Zafer İnşaat İş Başvurusu

Zafer İnşaat A.Ş. ulusal ve özellikle uluslar arası projelerde çok büyük tecrübeye sahip bir şirkettir. Zafer İnşaat A.Ş. diğer bazı şirketlerle birlikte ZAF Grup bünyesinde yer almaktadır.

Zafer İnşaat A.Ş. 1993 senesinde yeniden yapılanarak bugün sahip olduğu büyüklüğe ulaşma yolunda çok önemli bir adımı atmıştır. 1995 senesinde Kazakistan’da bulunan Ahmet Yesevi Üniversitesi’nin yapımını , 1996 senesinde de Coca Cola ve Pepsi Cola şirketlerinin Türkiye’deki tesislerinin yapımını üstlenmiştir. 1999 ve 2001 senelerinde Kazakistan’da üretimlerine devam etmiş ve Chevron ve Dünya Bankası tesislerinin üretimlerini sağlamıştır. 2003 senesinde Afganistan’da ve 2004 senesinde Irak’ta çeşitli projeleriyle faaliyetlerine devam etmiştir.

Son 10 sene de yaptığı hamlelerle 60 tan fazla projeyle 500 milyon doların üzerinde projeleri başarıyla bitirmiştir. Bu projelerde mühendislik , yapım , tedarik ,ve tadilat hizmetleri vererek sanayi tesisleri ile konut komplekslerinin üretimlerini yapmıştır.

Genel merkezi Ankara’da bulunan Zafer İnşaat A.Ş.’nin İstanbul Bölge ofisi Türkiye’de bulunan iş yerleridir. Bununla birlikte Almanya , Rusya , Azebaycan , Kazakistan , Gürcistan , Afganistan ve Irak’ta da iş ofisleri bulunmaktadır.Zafer İnşaat A.Ş. 19 ülkede 31 farklı noktada yürüttüğü çalışmaları ile hızlı , dinamik , çabuk adapte olan ve bu tecrübesini sahaya yansıtan bir yapıdadır. İş süreçlerinin en başından son teslim aşamasına kadar bütün süreçte bilgisayar destekli çalışma politikasını benimsemekte ve elinde bulunan üstün teknolojiyi en iyi şekilde değerlendiren şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Zafer İnşaat A.Ş. sürdürdüğü çalışmaları ile uluslar arası mühendislik sektöründe öncü ve bilinen bir şirket olmayı hedeflemektedir. Üretim süreçlerinde kullanılan malzemelerinden çok çalışanlarının sağlıklı , mutlu ve verimli çalışmalarını istemektedirler. İş ahlakına önem veren , kusursuzluğu hedefleyen , işlerini güvenli yapan ve süreklilik gösteren şirket değerlerine sahiptir. Türkiye’nin yurtdışında temsilini sağlamak amacıyla da çalışmalarına devam etmektedir.

Zafer İnşaat A.Ş. bu doğrultuda beklentilerini yaşayabilme fırsatı verebileceği , dinamik , gelişim ve değişime açık , disiplinli ve sorumluluklarının bilincinde olan çalışma adaylarını değerlendirmektedir.

Zafer İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Sarıgöl Mah. Marmara Sok. No: 44/46 Daire: 11 Gaziosmanpaşa, İstanbul

Zafer İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Zafer İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Zafer İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ramazan dedi ki:

    Mrb ben boru montaj iskele ustasiyim kaynaktan da anlarim yas29 ilgilenirseniz yurt disinda sizinle calismak isterim.

BİR YORUM YAZ