Vista Turizm İş Başvurusu

Vista Turizm 1989 yılında kurumsal firmaların seyahat ihtiyaçlarına ilkeli bir bakış açısı ve profesyonelce yaklaşımlar ile çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur.

Vista Turizm aynı zamanda global seyahat yönetim şirketi olan 150 ülkede, 4000’den fazla ofis ile hizmet vermekte olan dünyaca ünlü Carlson Wagonlit Travel’in Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

Sabancı Şirketler Gruplarının üyesi arasında yer alan Vista Turizm 25 yılda sektörün öncü firmaları arasında kendisine yer bulmuştur. Tabii ki bunda müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmesi, iş saatleri dışında da kurumsal firmalarca ulaşabilir ‘’Vista Acil Yardım Hattı’’na sahip olması, kurumsal firmaların ihtiyaçlarına hesaplı ve akılcı çözümler buluyor olması en önemli kriterlerin başında gelmektedir.

Vista Turizm hizmet ağında;
Uçak Bileti Rezervasyonu,
Yurtçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları,
Evrensel ve Millî Komitelerin düzenlemiş olduğu kongreler kayıt organizasyonu,
Araç kiralama ve Transfer,
Vize İşlemleri ve Takibi hizmetleri bulunmaktadır.Vista Turizm 20.yıl kutlamalarında özellikle Meslek Yüksekokulları’nın Turizm ve Seyahat Hizmetleri’nde okuyan öğrencilere burs vermiştir. Bu burstan şu ana kadar 2400 öğrenci faydalanmıştır. Bu burs ile Vista Turizm kendisini sektörün sigortası olarak göstermekte ve gençleri bu alanda eğitme ve sonrasında işe yerleştirme konularında sektörün öncü sigortası olarak kendini göstermektedir.

Kariyer planlanmasını Turizm ve Seyahat Hizmetleri’nde devam ettirmek isteyenlerin www.vistatourism.com/tr adresinde bulunan insan kaynakları sekmesinde bulunan güncel ilanlara bakarak yön verebileceklerini görüyoruz. Burada dönemsel iş başvuruları, staj başvuruları ve genel başvurular başlıkları altında Vista Turizm’in personel ihtiyaçlarını ekstra bir ilana gerek duymaksızın kendi internet sitesi üzerinden verdiğini görebilirsiniz.

Vista Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Kılıç Ali Paşa Mahallesi Meclis-i Mebusan Caddesi, No:17 Vista Plaza Kat:6-7 Salıpazarı Beyoğlu İstanbul

Vista Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vista Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vista Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ