Viking Doğalgaz İş Başvurusu

Viking Doğalgaz (Petrol Şirketi) kurucusu Otto Welperdir. Hizmetini en etkin bir şekilde sürdüren Viking Doğalgaz (Petrol Şirketi), günümüzde birçok ödüle sahip olarak hizmet vermektedir. Bu hizmetinde; Seçkin, yetenekli ve nitelikli personeller, Kalitesinden ödün vermeyen güçlü bir vizyon, Bağlı bulunduğu ve çalıştığı şirketlerle ortak bir kar amacı, Hizmet konusunda en ufak bir aksaklık yaşamadan her bir müşterine özen vererek, şikayet ve sorunlara çözüm odaklı çalışarak bir plan içerisinde hizmet göstermektedir.

Viking Doğalgaz (Petrol Şirketi) güçlü bir şirkettir. Birçok bağlantısı ve çalışmış olduğu anlaşmaları vardır. Bu anlaşmaların her biri doğru bir hedef ve stratejiyle belirlenmiş ve uygulanmıştır. Ayrıca Viking petrol şirketi Cepstrum yazılımını kullanmaktadır. Bu yazılım sayesinde Viking Doğalgaz (Petrol Şirketi) sofistike analitik bir dizi işlemler geliştirmiştir. Bu sayede hizmet alanını ve çalışmalarını bir üst noktaya taşıyabilmiştir.

Kullandığı Teknoloji içeriğine; Sıvı Faktörleri, Hidrokarbon Göstergesi, Yüksek Çözünürlüklü Emilim Analizi, kullanmaktadır.

Ayrıca Viking Doğalgaz (Petrol Şirketi), “Viking Uluslararası Petrol 3-D Veri Tabanını” kullanarak dünya üzerinde bir haritayla tespit yapabilmektedir.
Gerekli tüm bilgiler ve detaylar Viking Doğalgaz (Petrol Şirketi) resmi web sitesi üzerinden öğrenilebilir. Site içerisinde çalışma düzeni, kullandığı teknoloji ve petrol konularında nasıl bir yol izlediği gibi bir çok konu hakkında genel bilgiler yer almaktadır. İsteyenler iletime geçerek mail yoluyla ya da telefonla da bilgi edinebilmektedirler.Viking Doğalgaz (Petrol Şirketi) köklü bir şirkettir. Doğru bir çalışma ve hizmet için geleceğe yönelik stratejilerini iyi belirlemiştir.

Viking Doğalgaz İletişim Bilgileri
Adres; Hayrabolu Yolu Uzeri 8. Km Merkez | Tekirdağ

Viking Doğalgaz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Viking Doğalgaz firmasında kariyer yapabilirsiniz. Viking Doğalgaz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ibrahim akboğa dedi ki:

  merhaba ben tır şoförü ya da sontaz elemanı olarak çalışabilirim.

 2. zülküf çelebi dedi ki:

  Ben zülküf çelebi, jeofizik müh. Petrol aramada sondör olarak veyahut işçi olarak çalışmak istiyorum.

 3. ilhan dedi ki:

  Merhaba ben İlhan Atasoy. Tekirdağ Muratlı ilçesinde oturuyorum. Meslek olarak özel şoförlük ve şirket şoförlüğü yaptım. Yeni evliyim, işe ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz?

 4. ismail türk dedi ki:

  Ben ismail türk, İstanbul teknik üniversitesi petrol ve doğal gaz mühendisi bölümü mezunuyum, şirketinize iş başvurusunda bulunmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ