Anasayfa / Teknoloji Ağustos 9, 2016 1.802 okunma

Viko Elektrik İş Başvurusu

Viko Elektrik kariyer imkanları ve firma hakkında genel bilgiler. Viko Elektrik personel ve işçi alımı hakkında bilgiler, insan kaynakları politikası ve açık iş pozisyonları.

Viko Elektrik insan kaynakları sayfası üzerinde insan kaynakları politikasını, işe seçme ve yerleştirme hakkındaki bilgileri, eğitim ve geliştirme, performans yönetim sistemi, kariyer geliştirme, ücret yönetimi (çalışan personel maaşları hakkında bilgileri), motivasyon yönetimi, açık pozisyonlar ve staj başvurusu hakkında bilgileri bulabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden iş başvuru formu aracılığıyla cv ve özgeçmiş bilgilerinizi firmaya iletebilirsiniz. İş başvurusu için yapmanız gereken konu altında yer alan insan kaynakları sayfası linkine tıklamak.

Viko Elektrik ve benzeri firmaların anlık iş ilanlarını takip etmek istiyorsanız Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz. Böylece ilk çıkan iş ilanlarından haberdar olabilir ve diğer adaylara nazaran daha avantajlı olabilirsiniz.

Viko Elektrik Hakkında Genel Bilgiler
1980 yılında kurulan VİKO Elektrik günümüzde İstanbul Sancaktepe’de 60.000 m2 kapalı alana sahip olan Türkiye’nin sektördeki öncü ve en büyük firması olarak tanınmaktadır.

Viko Elektrik, ürün portföyü içerisinde, elektrik anahtarları ve prizleri, grup prizler, sigorta kutuları, elektrik sayaçları vb. elektrik sistemlerini bünyesinde üretmekte Türkiye ve Dünya pazarına sunmaktadır. Üretiminin %45’ini 72 ülkeye ihracaat yaparak Türkiye’yi dış pazarda başarıyla temsil etmektedir. Yıllık 100 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesi bulunan Viko Elektrik sektöründe Turquality (devlet destekli markalaşma programı) kapsamına alınan ilk kuruluş olup, tanınmış bir marka statüsüne sahip olmuştur.Günümüzde pek çoğumuzun evinde bulunan prizler, elektrik anahtarlarının Viko Elektrik markalı olmasının arkasında, müşteri odaklı bir çalışma planı, dürüstlük, mükemmeliyetçilik, geniş bayii ve servis ağı vardır.

60.000m2 kapalı alanda çalışmalarını sürdüren Viko Elektrik, ileri teknoloji cihazlar ile donattığı ve TS EN ISO/IEC 17025 ‘’Laboratuvar Yeterlilik Standartı’’na göre faaliyetlerini sürdürmektedir. AR-GE faaliyetlerine oldukça önem veren Viko Elektrik, Avrupa Standartlarına göre üretim yapmakta ve yaptığı üretimleri de yine Avrupa standartlarına göre geliştirmektedir.

İnsan kaynakları alanında da 2012 yılında PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği)’nün Performans Yönetimi Kategorisi başarı ödülüne layık görülmüş olan Viko Elektrik, ‘’Doğru işe Doğru İnsan’’ ilkesiyle çalışanları seçmekte ve onların gelişimi için tüm imkanları ile çaba sarfetmektedir.

Viko Elektrik İletişim Bilgileri
Adres; Abdurrahmangazi Mah. Ebubekir Cd. No:44 34887 Sancaktepe / İSTANBUL

Viko Elektrik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Viko Elektrik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Viko Elektrik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Viko Elektrik İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. necati Ekim 9, 2015

    iyi çalışmalar diliyorum inşallah en kısa sürede olumlu bir cevap bekliyorum kolay gelsin

  2. Acil iş ariyorum lise mezunuyum Nisan 8, 2016

    Lise mezunuyum ve acil iş arıyorum.

  3. engin polat Ağustos 7, 2016

    Sultanbeyliğinde ikamet ediyorum ve şirketinizde çalışmak istiyorum.

Yorum Yap