Varan Kargo İş Başvurusu

Varan şirketine bağlı olan bir kuruluştur. Göndermek istediğiniz kargonun zamanında ve sağlam şekilde yerine ulaşması sağlanır. Akşam saatlerindeki kabul süresi diğer firmalardan bir saat kadar daha uzundur. Kargo takibi ve bilgiler için Varan’ın kendi sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Kaliteli ve kırılabilen eşyaları çok daha güvenli şekilde taşıyan ve gönderilecek noktaya ulaştıran firma genelde şube alımları ile çalışır. Mektup taşıma işi ile 1979 yılında kargoculuğa başlayan firma, barkod kod sistemi ile takip sağlar. Aynı zamanda destek numaraları aranarak da bilgiler alınabilir.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde bulunan kurumun çok sayıda ofisi bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde kargonuzu ulaşacağı yere götüren ve kurumsal anlamda işinde güven ve güvenlik ile çalışan firmalardan biridir.

Kargo taşımacılığı belli bir sorumluluk istemektedir. Kargoyu kabul eden çalışandan kargoyu gideceği yere ulaştıran şoföre kadar çok çeşitli kişilerin elinde geçen gönderinin en iyi durumda ve verildiği gibi muhafaza edilmesi gerekir. Modern araçlarda yolculuk eden ve alanında uzman ekip ile hizmet verilen bir şirkettir.

Kargolama işleminde adreslerin ve telefon numaralarının yazılı olması ile sorunsuz şekilde taşımacılık gerçekleştirilir. Kargo gelen kişi aranır ve kargonun nerede olduğu bilgisi verilir. Varan Kargo ile şehir içi ve şehirlerarası olacak şekilde gönderilerinizi kolayca göndererek kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Varan Kargo ile emanetiniz emin ellerde olacaktır ve içiniz rahat edecektir.Varan Kargo İletişim Bilgileri
Adres; CİHANGİR MAHALLESİ MEŞRUTİYET CADDESİ NO: 17 AVCILAR İSTANBUL

Varan Kargo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Varan Kargo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Varan Kargo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ