Anasayfa / Gıda Mart 23, 2016 9.497 okunma

Ülker İş Başvurusu

Haberimizde Türkiye’nin dev firmalarından bir tanesi olan Ülker hakkında bilgiler, iş olanakları ve kariyer imkanları anlatılmaktadır. Haberimizin alt kısmında bulunan iş başvuru formu linki aracılığıyla Ülker’de Kariyer yapabilirsiniz.

Alt kısımda bulunan başlıklar altında yazan bilgileri dikkatli bir şekilde okuyarak hem Ülker hakkında genel bilgilere sahip olacaksınız hem de bu firmada kariyer yapmanın, işe alınmanın püf noktalarını öğrenebileceksiniz. Sorularınızı, yorumlarınızı konu altında yer alan “yorumlar” bölümünde yapabilirsiniz.

Ülker Hakkında Genel Bilgiler
Kuruluşu 20. yüzyılın başlarına dayanan Ülker bugün sadece Türkiye’ de değil Dünyada bir gıda markası olarak yüzlerce farklı ürün markaları ile sektöre hakim bir kuruluştur. Asım ve Sabri Ülker kardeşlerin bir fabrikada işçi iken başlattıkları bu dev firmanın hikayesi bugün on binlerce kişiye ilham olacak bir dünya şirketi olmasına yol açmıştır. 1980’ ler den sonra daha büyük atılım ile özel sektörde güç toplayan Ülker firmasının dümenine Sabri bey’ in oğlu Murat Ülker geçmiştir. 2013 yılı TOP 100 de Dünyada 13. olan Ülker’ in başarısı asla bir tesadüf değildir.

Ülker’in faaliyet alanları
Ülker tam manası ile bir gıda devidir. Bisküviden çikolataya kadar aklınıza gelecek yüzlerce lezzeti üretirken 7 den 77’ ye her nesile uygun damak tadını sunmaktadır. Ülker’in onlarca iştirak firması ile süt, bisküvi, çikolata, baharat, dondurma et gibi aklınıza gelebilecek yüzlerce ürün ve binlerce marka ile bir ailenin ihtiyaç duyabileceği ürün yelpazesine sahiptir.

Ülker’de İş olanakları
Ülker fabrikalarınsa teknisyen, tekniker, operatör, işçi gibi kadrolarda görev almak mümkündür. Oldukça fazla sayıda teknik personelin çalıştığı Ülker fabrikalarında özellikle biyolog, kimyager ve Kimya, Gıda ve Makine mühendisi çalışmaktadır. Güvenlik görevlisi, yemekhane görevlisi ve ofis personelleri ile on binlerce kişiye iş imkanı sunulmaktadır. Ayrıca maliye ve muhasebe mezunları için de kadrolar bulunmaktadır.Ülker personel politikasında her zaman açık olan kadrolara personel alımı yapmaktadır. Ülker ana sayfasında yer alan ‘’ kariyer fırsatları ’’ sayfasından satış iş ailesi, pazarlama iş ailesi, üretim iş ailesi ve mali işler iş ailesinden birisinde işe başlayabilirsiniz. Vasıflarınıza göre CV’ nizi Ülker kariyer fırsatları adresinden doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Boşalan kadrolara personel alımında CV’ ye göre size davet yapılacak ve mülakat görüşmeleri ile değerlendirmeler yapılacaktır. Yıldız kariyer ailesine üye olup CV nizi doldurduktan sonra her an güncel ilanları takip edebilir ve kendinize en uygun boşalan kadroya talip olabilirsiniz. Bu açıdan dünya devi Ülker’ de çalışmak sizin için bir fırsat olabilir.

Ülker işçi maaşları ne kadar?
Yıldız Kariyer sayfasında bu konu ile ilgili bilgi verilmemektedir. Başvuru sonrası yapılacak mülakat görüşmelerinde aylık ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yıldız Kariyer Sayfaları
Ülker işçi alımları, beyaz yaka, mavi yaka iş ilanları ve kariyer fırsatlarını Yıldız Kariyer üzerinden takip edebilirsiniz. Ülker’de çalışmak istiyorsanız ilk yapmanız gereken Yıldız Kariyer sistemine ücretsiz üye olmak ve başvurularınızı bu sistem üzerinden yapmaktır. İş başvuru takiplerini ve sonuçlarını günlük olarak takip edebilirsiniz.

Ülker İletişim Bilgileri
Adres; Maltepe Mh. Davutpaşa Caddesi, No: 10, Pk: 34015, Topkapı, Zeytinburnu, İstanbul

Ülker Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Ülker firmasında kariyer yapabilirsiniz. Ülker iş başvurularınızı Yıldız Kariyer üzerinden yapmanız gerekmektedir. Ülker insan kaynakları ve kariyer sayfası.
Konu İle İlgili Görseller
Ülker İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 24 yorum yapılmış.

 1. FİKRET AKYILDIZ Ağustos 6, 2015

  Merhaba lojistik sektöründe uzmanım. Dhl lojistikte 7 yıl çalıştım. Forklift ve rt konusunda uzmanım. İhtiyacınız olursa sizinle çalışmak isterim, teşekkür ederim.

 2. uğur uçmak Eylül 16, 2015

  18.10.1988 doğumlu Çorlu’da ikamet eden acil işe ihtiyacı olan vasıfsız elemanım. İki yıl özel bir Tv’nin teknik servisinde depoculuk yaptım.

 3. emir süzen Ekim 5, 2015

  merhaba iyi günler kocatepede oturuyorum biruni ünüversitesinde okuyorum 2. ögretim yani gece ögretim gündüzde calışabilirim. iş başvurusunda bulunmak istiyorum.

 4. güldan Ekim 13, 2015

  atatürk hava limanında uçak temizliği personeli olarak çalıştım paketleme etiket işinde çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var gazi osman paşada oturuyorum 19.07.1976 doğumluyum vardiyalı işte çalışabilirim.

 5. kader Ekim 17, 2015

  Kocaeli Üniversitesinden mezunum. Gida teknikeriyim dereceyle mezun oldum. ortalamam 3.67. is ariyorum, lutfen ilgilenir misiniz.

 6. Rabia karsavran Ekim 22, 2015

  Ben rabia karsavran, arkadaslarim yuşa diyor. İstanbul doğumluyum, beşyüzevlerde oturuyorum. Japonca ana dil biliyorum ve pratik biriyim. İşe ihtiyacim var, lütfen ilgilenirseniz sevinirim.

 7. Adsız Ekim 28, 2015

  Rabia, Anadolu yakasında olsaydın sana iş verebilirdim.

 8. cemile Kasım 17, 2015

  Darıca’da oturuyorum. 8 saat üzerinden iş arıyorum. Vardiya sistemini ayarlayabilirsek çalışmaya ihtiyacım var. Paketleme işi yapabilirim.

 9. Şenol eser Kasım 26, 2015

  27 yaşındayım, b sınıfı ehliyetim var. Ne iş olsa yaparım.

 10. nihat Aralık 14, 2015

  İş arıyorum şu an. İhtıyacım var işe. Evim kira, geçinemiyorum. Zor durumdayım, ne olur yardımcı olun.

 11. Ömerfaruk siyahgül Aralık 20, 2015

  Güngören’de oturuyorum. Boştayım, acil iş arıyorum. İstediğiniz zaman başlayabilirim.

 12. necmettin tınas Aralık 20, 2015

  Afyon’da yaşıyorum. Başka şehir olsa da gelirim.

 13. ferda Ocak 18, 2016

  Bayrampaşa oturuyorum. Yönetici asistan-sekreterlik-satış pazarlama ön muhasebe deneyimim var. Açık pozisyonlarınız varsa sizinle çalışmak isterim.

 14. Şahin Ocak 18, 2016

  Sancaktepe’de ikamet ediyorum bünyenizde çalışmak istiyorum acele iş arıyorum ilgilenirseniz çok sevinirim. Bünyeniźde çalışmak istiyorum. İstanbul Sancaktepe’de ikamet etmekteyim, 17 yıldır araç kullanıyorum ve acil iş arıyorum. Sigara ve alkol kullanmıyorum, şimdiden ilginize teşekkür ederim.

 15. Arzu öztürk Ocak 21, 2016

  İplik fabrikasında çalıştım, şu an çalışmıyorum. Sizden iş istiyorum, paket bölümünde çalışırım. Vardiyalı’da çalışırım, Gaziosmanpaşa’da oturuyorum.

 16. Elif Ocak 23, 2016

  Yüksek maaşlı ise ihtiyacımız var, çok zor durumdayım. Ülker’e iş başvurusu yapmak istiyorum. Nasıl başvuru yapabiliriz?

 17. melek milyon Şubat 17, 2016

  Sultangazide oturuyorum. 20 yıldır kalite kontrol ve paket bölümünde iş arıyorum. Vardiya sisteminde çalışabilirim.

 18. Arzu öztürk Şubat 28, 2016

  Yeşilpınarda oturuyom 7 yıl kalite konrolda çaliştim iş ariyorum varfiyalida çalişabilirim.

 19. leylamercan Mart 2, 2016

  ben leyla sızınle calısmak ıstıyorum azımlı ve başarılı bır kızm butfen bana gerı donun

 20. Azize Mart 16, 2016

  Mrb Küçükçekmece cennet mahallesinde oturuyorum. 2007-2014 kadar tek bir yerde satış danışmanlığı yaptım. Ayakkabı üzerine ayrıca 8 ay kadar da mali müşavir asistanlığı yaptım. Şu an işsizim ve işe çok ihtiyacım var. Sizinle çalışmayı çok isterim, dönüş yaparsanız sevinirim, teşekkürler.

 21. Talip çitrak Mart 23, 2016

  Yüksek kimyagerim. Bana uygun bi pozisyon varsa çalışmak isterim. Teşekkürler.

 22. figen Nisan 18, 2016

  Merhaba ben Gaziosmanpaşa’da oturuyorum, paketleme bölümünde çalışmak istiyorum.

 23. Adil özcan Nisan 28, 2016

  Acil İş Ariyorum

 24. Adil özcan Nisan 28, 2016

  Acil iş arıyorum. Sultangazi 50 Yıl Mahallesinde İkamet ediyorum. İşe ihtiyacım var. Evim kira, zor durumdayım. Sizinle çalışmak istiyorum. Banada bir iş imkanı olursa çok ihtiyacım var işe.

Yorum Yap