Vepa 62 İş Başvurusu

Vepa 62 2007 yılından beri hizmet vermektedir. 1962 yılından itibaren birçok dünya çapında ünlü ve de çok tercih edilen markayı Türk müşterileriyle buluşturan Vepa Group, tecrübesini Vepa 62’ye vermiştir. 2007 yılından bu yana kadar kaliteli hizmetiyle müşterilerine hizmet vermektedir. İlk Vepa 62 mağazası 2007 yılında Ankara’da açılmıştır. Ankara şubesinin açılımından sonra Vepa 62, Türkiye’nin 11 farklı bölgesinde şubelerini açmış ve müşterilerine hizmetini vermeye başlamışlardır. Vepa 62 birçok dünya çapında beğenilen ve çok rağbet gören markayı şubelerinde sevenlerinin beğenilerine sunmaktadır. Bu markaların bazıları ise şunlardır; Jessica Simpson, Toms, Tommy Hilfiger, Geox, Birkenstock, Filtlop, New Balance, BBC Generation olmak üzere birçok ünlü markaları şubesinde müşterilerine sunmaktadır.

Vepa 62 her zaman son moda olan ayakkabıları ve de çantaları yelpazesine ekleyip, onları müşterileriyle buluşturur. Birçok farklı modelde değişik zevke sahip olan insanlara hitap etmeye çalışır. Aynı zamanda hem spor ayakkabılar hem stilettolar, hem babet ayakkabılar hem de topuklu ve dolgu ayakkabılarla hizmet vermektedir. Her yaş grubuna hitap eder ve çeşitli zevklere göre ayakkabı ve çantayı müşterilere sunmaktadır. Her kadının çanta ve ayakkabı şıklığına verdiği önemin her zaman farkında olan Vepa 62, bu doğrultuda hizmetini sunmaktadır. Markanın hedefi ise her zaman müşterilerinin ışıldama ve fark edilebilme şanslarını onlara verebilmek ve onları ayakkabı ve çantalarla mutlu edebilmektir.

Vepa 62 İletişim Bilgileri
Adres; Leylak Tesisi Hastane Mahallesi Ayasofya Caddesi Elvan Sokak No:3 Hadımköy TR-34276 Arnavutköy İstanbul

Vepa 62 Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vepa 62 firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vepa 62 insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ