Zeki Mensucat İş Başvurusu

1973 yılında kurulmuş olan Zeki Mensucat Sanayi ve Ticaret A.Ş. battaniye, kilim, halı ve iplik üreten bir firmadır. Gaziantep şehrinde bulunan firma, bu ilimizin en saygın kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. 2003 senesinden sonra Karışımlı İplik ve Akrilik İplik olarak üretimlerini gerçekleştirmektedir. Tesislerin toplam 65.000 metrekare üzerine kurulu olduğunu söyleyebiliriz. Bu alanın 58.000 metrekaresi kapalıdır.

Zeki Mensucat oldukça büyük tesislere sahip bir şirkettir. Bünyesinde 650 üzerinde personel çalışmaktadır. Üretmiş olduğu ürünler dünya çapında olup, her zaman dünya pazarı firma tarafından yakından takip edilmektedir. İplik üretiminde kaliteye önem veren firma günde 70.000 kilo Akrilik ve Karışımlı İplik üretimi yapmaktadır. Müşteri memnuniyetinin kaliteli üründen geçtiğinin farkında olan firma, en son teknolojik şartlar altında üretimlerini yapmaktadır. Entegre tesislerde üretilen ipliklerin, hammaddeleri lisans sahibi tescilli üreticilerden sağlanmaktadır. Elyaflara uygulanan kimyasal işlemler fabrikamız içerisinde yer alan çağdaş ve ileri teknoloji donanımlar ile gerçekleşmektedir. Tesislerimizde her sezon üretilmiş olan belli başlı renklerin dışında yine isteğe göre çeşitli renklerde üretimler uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz ürünleri kaliteli bir şekilde üreterek, uygun ücretler karşılığında müşterilerimize sunmayı ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı misyon edindik. Vizyonumuz ise faaliyet göstermiş olduğumuz her sektörde en iyi olmaktır.

Zeki Mensucat İletişim Bilgileri
Adres; 3.Org.San.Böl.Mehmet Batallı Bulvarı No:35 Şehitkamil / GaziantepZeki Mensucat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zeki Mensucat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zeki Mensucat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. MURAT dedi ki:

  Acil olarak iş arıyorum.

 2. ben lütfü aksakal dedi ki:

  Slm Zeki bey ben firmanızda calışan elamanızdım ve beni işten cıkardınız ama yinede sizden razıyım Allah sizden razı olsun ama sizinle yüz yüze konuşmak isterdim. Çünkü haksız yere cıkartıldım fabrikada calışan arkadaşlar cıkartıldı, çalışmayan arkadaşlar işten cıkarılmadı, buna bi anlam veremedim. İceri de güvendiğin bir takım işci ve sorumlulular yüzünüze karşı samimi arkanızdan işe yan vuruyorlar ve ben bunların kim olduğunu biliyorum ve beni hep ispiyonladılar. Çünkü dürüst calışın dediğimde Zeki’yi biz mi zengin edelim dediler ve zekinin ortağımısın diyorlardı. Zeki bey ben ne senin nede kendim icin calıştım ben Allah icin calışırım cünkü haramdan korkarım. Fabrikada calışan kişilerin 100 de sekseni boşa calışıyolar, çünkü dürüst çalışmıyorlar yüce Allah yardımcınız olsun.

 3. hasan sonat dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var bobinciyim ustaym en geç ne zaman kadar dönebilirsnz 1300 tl

 4. bozan turan dedi ki:

  Superbagda deneyımlı elmanım. Gecen gun form doldurdum, cvb vermediler.

 5. ali çetin dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var, tecrübeli bir elemanım, hazırlamacıyım.

 6. BAYRAM KAHVECİOĞLU dedi ki:

  İŞ ARIYORUM. TECRÜBELİ SÜPERBA ELEMANIYIM.

 7. resit kahveci dedi ki:

  Akrilik makinalarinda deneyimli elektirikciyim.

 8. abdullah demir dedi ki:

  İş arıyorum.

 9. bayram dedi ki:

  açil işe ihtiyaçım var bayram çökük oglu bobin aktarma tecrübeli elamanım aylık 1200 1300.

BİR YORUM YAZ