Varyap İnşaat İş Başvurusu

Varyap yıllardır özenle hizmet veren inşaat sektörlerinin başında gelmektedir. Varyap inşaat sizlere güvenle oturabileceğiniz evler sunarken güçlü binalar ve yaşanabilir rekreasyon alanları ile de şehir içinde huzurlu bir ortamda olmanızı sağlar.

İnşaat dışında mühendislik, gayrimenkul geliştirme, satış ve pazarlama gibi çeşitli alanlarda hizmet veren Varyap inşaat, birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Yaşanabilir bir dünya için binalarını ve yaptığı işleri özenle sürdüren Varyap, çevreye verdiği önem ile bilinmektedir. Alanında uzman ve bilinçli kişiler tarafından hazırlanan projeler ile geleceğe yatırım yapmak isteyenler için güvenilir bir dünya oluşturmaya katkı sağlamaktadır.

Çok uluslu bir şirket olması nedeniyle her zaman teknolojik ve modern yeniliklere bağlı kalarak işlerini sürdürmektedir. 1975 yılında kurulduktan sonra kentsel yerleşim için çalışmalara başlayan firma üst yapı ve alt yapı sistemlerini geliştirerek projeler hazırlamaktadır. Farklılık ve öncü olmak adına kimsenin cesaret edemediği yapıları en iyi şekilde hazırlayarak sorunsuz şekilde sahiplerine sunmaktadır.

Müşterilerine olduğu kadar işçilerine de önem veren bir kurum olduğundan dolayı iş güvenliği ve işçi memnuniyeti ile depreme ve doğal afetlere dayanıklı binalar hazırlayarak satışa sunmaktadır. Kendi var olan değerlerini koruyarak hızla ilerlemek ise Varyap inşaat için önemli olan hususlardan biridir. Vizyon ve misyonunu unutmayarak takip eden firma her geçen gün daha başarılı olmak için yeni adımlarla hayatımızda yer almaktadır.Varyap İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Varyap Meridian Ofis & Otel Kat:15 Barbaros Mahallesi, Mor Sümbül Sokak, Batı Ataşehir İstanbul

Varyap İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Varyap İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Varyap İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ