Vapiano İş Başvurusu

Vapiano İstanbul, dünyaca tanınan Vapiano konseptinin Türkiye’deki tek temsilciyiz. Çağdaş dizaynı ve self servis yöntemiyle misafirlerine hizmet vermekte olan Vapiano, İtalyan mutfağını kendine has tarzı ile birleştirmektedir. Konsept İtalya mutfağı üzerine kurulu olsa da Vapiano aslında bir Almanya firmasıdır. 2002 yılında hayata geçirilen bu konsept, yemek kültürü alanına getirdiği anlayış ile bu alanda yeni bir dönemi başlatmıştır. Bugün bir restoran zincir durumunu alan Vapiano’nun dünya çapında yüz adet şubesi bulunmaktadır.

Vapiano’nun self servis yapısı ve yemeklerin hazırlanış hızı Fast Food restoranlarından alınan bir özellik olsa da kalite çok üst seviyededir. Tüm siparişlerimizde müşterimizin yapılış sürecini izleyebileceği şekilde tasarlanan yerlerde hazırlanır. İsteğe göre müşteriler ekstra malzemeler ekleterek menüleri kişiselleştirebilir. Kullanılan malzemelerimiz, her zaman taze ve özenle seçilmiştir.

Vapiano’yu aynı İtalyan lokantalarından ayıran farklı özelliklerimiz vardır: İlk olarak Vapiano kendi makarnasını kendi üretmektedir. Çünkü mesele tazelik olduğunda işimizi hiçbir zaman şansa bırakmayız. Her gün Bağdat caddesindeki, restoranımızın içinde bulunan Manni fatura bölümünde makarna malzemeleri bir araya gelir ve değişik şekillerde makarnalar yapılmaktadır. Sonra bu makarnalar aynı gün içinde kullanıcılara servis edilmektedir. Taze olduğu için damağınızda farklı, güzel bir tat bırakır ve sadece 90 saniyede pişmektedir. Manifattura bölümünde diğer ürünlerin hazırlanışını da izleyebilirsiniz. Bu şekilde her ürünümüzün tazeliğinden emin olma şansına sahip olursunuz. Vapiano’da rezervasyon servisimiz bulunmamaktadır. Nedeni ise Vapiano değerli müşterileri restoranımıza gelmek konusunda her zaman kendini bağımsız hissetmelidir. Vapiano’da günün her saatinde size de yer vardır. Vapiano’da yemek masalarımız büyüktür. Bu sayede yemek için geniş bir yere sahip olan restoranımız, arkadaşlarınızla güzel yemekler yiyebileceğiniz veya yeni insanlar ile sohbet edebileceğiniz bir ortama sahip olursunuz. Vapiano’da menüleri istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Tek yapılacak şey siparişleriniz hazırlanırken Şef’e istediklerinizi iletmenizdir. İstediğiniz sebzelerden birini ilave ettirebilirsiniz. Zeytinyağı ve balzamik gibi eklentiler ise her masamızda bulunmaktadır. Restoranımıza özel farklı ürünler, restoranımızın dünyada farklı kılınmasını sağlayan en önemli faktördür.

Vapiano İletişim Bilgileri
Adres; Vapiano Suadiye, Selim Ragıp Emeç Sokak No: 4, Suadiye, İstanbulVapiano Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vapiano firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vapiano insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ