Anasayfa / Ek İşler Nisan 14, 2016 2.867 okunma

Van Ek İş İlanları

Van evde ek iş imkanları ve evlere iş veren firmaların listesi, bu firmalar hakkında bilgiler verilmektedir. Van’da evlere ek iş veren firmalar konu altından ya da iletişim sayfasından bizlerle iletişime geçebilirler.

Van’da bayanlara evde iş imkanı sunan firmalar bizlere bu sayfa üzerinden ulaşabilirler. Ayrıca evde ek iş arayanlar da konu altından aradıkları işler hakkında ve ne iş yapabilecekleri hakkında detayları yazabilirler.

Van güncel ek iş ilanlarını Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Böylece ilk sizin haberiniz olabilir.

Makale Yazarak Para Kazanma
Üniversite mezunları ve bilgisayar kullanmayı bilen arkadaşlar evde makale yazımı yaparak para kazanabilirler. Evde makale yazarak para kazanmak isteyenler konu altından eğitim durumu, bilgisayar kullanabilme durumu, makale yazımı hakkındaki tecrübeleri ve referansları, yaş ve şehir bilgilerini belirterek başvuru yapabilirler.

Van Hakkında Genel Bilgiler
Doğu Anadolu bölgesinin yukarı Murat Van bölümünde yer almaktadır. Hakkâri, Van gölü ve Ağrı illeri ile komşu olmaktadır. Şiddetli karasal iklim özellikleri görülmektedir. Kış mevsimi uzun ve karlı geçmektedir. Türkiye’nin en büyük gölü Van Gölüne sahip olmaktadır. Dağlık alanlar bulunmaktadır. Van Gölünün şehre iklim olarak ve su bakımından katkıları çok olmaktadır. İç bölgelere doğru gidildiğinde iklim biraz yumuşamaktadır.

Koyun bakımında Konya’dan sonra ikinci sırada yer almaktadır. Geniş mera ve çayırlara sahip olması doğrultusunda mera hayvancılığı yapılmaktadır. Koyunun yanı sıra arıcılıkta gelişmiş görülmektedir. Van ilinde büyük göller bulunmasına rağmen suyun sodalı olması az sayıda balık türlerine rastlanmasına neden olmaktadır. Orman bakımından da oldukça fakir olan il, sanayi ve yakacak odunu üretilememektedir.Van Ekonomisi
Van ili ekonomisi temel olarak; tarım, küçükbaş hayvancılık ve hayvan ürünlerini işleyen sanayiye dayanmaktadır. Aktif nüfusun %77’si tarımla ilgilenmektedir. Kış mevsiminin uzun ve sert geçmesi, toprakların engebeli ve düzlük alanların az olması bitki üretimini sınırlamaktadır. Başlıca tarım ürünleri; buğday çavdar, arpa, fasulye, şeker pancarı ve patates olmaktadır. Van Gölü çevresinde ise; taze fasulye, karpuz, kavun ve domates üretilmektedir. Meyve olarak da en çok ceviz yetiştirilmektedir. Ardından elma, armut ve kayısı da yetişmektedir. En çok hayvan besleyen illerden birini teşkil etmektedir.

Demir, soda, perlit, tuz, jips, kömür ve kükürt madenleri bulunmaktadır. Sanayi bakımından son yıllarda yeni yeni gelişmeye başlayan şehir, fabrika olarak hayvan ürünlerini işleyen tesisler bulundurmaktadır. Et kombinası, çimento fabrikası, yem fabrikası, peynir – tereyağı fabrikası, çivi fabrikası, plastik boru fabrikası, un fabrikası, tuğla ve yün ipliği fabrikaları bulunmaktadır. BTD, İran, Irak ve Kuveyt’e canlı hayvan ihracatı yapılmaktadır. Son yıllarda sınır ticareti İran ile oldukça gelişme göstermektedir.

Van Evde İş İmkânları
İş imkânı sınırlı olan Van ilinde evde iş imkânı örgü üzerine ağırlıklı olmaktadır. Geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması sonucu çeşitli evde yapılacak işler yoğun talep görecek durumda bulunmaktadır. Evde kutu katlama ve süs işleri gibi iş imkânları değerlendirilebilmektedir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Van Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 11 yorum yapılmış.

 1. nermin Ekim 31, 2015

  Acil işe ihtiyacım var. Evde kutu katlama işi yapabilirim. Küçük bir bebeğim olduğu için dışarıda çalışamıyorum. Lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim. Van Edremit’te oturuyorum.

 2. serpil Kasım 19, 2015

  Çok acil işe ihtiyacım var. Evde her türlü paketleme ve katlama işi yapabilirim, ilgilenirseniz sevinirim.

 3. Mihriban Aralık 13, 2015

  Düğün şekeri yapabilirim ihtiyaç duyuluyorsa irtibat mail adresim.

 4. Derya Aralık 19, 2015

  Van Muradiye ek iş imkanları hakkında bilgi arıyordum, bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim.
  Dugun sekeri veya boncuk isi yapabilirim. Deneyimim var, cok ihtiyacim var. Yardimci olursaniz sevinirim. Van Muradiye ilcesinde oturmaktayim.

 5. safiye Aralık 30, 2015

  Benim iki çocuğum var. Paraya çok ihtiyacım var, onun için evde ne iş olursa yaparım. Lütfen yardımcı olun, çocuklarım için.

 6. safiye Aralık 30, 2015

  Van merkezde oturuyorum.

 7. rahsan gunes aktas Ocak 5, 2016

  Van’da evde iş imkanı var mı?
  Evde boncuk, orgu ve her türlü dikiş işi yaparım.

 8. Anonim Ocak 15, 2016

  Evde yapabileceğim işe çok acil ihtiyacım var. Lütfen desteğinizi bekliyorum, Van merkezde oturuyorum. Böyle bir iş imkanı sunduğunuz için şimdiden teşekkürler. Van’da evde yapılacak işler hakkında bilgi verdiğiniz içinde teşekkür ederim.

 9. neslihan balıkçi Ocak 21, 2016

  Van’da ev hanımlarına iş imkanı var mı?
  Acil işe ihtiyacım var, kutu katlama, örgü olabilir.

 10. Güneş Şubat 17, 2016

  Evde düğün şekeri yapabilirim acil işe ihtiyacım var.

 11. Ayla Eylül 28, 2016

  Boncuk işi yaparım

Yorum Yap