Zambak Yayınları İş Başvurusu

Zambak Yayınları “Hayata hazırlar” sloganıyla 1998 senesinde Türkiye eğitim ve öğretim sektörüne destek vermek amacıyla kurulmuştur. Eğitim müfredatlarında ki değişikliklere ve öğrenci ihtiyaçlarına cevap vererek şirket ilkeleri doğrultusunda en son teknolojiyi de kullanarak hızlı bir biçimde sektörün öncü kurumlarından olmuştur.

Günümüzde okul öncesi eğitimden başlamak üzere , ilk öğretim , orta öğretim , lise eğitimlerine yönelik yayınlar , sınav hizmetleri ve kültür kitapları üretmektedir. 100 den fazla kendi alanında deneyimli yazar ekibi , son teknoloji cihazları ve dizgi uzmanlarıyla yayın yaşamına devam etmektedir. 600 den fazla ana bayii olmak üzere 2000 den fazla kitapevi ve satış noktasında Türkiye’nin dört bir tarafına yayınlarını ulaştırmaktadır.

Çağın gelişmelerini yakından takip eden Zambak Yayınları teknolojik alanda öğrenciler için mobil hizmetler (akıllı cihaz uygulamaları) ve eğitimciler içinde Akıllı Tahta Uygulamasına imkan sağlamaktadır.

Kazanımlarını ve tecrübesini uluslar arası standartlarla öğrencilerine sunmayı görev edinen şirket sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır.Zambak Yayınları , kişisel değerlerine bağlı , ülkesini seven , bilimsel odaklı ve gelişim içerisinde olan , hoşgörülü , uyumlu , ailesine ve büyüklerine saygılı , hayat deneyimleri edinen ve bu tecrübeleri aktif yaşamında uygulayan bireyler ve öğrenciler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Bu amaç ve hedeflerle Zambak Yayınları gerek kendi bünyesinde çalışmak için gerekse bayilikler yoluyla tüketiciye ulaşılması için çeşitli çalışma fırsatları vermektedir.

Zambak Yayınları İletişim Bilgileri
Adres; Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No:31 Teker İş Merkezi 34217 Mahmutbey Bağcılar / İstanbul

Zambak Yayınları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zambak Yayınları firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zambak Yayınları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ