Anasayfa / Turizm & Otel Haziran 30, 2015

Vertia Luxury Resort İş Başvurusu

Vertia Luxury Resort Antalya’nın Beldibi yerleşim birimine bağlı olarak kurulmuş son derece şık ve de güzel bir oteldir. Bu otel 5 yıldızlı bir otel olup aynı zamanda hem çakıl hem de kum plaja sahiptir. Müşterilerine kaliteli bir hizmet verebilmek için çeşitli aktivitelere sahiptir. Haftanın 7 günü için, hem gece hem de gündüz ayrı aktiviteleri vardır. Bu gece aktivitelerden bazıları ise; canlı müzik performansları, sinema gösterimleri, her hafta farklı konsepte sahip birbirinden canlı partilerdir. Müşterilerin memnuniyeti için sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve de akşam yemeği açık büfe olarak ana restoranda servis edilir.Farklı boyutlarda yüzme havuzları mevcuttur. Aktivite havuzu, bebekler için havuz, çocuk havuzu, relax havuz, spa havuzu ve de su kaydırakları olmak üzere birbirinden güzel havuzları vardır. Buna ek olarak bütün havuzlar tatlı su havuzudur. Ayrıca müşterilerin memnuniyeti için birbirinden eğlenceli gündüz aktiviteleri vardır. Bu aktivitelerden bazıları şunlardır, plaj voleybolu, futbol, aerobic, su jimnastiği, dans kursları, su topu, dil kursları, su oyunları olmak üzere farklı mı farklı gündüz aktiviteleri mevcuttur. Hamam tutkunları için birebir olan bir yer olan Vertia Luxury Resort ayrıca % 100 organik yağlardan hazırlanan masajlarıyla da çok ünlüdür. Çocuklar için bile ayrı bir deneyim olan çocuk masajları yapılmaktadır ve de belki de çocuklar ilk masajlarını burada yaptırmaktadırlar.

Vertia Luxury Resort İletişim Bilgileri
Adres; Bahçecik Mahallesi, 38. Sokak No: 1 Beldibi 07985 Beldibi Kemer Antalya

Vertia Luxury Resort Kariyer Olanakları
Vertia Luxury Resort Otel iş ilanları hakkında şu an bilgi bulunamamıştır. İş ilanları aktif olduğunda bu konu üzerinden takip edebilirsiniz.Konu İle İlgili Görseller
Vertia Luxury Resort İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

  1. hasan ay Mart 6, 2016

    E ehliyetim var, iş arıyorum.

  2. Halil karik Mart 7, 2016

    Meydanci olarak iş arıyorum B/A/2 ehliyetim var

Yorum Yap