Anasayfa / Gıda Temmuz 13, 2015

Vivident İş Başvurusu

Vivident, Perfetti Van Melle firmasına bağlı olarak ilk kez 1991 yılında ülkemizde satış yapmaya başlamış olup, kısa zamanda ağız sağlığı ve bakımı konusunda öncü firmalardan biri olmuştur.

Ülkemizde pek çok yeniliğe adım atan firma ‘’Akıllı kapaklı kutuda ilk sakız, bitki özlü ilk sakız, ilk sıvı dolgulu draje sakız gibi sakız dünyasında ilkleri başarmış bir firma olmuştur. 1997 yılı sonlarında sakız sektöründe şerit sakız modası başlamış ve bu sakızlarda kullanılmakta olan Xylitol maddesi, ‘’Xylit’’adıyla bir alt marka olarak Vivident tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Vivident fabrikası İstanbul Kıraç’da 7000m2 bir alana kurulmuştur. Fabrikada sadece sakız üretimi yapılmakta olup Pefetti Van Melle firmasının Avrupa ve Yakın Doğu için sakız üretmekte ve ihraç etmektedir. Vivident fabrikası içerisinde gelişen teknolojinin getirmiş olduğu farklı ve en güncel sistemler kullanılmakta ISO 9001(Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 22000(Gıda Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi) standartlarının gereğini yerine getirerek üretim yapmaktadır.Fabrika içerisinde bulunan yerel laboratuarda araştırmalar yapılmakta ve sürekli yeni ürünler geliştirebilmek için çalışmalar sürdürülmektedir. Breda ve Lainete’de bulunan merkez fabrikalarda gelen yeni çalışmalar fabrikada son defa gözden geçirilmekte ve üretim safhasına geçilmektedir. Sakızlarda kullanılan bitki özleri tamamen doğal bitki özleri olup tamamen sağlıklı ve güvenilir koşullarda gerekli olan üretim ve sağlık sertifikalarına sahip bir şekilde üretimine devam etmektedir.

Vivident İletişim Bilgileri
Adres; Perfetti Van Melle Gıda San. ve Tic. A.Ş. Osmangazi Mahallesi, Gazi Cad. No: 15 Esenyurt – İstanbul

Vivident Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vivident firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vivident insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Vivident İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 7 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. hasan huseyın uygur Ekim 11, 2015

  Esenyurtta oturuyorum gıda ve lojistik depolarda bes yıl calıstım. şu an iş arıyorum.

 2. kader demir Kasım 18, 2015

  Ben Kader, sizinle çalışmak istiyorum. İşe ihtiyacim var. Lütfen olumlu dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

 3. Emin ekinci Mart 3, 2016

  Ben emin 10 yildir gida sektorunde calismis olup is tecrube kalitem iyidir ..sizinle calismak isterim…saygilar..

 4. aykut demirci Mart 6, 2016

  operetörlük ve paketleme tecrübem var cesıtli gda firmalarında çalıştım %40 engelli raporum var sizinle calısmak istiyorum.

 5. Zehra Temmuz 22, 2016

  Merhaba ben lise mezunuyum, is arıyorum. Sizinle çalışmak isterim.

 6. Selçuk Demirtaş Temmuz 22, 2016

  Merhaba,
  8 yılı aşkın süredir satış ve mağazacılık sektörlerinde çalıştım. Yöneticilik tecrübem de oldu. B sınıfı ehliyetim var ve aktif olarak araç kullanıyorum. Takım çalışmasına önem veririm. Çabuk öğrenme ve adapte olma yeteneğine sahibim. Bünyenizde çalışmak isterim. Teşekkürler.

 7. bekie Kasım 8, 2016

  aynen

Yorum Yap