Anasayfa / Teknoloji Temmuz 2, 2015

Volt Elektrik İş Başvurusu

Volt Elektrik 1987 yılında kurulmuştur. Volt Elektrik Kemalpaşa, İzmir’de inşa edilmiştir. Açık adresi ise; Kazım Karabekir Caddesi No: 84, Kemalpaşa’dır. Kurulduktan daha sonra ise 2011 yılında Saya Holding bünyesine katılmıştır. Saya Holding’in bünyesine katıldıktan sonra ise ürün kalitesini ve de ürün çeşitliliğini son teknolojiyi birleştirerek çalışmalarına devam etmiştir. Volt Elektrik firmasının Ar-Ge departmanı ise çok büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Ar-ge bölümü gelişen son teknolojiyi uygulayarak, şirketin gelişmesine katkı sağlamaktadır. Türk sanayisinde elektrik motorları çok büyük önem sarf etmektedir. Volt Elektrik ise ülkemizin enerji verimliliğini arttırmak ve de enerjinin boşa israfını engelleyebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Volt Elektrik vizyonu gereği kısa dönem içerisinde sektörde önemli bir yer edinmeyi ve de lider olmayı amaçlamaktadır.Aldığı birçok değerli kalite belgesiyle de kalitesini ve çalışmalarının başarısını kanıtlamıştır. Ayrıca Volt Elektrik sosyal sorumluluk projelerinde de adından sıkça söz ettirmektedir. Sancaklar vakfı yardımıyla, maddi durumu iyi olmayan üniversite öğrencilerine burs vermekte, okul ihtiyacı olan bölgelere okul yaptırmakta ve de kültür-sanat alanındaki aktivitelere destek sağlamaktadır. Volt Elektrik motorlarının 4 adet birbirinden farklı ürün çeşidi vardır. Genel maksat motorlar, çift devirli motorlar, özel motorlar ve teknik çizimler olmak üzere 4’e ayrılır. Şu an itibariyle tam olarak ülke sınırları içerisinde 58 adet şubesi müşterilerine hizmet vermektedir. Ekip çalışmasına çok önem vermekte olan firma, müşteri memnuniyeti esası üzerine çalışmaktadır.

Volt Elektrik İletişim Bilgileri
Adres; Kazım Karabekir Caddesi, No: 84 Kemalpaşa İzmir

Volt Elektrik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Volt Elektrik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Volt Elektrik insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Volt Elektrik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. büşra ışık Temmuz 6, 2015

  Deneyimim yok hep garsonluk yaptım ama işe ihtiyacım var yaşım 19 şimdiden teşekkür ler.

 2. orhan Ağustos 25, 2015

  Daha önceden bobinaj deneyimim vardır çok acil işe ihtiyacım var.

 3. ahmt can Eylül 3, 2015

  Stres ve hızlı onayı olmadan kişisel veya işletme kredisi ihtiyacınız var mı? Biz %3 kredi sunuyoruz olarak bizimle irtibata geçiniz. (privateloaninvestment@outlook.com)

 4. muhammed Mart 29, 2016

  Merhaba mobilya imalatçısıyım, 24 yaşındayım. İşe ihtiyacım var.

Yorum Yap