Veripark İş Başvurusu

Veripark 1988 yılında kurulmuştur ve kurulduğu yıldan bu yana kaliteli hizmetine devam etmektedir. Veripark firmasının hizmet verdiği alan yazılım ile ilgilidir. Türkiye’nin bugüne kadar kullandığı en iyi yazılımlara imzasını atan Veripark adından ve de çalışmalarından sıkça söz ettirmektedir. Sadece ülke sınırlarında değil, ülke sınırları dışında da müşterilere sahip olan Veripark, üretmiş ve de tasarlamış olduğu güvenilir, yenilikçi, son teknolojiye sahip olan yazılımlarla müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Türkiye’de Microsoft’un partnerlerinden biri olarak görevine devam etmektedir. Microsoft çalışmalarının üzerine geliştirdiği birçok yazılımı vardır. Mobil bankacılık, internet bankacılığı, ve de şube uygulamaları üzerine geliştirdiği son derece güvenilir olan yazılımlarla hizmetlerine devam etmektedir.

İstanbul, Dubai, Kahire ve İzmir’ de olmak üzere 4 tane ofiste müşterilerine hizmet vermektedir. 250 kişi olan ekibiyle beraber yeni yazılımlar üretmek için çalışmaktadır. Ayrıca kıtalara yayılmıştır, yalnızca Türkiye’de değil, aynı zamanda Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da da hizmet vermektedir. Microsoft ve aynı zamanda kendi yazılım çalışmalarını kullanarak, Akbank, Ziraat Bankası, Dubai Islamic Bank, Citi Bank, Carrefour, Vakıfbank, ING Bank, Finansbank, Yemeksepeti, turkcell gibi firmalarla beraber çalışmaktadır. Veripark firmalarla çalışırken hem onların memnuniyetlerini sağlamakta hem de bu firmaların karşı karşıya kaldığı yazılım problemlerini çözmektedir. Eğitimli, kaliteli, teknolojiden çok iyi anlayan personeliyle beraber çalışmalarını her gün daha da geliştirmektedirler ve de bunlar sayesinde alanında aranan bir firma olmuştur.

Veripark İletişim Bilgileri
Adres; Arı-2 Teknokent İTÜ Ayazaga Kampüsü Koru Yolu A Blok No: 8/2 Maslak İstanbul

Veripark Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Veripark firmasında kariyer yapabilirsiniz. Veripark insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ