Zebrano Mobilya İş Başvurusu

Türkiye’nin tanınmış mobilya şirketlerinden bir tanesi olan ve son zamanlarda üretmiş olduğu ürünlerle dikkat çeken Zebrano Mobilya, mobilya da şıklığı ve kaliteyi arayanların adresi oluyor. Hedef olarak Türkiye’de bulunan en iyi üç mobilya şirketi arasında olmayı amaçlamış olan şirket, ülkemizde ve yurtdışında gösterdiği faaliyetler ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutarak, sektör de yer alan teknolojiyi de yakından takip eden firma, hizmet politikasını da en iyi şekilde yürütmektedir.

Şirketin ana prensiplerinden bir tanesi de iş sağlığı ve güvenliğidir. Çevreye olan duyarlılığın en üst seviye de olması, şirket çalışanlarının bu konuda bilgilendirilmesi de bizler için çok büyük bir öneme sahiptir. Şirket personellerinin bilgi ve refah seviyelerini arttırmak için çeşitli politikalar uygulanmaktadır. Kalite yönetim sistemi ve işçi sağlığına önem vermekteyiz. KSEÇ yani Çevre Yönetim Sistemleri standartlarına uyan şirketimiz, devamlı iyileştirmeler yaparak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşteri talepleri her geçen yıl değişmektedir. Bizler de bunun farkındayız ve bunu karşılamak için hizmet kalitemizi her geçen gün daha da yükseltmekteyiz. Müşteri memnuniyetini en iyi hale getirmek için maliyetleri en aza indirmek ve müşteriye en kaliteli ürünü sağlamak gerekiyor. Bizlerde bunun için çalışmalarımızı uzman personellerimizle devam ettiriyoruz ve sektördeki gelişmeleri yakından inceliyoruz.

Zebrano Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; Hasanoğlan Sanayi Bölgesi 23 Nisan Cad. No: 10 – AnkaraZebrano Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zebrano Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zebrano Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Soner yaldız dedi ki:

    Yurt dışında çalışmış deneyimli montaj ekibim var, yurt dışı işlerinizde çalışmak isterim. Genel mekancıyız saygılar…

BİR YORUM YAZ