Anasayfa / Fabrika ve Sanayiler Temmuz 19, 2015

Viking Kağıt Fabrikası İş Başvurusu

ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesine sahip olarak, Türkiye’de hizmet sektöründe kalitesini kanıtlayan bir marka olmuştur. Viking kağıt fabrikası, ISO 9001 belgesine sahip olan ilk özel bir kuruluştur. 40 yılı aşkın verdiği hizmette, günümüze kadar birçok kaliteli ürün meydana getirmiştir. Bir müşterinin siparişinden, kullanıcıların ellerine geçene kadarki safhada tek önemli unsur kalitedir. Bu kaliteyi kayıt eden, müşteri memnuiyetini kazanan ve çok daha fazlasını gerçekleştirerek hizmetini sürdüren Viking kağıt fabrikası, elindeki ödüllere layığıyla hizmetini sürdürmektedir.

Viking Kağıt Fabrikası, özgün kalitesini, müşterilerine sunduğu hizmetini ve üretim aşamalarında gerçekleşen her bir döngü yılda en az bir kere denetlenmektedir. Bu denetim Viking kağıt fabrikanın işini daha da prestijli yapabilmesini sağlamaktadır.

Viking Kağıt Fabrikası Müşteri Değeri
Viking müşterilerin değerlerine, fikirlerine ve önerilerine önem vermektedir. Bunun için özel olarak çalışan personeller, müşteri şikâyetlerini dinleyerek üretim safhasında ya da dağıtımdaki aksaklıkla ve sorunlar giderilmeye çalışılır. Kalitesine ödün veren noktalar tespit edilir ve böylece kusursuz hizmet anlayışı benimsenmiş olmaktadır.Viking Kağıt İzmir’in Aliağa ilçesinde 1969 yılında kurulmuştur. 1971 yılında hizmet faaliyetine başlamış ve müşterilerin taleplerine doğru bir şekilde cevap verebilmiştir. 2013 yılında brüt kazanç hasılatı 147 milyon dolar olarak belirlenmiş ve bir önceki yıla göre kazanç miktarı %13 oranında artmıştır.

Viking Kağıt ayrıca ciltlerde alerji etkisi yaratmayan, güvenilir, kaliteli bir şekilde üretilmiş ve belgelendirilmiş ilk tuvalet kağıdını üretmiştir.

Viking Kağıt Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Hürriyet Caddesi, No: 474 Aliağa İzmir

Viking Kağıt Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Viking Kağıt Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Viking Kağıt Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
Viking Kağıt Fabrikası İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. Halil Akdur Temmuz 30, 2015

  Mekanik bakım kaynak alanında is arıyorum.

 2. ebru Eylül 28, 2015

  lisans mzunuyum sizinle çalışmak isterim.

 3. Gönül şimşek Eylül 30, 2015

  İş arıyorum, daha önce form doldurmuştum.

 4. fatih denizci Ekim 4, 2015

  pm 1 pm2 uretım ve mekanıkte calısmak ıstıyorum.

Yorum Yap