Zemzem Turizm İş Başvurusu

Zemzem Turizm, Arvento Araç Takip Sistemleri sayesinde GPS uydularını kullanarak araçlarını bilgisayar üzerinden takip etmektedir. Yapılan takipler Operasyon Müdürlüğü üzerinden gerçekleşmektedir. Bilgisayar üzerinden yapılan takipler sayesinde aracın hızı, aracın izlemiş olduğu güzergahı, duraklama yerleri ve sürelerini sayısal bir şekilde harita üzerinden tespit etmektedir ve kayıt etmektedir. Araçların kayıt bilgileri raporlar halinde müşterilere sunulmaktadır. Böylece müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunulmaktadır. Zemzem Turizm firmasında teknolojinin getirmiş olduğu tüm nimetlerden faydalanılmaktadır.

Köklü geçmişi ile dikkat çeken firma, yüzlerce şirket ile çalışmaktadır ve devamlı kendini yenileyerek çağın getirmiş olduğu yenilikleri yakından takip etmektedir. Daima gelişimci ve girişimci bir firma olması sonucunda yeni projelere imza atmıştır ve yaptığı yatırımların meyvesini almıştır. Araştırma geliştirme ekibi ile teknolojiyi yakından takip eder ve en kaliteli hizmeti sunar.

Zemzem Turizm, TSE ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgeleriyle hizmet sunmakta olan bir şirkettir. Müşterilerinin kendinden beklemiş olduğu tüm isteklere ve ihtiyaçlara en iyi şekilde karşılayan şirket, çağdaş ve modern yapısı ile dikkat çekmektedir.

Zemzem Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Düdenbaşı Mah. 2332 Sk. No: 2, Kepez, AntalyaZemzem Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zemzem Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zemzem Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. orhan aslan dedi ki:

    Adım orhan aslan. 5 yıllık emekliyim ve 4 senedir truzimde şöförlük yapıyorum. B sınıfı ehliyetim 2 – 4 serece belgem ve pisko teknik belgelerim var. 4 senedir Sayantalya da çalışıyorum ve devamlı çalışmak için iş arıyorum. Antalya Kızılarıkta ikamet ediyorum. Saygılarımla iyi işler diliyorum.

BİR YORUM YAZ