Vital Hospital İş Başvurusu

Vital Hospital hastaların ve hasta yakınlarının memnuniyeti için gerekli olan bütün adımları ortaya koyan bir kurumdur. Ortaya çıkardığı son yenilik ise randevu sistemidir. Online olarak çalışan bu randevu sistemi ile hastalar için kolay bir biçimde randevu alma fırsatına sahipsiniz. Vital Hospital kadrosu ortaya koydukları bütün işlemleri mükemmeliyet ilkesi etrafında gerçekleştirmektedir. Her konuda mükemmel olmayı hedef olarak edinmiş bu kurum gün geçtikçe daha da fazla tercih edilmeye başlamıştır. Medikal estetik, çocuk ve ergen danışmanlığı, radyoloji, endoskopi, androloji gibi tıbbi birimleri içerisinde bulunduran bu hastane sadece bir konu üzerine yoğunlaşmak yerine bütün tıp dallarına hakim olmaya çalışmaktadır. Estetik konusunda gerçekten uzman bir kadroya sahip olan hastane kadrosunu internet sitesi üzerinden gurur ile yayınlamaktadır.

Hastalarının ve hasta yakınlarının hastaneye nasıl ulaşabileceğini bile düşünüp bunun ile alakalı bir sayfa oluşturan Vital Hospital müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için elinden gelen bütün girişimlerde bulunmamaktadır. Müşteri kelimesinden ziyade misafir kelimesini kullanan Vital Hospital yetkilileri için hasta sağlığı bütün prensiplerin önünde bulunmaktadır. Hangi kurumlar ile anlaşmalı olduğunu merak edenleri için de verilmesi gereken cevap şudur; SGK ile anlaşmalıdır. Büyük bir çoğunluk ile Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan sigortalı olan kişiler bu soruyu yöneltmektedir. Onların da Vital Hospital’den yararlanmasını isteyen yetkililer gerekli anlaşmaları gerçekleştirmiştir. Ankara Sigorta ve Axa Sigorta gibi kurumlar ile de anlaşması bulunan bu hastane gelişim sürecini devam ettirmektedir.

Vital Hospital İletişim Bilgileri
Adres; Deli Hüseyin Paşa Cad. Şevket Dağ Sok. No:2 Bahçelievler / İstanbul

Vital Hospital Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vital Hospital firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vital Hospital insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ruya Demir dedi ki:

    Sayin ilgili 12 yıllik ameliyathane deneyimi olan 2003 att bölüm mezunuyum. Hastanenizde ameliyathane hemsiresi olarak görev almak istiyorum. Lojman ve diğer konularda anlasmamız doğrultusunda sizinle çalışmak isterim. En kısa sürede olumlu olumsuz geri dönüş saglarsaniz memnun olurum. İyi çalışmalar.

BİR YORUM YAZ