Vegatel İş Başvurusu

Vegatel dünden bugüne ülkemizde hizmet veren bir iletişim hizmetleri birimidir. Vegatel iletişim hizmetleri de 2006 yılında Avea iletişim hizmetleri ile anlaşarak beraber çalışmaya başlamışlardır. Avea ile ortaklığında, onların şirket politikası altında müşteri hassasiyetini göz önünde bulundurarak, çalışmalarına devam etmiştir. Vegatel, Gama holdingin bir kolu olan Gama Ticaret ve Turizm’in bünyesinde kurulmuştur. Gama Holding ise dünya çapında adını enerji ve de inşaat sektörlerinde duyurmuştur. İletişim ve de telekomünikasyon sektörleri hem dünyada hem de ülkemizde gittikçe önem kazanan hizmet sektörlerinden biridir. Ayrıca bu sektördeki gelişimde gün geçtikçe ülkemizin durumunu da değiştirmektedir. Çünkü iletişim günümüzün olmazsa olmazlarındandır. Vegatel iletişimin en büyük amacı müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilen, sorunlarına çözüm getirebilen, yaratıcı ve de yenilikçi vizyonuyla alanında söz sahibi kuruluşlardan biri olmaktır.

Vegatel iletişim hizmetleri İstanbul’da hizmet vermektedir. Açık adresi ise, Fatih C. Karaman Çiftlik yolu Küçükbakkalköy- Kadıköy’dür. Cep telefonu, telli, ya da telsiz telefonların ses ve görüntülerini sağlayan parçaların ticaretini yapmaktadır. Vegatel bütün bunları gerçekleştirebilmek için, gayrimenkul ve menkul şeyleri satın alabilir ve bunu kendi şirket çıkarları altında kullanabilir. Vegatel iletişim hizmetlerinin en büyük önceliği ve de hedefi tabiki de müşteri memnuniyetini sağlayabilmek ve de sağladığı bu memnuniyeti koruyabilmektir. Vegatel’in her zaman amacı alanında söz sahibi olup bunu koruyabilmek ve daha fazla bir kitleye ulaşabilmektir.

Vegatel İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Cad. Karaman Çiftlik Y. No: 7 Küçükbakkalköy Mahallesi, Kadıköy, Ataşehir, İstanbul

Vegatel Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vegatel firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vegatel insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ