmıştır. 2013 yılı sonunda toplamda 350 personeli ile üretimlerine son hızla devam etmektedir.

Aynı firmaya ait olan Zer Zeytincilik 2009 yılında Aydın Umurlu Organize Sanayi bölgesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu tesislerde ise zeytin üretimi yapılmaktadır.

Zer Salça ise 2011 senesinde Manisa’ya bağlı olan Akhisar ilçesinde kurulmuştur. Bu tesislere olan yatırımlara halen devam etmektedir. 2014 yılının ikinci devresinde hizmet sunmaya başlayan bu tesislerde şu an için 200 kişinin istihdam edileceği duyurulmuştur. Bu bölgede işe ihtiyacı olan Zer Salça iş başvurusu yapabilirler ve bu yeni tesislerde çalışmaya başlayabilirsiniz.Batman Zer Konserve Salça Sanayisi, Batman Organize Sanayi Bölgesi üzerinde kurulmuştur ve sofralık soslar, konserve üretimleri gerçekleştirmektedir. Batman’da kurulan bu tesislerde ise 120 kişi çalışmaktadır.

ABC Salça Konserve tesisleri ise üretilen ürünlerin uluslararası satılması için faaliyetler gerçekleştirmektedir.

Zer Yağ İletişim Bilgileri
Zer Yağ Adres; 3. Organize Sanayi Bölgesi Mehmet Batallı Bulvarı No: 99 Şehitkamil / Gaziantep

Zer Yağ Kariyer Olanakları
Zer Yağ insan kaynakları sayfası üzerinden açık pozisyonları inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş görüşmesi ve mülakat sonucunda Zer Yağ firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zer Yağ insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ