Vakıf Emeklilik İş Başvurusu

1991 senesinde hizmet vermeye başlayan şirketimiz, 2003’te aldığı Bireysel Emeklilik lisansı belgesi ile şimdilerde çok popüler ve gelecek için çok önemli olan Bireysel Emeklilik Sistemi’nde faaliyet göstermeye başlamış olup, Türkiye’nin isminden çok söz ettiren ve en hızlı büyüyen bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden biriyiz. İstanbul da bulunan Genel müdürlüğümüz on üç adet bölge müdürlüklerimiz, bire bir temas kuran satış ekibimiz ve birçok acentelerimiz ile bireysel emeklilik yaptırmak isteyen halkımıza en uygun şartlarla hizmet vermekteyiz. Vakıf Emeklilik hemen her yerde olan Vakıfbank şubeleri ile dağıtım kanalları olarak çalışmakta ayrıca Aktif bank ve Türkiye Finans şubeleri ile de ortak çalışmaktadır.

Vakıf Emeklilik, tüm çalışanlarıyla sigortalılarımızın ve katılımcılarımızın değişen, türlülük gösteren ihtiyaçlarının bizi yönlendirdiğine inanır ve sigortalı olan müşterilerimiz ile devamlı beraberliği hedefler. Bu bakımdan farklılık gösteren pazarlar ve yarışmacı koşullarını yakından izlemenin ve müşterilerimizi dinlemenin önemini kabul ederiz. Yenilikleri, dünyadaki gelişmeleri izler. Sigortalılarımızın tüm suallerini ve problemleri tek bir noktadan tam olarak en kısa zamanda doğru olarak neticelendirir. Vakıf Emeklilik ve acenteleri, hizmetin sunulmasında öncelikle güvenilir olmayı ele alıp, görev bilinci içerisinde çalışmalarını sürdürür ve bunu başarılarının bir aracı olarak kabul ederiz. Şirket olarak müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarız. Yenilikçi ve her zaman müşterilerimizin güven duyduğu bir emeklilik firmasıyız.

Vakıf Emeklilik İletişim Bilgileri
Adres; Muallim Naci Caddesi, No: 22, Ortaköy, Beşiktaş, İstanbul

Vakıf Emeklilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vakıf Emeklilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vakıf Emeklilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ