Vog Tekstil İş Başvurusu

Vog Tekstil Ümraniye, İstanbul’da hizmet sunmaktadır. Açık adresi ise şudur; Ihlamurkuyu Mahallesi, Erdem Sokak, No: 3, Ümraniye’dir. Vog Tekstil 1996 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Vog Tekstil’in kurucusu ve de sahibi Gökhan Bars’dır. Vog bugün itibariyle 30 ülkeye ihracat yapmaktadır. Ve de müşterilerinin arasında çok önemli, dünya çapında söz sahibi olan firmalar vardır. Bu firmaların isimleri ise şunlardır; Lamborghini, Fiat, Coco Cola ve de Juventus’dur. Vog Tekstil fason üretim değil, daha çok özel siparişler ve de özel tasarımlar yapmaktadır. Çin malı niteliğinde mallar üretmemektedirler. Daha çok özel firmalar için özel siparişleri üretmektedirler.

Ayrıca Vog Tekstil İngilizce’ye çok büyük bir önem vermektedir. Bütün yazışmalarını İngilizce yürütmektedir. Fakat daha sonraları pazardaki rekabet arttıkça, diğer firmalardan bir adım önde olabilmek için iş yaptıkları ülkelerin ana dilleriyle yazışma ve konuşmaları yapmaya başlamıştır. Bu yazışmaları ve de konuşmaları yapabilmek için bünyesine o dili bilen müşteri temsilcilerini katmıştır. Dünya çapında ve de ülke içinde başarıları gittikçe artmaktadır ve sektörde önemli bir konum elde etmesi gün geçtikçe kolaylaşmaktadır. Baskı ve dikim tekniklerine çok önem vermektedir ve de son teknolojiyi sürekli olarak takip etmektedir. Zamanı olmayan, çok özel bir tasarımı isteyen her firma Vog Tekstil ile rahatlıkla çalışabilir. Vog tekstil gün geçtikçe adını dünya devleriyle beraber duyurmaya devam etmektedir.

Vog Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Erdem Sokak, No:3, Ümraniye / İstanbul

Vog Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vog Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vog Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ