Vaillant İş Başvurusu

Vaillant firmamız, Johann Vaillant tarafından Remscheid Almanya’da kurulduğu 1874 senesine kadar gitmektedir. O zamandan bu yana ısıtma ve havalandırma sektöründe pazar lideri olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Vaillant, Mart/ Eylül 2013 arasında Enerji hareket halinde slogan ile evlerde enerji dönüşümlerini getirmiştir. 50’den fazla Avrupa ülkesinde, montajcılar ve ilgilenen tüketicilerimiz yüz metre uzunluğunda bulunan teşhir gemimizi gezerek sunulabilen enerji tasarruflu modern ısıtma teknolojileri hakkında bilgi edinmişlerdir. Modern sezgisel ayarlamaları ile calor MATIC kontrol cihazlarımız ile ortamların istenilen oda sıcaklıklarına ulaşmasını sağlamaktayız. Ayarlamalar süratli ve kolay bir şekilde düğmelerin Bastır ve Çevir konseptine uygun olarak kullanılması ile yapılabilmektedir. EcoPOWER 1 mikro kojenerasyon sistemleriyle, her ev için alternatif enerji imkanı sunulmaktadır. Bu sistemle, hem ısı hem de elektrik üretilmektedir.

Özellikle müstakil yada villalarda kullanım için tasarlanmıştır. Vaillant firmamız böylece, piyasada uzun zamandan beri gereksinim olan bir teknoloji açığını gidermiştir. Akıllı ve önceden tanımlanmış ayarlama sistemi sayesinde çevre dostudur ve son derece yüksek verimli bir sistem olarak kabul edilmektedir. Vaillant firmamız gelişmekte olup Asya pazarına girmiş bulunmaktadır. Bu gelişimleri birleştirmek için Çin’in Wuxi kentinde bir fabrika kurulmuştur. Böylelikle Vaillant firmamız, Asya – Pasifik pazarlarında faaliyetlerini sürdürebilecektir. Sıcak kullanma suyu hazırlamak için piyasaya sunulan termal güneş enerjisi sistemleri ile, Vaillant olarak yenilenebilir enerji kaynakları alanında da ürün portföyünü geliştirmekteyiz. Böylelikle gelecek için önemli bir adım atmış olmaktayız.

Vaillant İletişim Bilgileri
Adres; Bahçelievler Mahallesi, Bosna Bulvarı No: 146 Çengelköy / İstanbul

Vaillant Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Vaillant firmasında kariyer yapabilirsiniz. Vaillant insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ