Vip Turizm İş Başvurusu

1968 yılından bu yana turizm sektörünün içerisinde bulunan ve sektörün lider kuruluşlarından biri olan VIP Turizm her misafirini adı gibi V.I.P bir şekilde ağırlamakta, yurt içi ve yurt dışı turizm hizmeti vermektedir. Özellikle kurumsal seyahat yönetiminde şirketlerin ihtiyaçlarını analiz ederek iş seyahatlerinin verimliliğini arttırma konusunda ciddi ve özverili bir çalışma yürütmektedir.

VIP Turizm aynı zamanda Türkiye’nin ilk büyük kurumsal yurt dışı seyahatini düzenleyerek bu konuda da bir ilke imza atmıştır. Dünya’nın her yerinden ulaşabilen seyahat danışmanlığı sistemi ve 7/24 acil durum telefon hattı ile VIP Turizm sektörünün öncü kurumlarından biridir.

Kurumsal seyahat ve etkinlik alanında oldukça fazla seçeneği olan VIP Turizm’in başlıca verdiği kurumsal hizmetler;

– Toplantı ve Organizasyon Yönetimi
– Teşvik Gezileri
– Bayi Gezileri
– Ürün Tanıtımları
– Mekan Seçimi
– Mekan ve Sahne Tasarımı
– Catering Hizmeti
– Özel Etkinlikler (Müzik, İnteraktif Etkinlikler)
– Ulaşım
– Konaklama
– Teknik Destek
– Güvenlik gibi hizmetleri bünyesinde bulundurmaktadır.www.vipturizm.com sitesinde görebileceğiniz fırsat turları ile görmek istediğiniz yerleri , çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi,pek çok otel seçeneğini de görebilirsiniz.

VIP Turizm uygulamakta olduğu gizlilik politikası ile müşterilerinin özel bilgilerini sadece müşterilerine ulaşmak için kullanmakta olup, rezervasyon esnasında verilen tüm özel bilgilerin 3.şahıslar ile kesinlikle paylaşılmayacağı konusunda garanti vermektedir.

Vip Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Caddesi, No:173 Kat : 2 Adlı Han Harbiye-İSTANBUL

Vip Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vip Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vip Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ