Zen Pırlanta İş Başvurusu

Ülkemizde pırlanta denildiğinde ilk akla gelen firmalardan bir tanesi olan Zen Pırlanta, 1890 yılından beri bu sektörde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Zen Pırlanta, birbirinden farklı tasarımları ile tüketicilerini memnun ediyor. Aynı zamanda satış sonrası profesyonel desteği, güvenirliği ile bilinen bir markadır. Sevdiklerinize en güzel ve en büyüleyici hediyeleri alırken Zen’i tercih edebilirsiniz ve asla pişman olmazsınız.

Zen Pırlanta, Avrupa’da bulunan en büyük üretim kapasitesine sahip marka olmayı başarmıştır. Türkiye’de sunmuş olduğu geniş ürün portföyü ile, her bütçeye uygun ürünlerle dikkat çekiyor. Tektaş, tria, pırlanta alyans benzeri ürünlerle ve yine renkli taşlarla süslenen modeller ile müşterilerini memnun ediyor. Pırlanta satışlarının dışında yine pırlantalı saat, kol düğmesi, cüzdan, kemer ve kol düğmesi gibi ürünleri de müşterilerine sunmaktadır.

Özel koleksiyonlarıyla fark yaratan bir marka haline gelen Zen, De Beers isimli grubun pırlanta markası olan Forevermark ile lisans ortaklığı yapmıştır. Ülkemizde de Forevermark yetkili satıcısı olarak satışlarını sürdüren Zen Pırlanta bu anlamda sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Yine aynı zamanda ihracat konusunda da Zen, ilk sırada yer almaktadır. Ürettiği pırlantaları uluslar arası arenalarda başarı ile pazarlayan marka, yurtdışında da çeşitli bölgelerde ofisler açmıştır.

Zen Pırlanta İletişim Bilgileri
Adres; Molla Fenari Mah. Şerefefendi Sok. No:35 Eminönü İstanbulZen Pırlanta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zen Pırlanta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zen Pırlanta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ