Uşak Ek İş İlanları

Uşak’ta evde yapılabilecek ek işler hakkında bilgiler ve Uşak’ta evlere iş veren firmaların listesi, bu firmalar hakkında çeşitli bilgiler verilmektedir.

Uşak’ta ev hanımlarına ek iş imkanı sunan firmalar, bay ve bayanlara özel yapılabilecek ek işler hakkında bilgiler ve en güncel ek iş ilanlarını Facebook sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Uşak’ta evde yapılabilecek ek iş imkanları arasında paketleme işi, boncuk işi, kalem ve kutu katlama gibi işler bulunmaktadır. Ayrıca üniversite mezunları ve bilgisayarı iyi kullanabilen ev hanımları, öğrenciler içinde makale yazma işi bulunmaktadır.

Makale Yazarak Para Kazanma
Bilgisayarı iyi kullanan ve eğitim durumu müsait olan kişilere makale yazma işi verilmektedir. Bu iş için eğitim durumunuzu, yabancı dil bilginizi, yaşınızı ve varsa önceki tecrübelerinizi alt kısımdaki yorumlar bölümünden yazarak bize gönderebilirsiniz.

Uşak Hakkında Genel Bilgiler
Uşak ili Ege bölgemizin iç kısmında yer alan karasal iklime sahip, zaman zaman Akdeniz ikliminden de etkilenen ve hızla gelişen bir kentimizdir. Uşak kara ve demiryolu bakımından şanslı bir ildir. Yurdun her köşesine ulaşım kolaydır. Uzun yıllar önce İpek yolu üzerinde yer aldığından atalarından ticareti tanıyan ve ticaretle uğraşan halkı vardır. Tarım ve hayvancılık çevre ilçe ve köylerde hala sürdürülmektedir. Uşak ilinin ilk yerlileri ise iklime paralel olarak bugünün şehir merkezi durumundaki alanda geniş bağlarda üzüm üretirlermiş, şimdi de bazı çevre kazalarında, köylerde bağcılık yapılmaktadır.Uşak halkı aynı zamanda okumuş ve aydın bir halktır. Yeniliklere açıktır. Halk eğitimin açtığı çeşitli kurslardan yararlanarak bu yeteneklerini paraya dönüştürebilirler. Ek iş genelde dokumacılığın tamamlayıcısı el işçiliğidir, ayrıca ahşap işçiliği ve hediyelik eşya önemli yer tutar.

Uşak Ekonomisi
Uşak halkı çalışkan ve üretkendir. Uşak halıları ve diğer dokuma ürünleri Dünyaca ünlüdür. Gıda sektörünü de önemseyen Uşak halkı özellikle tarhanası, haşhaşı, peyniri ve pekmez gibi ürünleri ile tanınır. İğne oyası gibi ince işçilik yaygındır. Uşak ili el sanatlarında ön planda dikkat çeken bir ildir. Başta dokumacılık olmak üzere, ağaç işçiliği ilk akla gelen zanaatlardir.

İl merkezinde memur kesim çoğunluktadır ve ticaretle uğraşan esnafı gıda ve dokuma ağırlıklıdır. Üniversiteleri olduğundan pansiyon ve yurt işletmeciliği son yıllarda çoğalmaya başlamıştır. Dokuma fabrikaları ile yan ürünleri ip- makara üretimi gibi yaygın biçimde yapılmaktadır. Gıda sanayi de gelişmiştir.

Uşak’ta Evde Yapılabilecek İşler
Halı kilim dokumacılığı, konfeksiyon üretimin el işlemeleri, tarhana, pekmez yapımı, hediyelik eşya ve mini objeler tasarlama, ip temizleme, ambalaj için kese vs. dikimi veya işlemeleridir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Deniz diyor ki:

  Sürekli bu tür ilanları görüyoruz ama nasıl ulaşılacak hiç bir bilgi yok. Lütfen bilgi verir misiniz, teşekkürler.

  1. admin diyor ki:

   Firmalar Uşak ek iş ilanları için site yönetimimize iş ilanı vermek istediğinde konu altına yorum yapan herkese mail atıyoruz.

 2. nihal diyor ki:

  Evde nikah şekeri, paketleme işleri yapabilirim. Uşakta oturuyorum.

 3. yelda diyor ki:

  Nikah şekeri işi yapmak istiyorum.

 4. Döndü diyor ki:

  Evde ek iş arıyorum. Nikah şekeri, mandal, poşetleme, kutu katlama ve buna benzer her türlü işi yapabilirim. Bunun için zamanim çok, eşime destek amaçlı bu işi yapmak istiyorum. Boş durmayı sevmiyorum, el becerim yeterince iyi. Daha once kot fabrikasinda paketleme, temizleme ve katlama bolumunde çalistim. Tekstil ürünlerine yönelik tecrübem çok. UŞAK merkezde oturuyorum, ayrica şal düğümlem,e şal iğneleme, paketleme işleride yaptim. İlgilenirseniz sevinirim.

 5. hatiçe atalay diyor ki:

  Ben evde iş yapmak istiyorum. Uşak’ta ev hanımlarına ek işler oluyorsa bana da mail atabilirsiniz.

 6. hatiçe atalay diyor ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.
  Uşakta evde ek iş imkanı arıyorum.

 7. gulsen kaba diyor ki:

  YENİ BİR İŞ FIRSATINA AÇIKMISINIZ?
  • Sağlıklı bir hayat
  • Kaliteli bir yaşam tarzı
  • Hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı
  Bu fırsatları gerçekleştirme konusunda kararlıysanız
  Hemen bugün işimizi incelemek için başvurun
  RİSK YOK !
  KAYBETMEK YOK !
  YÜKSEK KAZANÇ VE KARİYER VAR.GÜNDE SADECE (4) SAAT ÇALIŞARAK AYDA 2.000 TL VE ÜZERİ KAZANMAK İSTERMİSİNİZ
  Hakkın olanı fazlasıyla kazanacaksın yeter ki başarmak iste ve ilk adımı at.

  Site Yönetimi Notu: Atölye ya da çalışma yeri tarafımızca doğrulanamamıştır. Ek işler konusunda bazı durumlarda yalan haberler çıkabilmektedir. Bu tür ilanlarda sorumluluk tamamen ek iş arayan adaylara aittir. Herhangi bir ek iş talebini kabul etmeden önce çalışacağınız firmayı araştırınız ve güvenli olduğundan emin olunuz.

 8. Öznur diyor ki:

  Uşakta evde yapılabilecek ek iş arıyorum.

BİR YORUM YAZ