Xerox İş Başvurusu

Yazılım, parça, teknik destek sağlayıcılığı gibi hizmetler de sunan firma, ofis ekipmanlarını 50 yılı aşkın süredir başarıyla, dünya çapında 180 ülkede pazarlamaktadır. 140.000 üzerinde çalışanı bulan bilişim firması; devlet kurumlarına, okullara ve binden fazla ufak şirkete ticari yazıcılar sağlamaktadır. Bilgi işlem hizmeti de vermekte olan şirketin yıllık geliri 19 milyar dolardan fazladır.

Kurulduğundan beri 14 milyondan fazla insana hizmet sunmuş olan Xerox’un 12000’den fazla aktif patenti bulunmaktadır. 1906 yılında kurulan firma faks ve fotokopinin yanı sıra bir çok pc elementi dışında ilk pc’lerden bir tanesini de üretmeyi başarmıştır. Kendini yeniliğe ve yenilenmeye adamış olan şirket, 2014 yılı içerisinde ar&ge ve mühendislik için 577 milyon dolar yatırım yapmıştır.

Yaptığı her işte mükemmelliği araması ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma kurumsal yapısı ve sosyal sorumlularıyla dikkat çekmektedir. Sadece kurumsal değil kişisel kullanım içinde dünyanın önde gelen firmalarından biridir.
Ofis ekipmanları, üretim ekipmanları, tarayıcılar ve sarf malzemeleri üretimi konusunda uzmanlaşmış şirket; Abd, Kanada, Latin Amerika, Batı Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’ya varana kadar hizmet sunmayı başarmıştır.

Ayrıca dünyada en iyi yazıcı kağıdını da üretmektedirler. ’’Bir markanın malzeme adı gibi benimsenmesine’’güzel bir örnek olan Xerox ismi Pakistan ve Hindistan’da fotokopi kelimesini neredeyse yerini almıştır. Rakiplerine göre çok daha sağlam ve uzun ömürlü yazıcılar üretmektedirler.Xerox İletişim Bilgileri
Adres; Perpa Tic. Merk. B. Blok K: 7 No: 1075 Şişli – Şişli, İstanbul

Xerox Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Xerox firmasında kariyer yapabilirsiniz. Xerox insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ