Vep Ajans İş Başvurusu

Vep Ajans Ümraniye-İstanbul’da kurulmuştur. Müşterilerinin işini kolaylaştırıp, onların üzerlerindeki fazla yükü alabilmek için kurulmuş bir şirkettir. Günümüz dünyasında insanlar aynı zamanda birden fazla ve insanı zorlayacak olan işlerle uğraşmak zorunda kalmaktadırlar. Ve bu sebeplerden dolayı bazen bu işleri ya yapmak istemezler ya da ertelemek zorunda kalırlar. Bu sebeplerden dolayı Vep Ajans, müşterilerinin üzerinden ekstra yükü alıp, onları az da olsa hayatın karmaşıklığından uzaklaştırmayı kendilerine şirket misyonu olarak edinmişlerdir. Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttırmak için her gün daha fazla hırsla ve azimle çalışmaktadırlar. Merchandising faaliyetleriyle müşterilerinin memnuniyetlerini arttırmaya çalışmaktadırlar. Son 13 yıldan beri bu alanda uğraşı vermektedirler. Bu sebeplerden dolayı teknolojiyi her zaman yakından takip edip, bu teknolojiyi müşterilerine aktarabilmek için çalışmaktadırlar. Kaliteli personeli ve istikrarlı çalışmalarıyla daha da başarılı olabilmek için çalışmaktadır Vep Ajans.

Birçok kurum ve kuruluştan referansları vardır. Aldığı bu referanslardan bazıları ise şunlardır; Bosh, Sıemens, Profilo, Ak sigorta, D-Smart, Medical Park gibi yerlerden referansları vardır. Teknolojiyi son derece yakından takip eden Vep Ajans, tamamıyla kendi için özel olarak üretilmiş olan MOVA’yı ( Mobil Ofisim Veb Ajans) kullanmaktadır. MOVA, ajansa çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır, MOVA sayesinde merkez ve saha arasındaki iletişim çok kolaylaşmış ve de tüm süreçlerin on-line takip edilebilme süreçleri çok kısalmıştır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti esas alınmıştır.

Vep Ajans İletişim Bilgileri
Adres; Atakent Mah. Barış Sok. No:20 Ümraniye / İSTANBUL

Vep Ajans Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vep Ajans firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vep Ajans insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ