Trabzon Ek İş İlanları

Haberimizde Trabzon’da evde yapılacak iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir. Trabzon’da evlere iş veren firmaların listeleri ve bu firmaların verdiği ek işler hakkında bilgiler yer almaktadır.

Trabzon’da hanımların evde yapabileceği ek işler, beylerin yapabilecekleri ek işler hakkında bilgiler sunacağız. Trabzon’da ek iş vermek isteyen firmalar da bizimle iletişime geçerek ya da konu altındaki yorumlar bölümünden bilgilerini yazarak ek iş arayanlara iş imkanı verebilirler.

Trabzon güncel ek iş ilanları için Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Haberimizin alt kısmında yer alan Facebook sayfamızı beğenerek güncel ek iş ilanlarından haberdar olabilir ve ek işlere talip olabilirsiniz.

Trabzon Hakkında Genel Bilgiler
Doğu Karadeniz bölgesinde, ılıman ve her mevsim yağışlı, yeşilliklerin denizle buluştuğu bir sahil kentidir Trabzon. Tarihte farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olup Sümela manastırı ile her yıl yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Trabzon denildiğinde halkının komik tiplemeleri dursun ile temel gelir akla. Kısaca Trabzon; tarihi yerleri, horonu, temel fıkraları, hamsisi, fındığı, tereyağı ve daha pek çok özellikleri olan sıcakkanlı insanları ile tanınan bir kenttir.

Halkı, özellikle de bayanlar tarım ve hayvancılıkla uğraşır. Erkekler ise balıkçılık konusunda oldukça ustadır. Son yıllarda seracılığın da geliştiği Trabzon ülke ekonomisine de büyük katkı sağlamaktadır. Özellikle fındık üretimi önemlidir, fakat pek çok yerde çay üretimi de yapılmaktadır.Hayvancılığa paralel olarak süt ve süt ürünleri özellikle de tereyağı yaylada otlayan hayvanların sütlerinden yapıldığından birinci derece kalitededir. Yaylacılık yaparlar ve baharda yaylaya çıkarak hayvanlarının orada otlamalarını sağlayarak peynir ve tereyağı üretirler. Ayrıca Trabzon yayla turizmi de yapmaktadır.

Tayfa, komi gibi işlerin yanında mevsimlik işçi aranmaktadır. Gündelikle fındık toplamak isteyen aileler mevsimsel göçle Trabzon’a gelirler.

Trabzon Ekonomisi
Halkın büyük bir bölümü tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Ayrıca sahil kenti olması nedeni ile balıkçılık ön sıralarda yer alır. Fındık, çay, mısır soya fasulyesi gibi üretimler de yetiştirilmektedir. Sebze ve meyve yetiştiriciliğine çok uygun olan iklimi nedeni ile turunçgiller ve özellikle son yıllarda kivi yetiştiriciliği yaygınlaşmıştır. Dolayısı ile Trabzon’da ekonomi çok yönlü ve çeşitlilik göstermektedir.

Trabzon bir sahil kenti olsa da sanayinin pek çok dalına rastlamak mümkündür. Fındıktan dolayı çikolata ve diğer yan ürün fabrikaları, balıktan dolayı konservecilik ve şoklama işlemleri, süt ürünleri sanayi, çay sanayi gelişmiştir ayrıca turizmim de ekonomiye katkıları büyüktür. Kara, deniz ve hava yolları ile ulaşım sorunu olmayan bir ilimizdir.

Trabzon’da Evlerde Yapılabilecek İşler
Trabzon kadınının aile bütçesine katkısı yüksektir. Hayvancılığa paralel olarak süt ve süt ürünlerinden peynir tereyağı üretmek, Yaylalarda arıcılık yapılarak ve bal, polen üreterek ve özellikle de bahçe ve arazilerinde tarım yaparak faaliyet gösterirler.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 26 YORUM
 1. Ceren diyor ki:

  El becerimde kendime güveniyorum. Hızlı ve düzgün bir şekilde yaparım.

  1. fatma ince diyor ki:

   Bende aileme katkıda bulunmak istiyorum, cevap verirseniz sevinirim.
   Ev hanımlarına evde iş imkanı var mı? Trabzon’da yaşıyorum.

 2. Betül sönmez diyor ki:

  Telefonunuzu bekliyorum

 3. cigdem diyor ki:

  Trabzon Arakli’da oturuyorum. Acil eve de işe ihtiyacım var. Paketleme, montaj, boncuk dizme işleri yapabilirim.

 4. aysen altinsoy diyor ki:

  Ek iş istiyorum.

 5. Murat yıldırım diyor ki:

  Biz evde 5 kişilik ekibiz öğrenciyiz mandal nikah şekeri katlama paketleme kalem yapabiliriz.

 6. huseyin diyor ki:

  Evde paketleme işi, boncuk, dikiş her iş yapabilirim, ihtiyacım çok. Rahatsızım ancak evde calısabilirim.

 7. huseyin diyor ki:

  Arkadaşlar torununuz var ise bana yol gösterin trabzona yeni geldim, hiç bir yeri bilmiyorum.

 8. huseyin diyor ki:

  Arkadaşlar bende evinde para kazanmak istiyorum, nereye basvuracam? Arkadaşlar gurubunuz var ise bana yol gösterin. Trabzon’a yeni geldim, hiç bir yeri bilmiyorum. 2 tane çocuğum var, yardım edin. Firma sahiplerinden iş bekliyorum.

 9. Elmas diyor ki:

  Acil ek iş arıyorum, Sürmene’de oturuyorum.

 10. Yasemin diyor ki:

  Evde ek is yaptim daha once. Musait durumdayim, grup arkadaslarimda var. Ulasmak isterseniz mail atabilir misiniz.

 11. Rana keskin diyor ki:

  Ek iş arıyorum.
  Trabzon ek iş veren firmalar iletişime geçebilir.

 12. Aynur diyor ki:

  Trabzonda yaşıyorum, evimde acilen işe ihtiyacım var. El geçerim vardır, temiz ve düzenli işimi yaparım. Bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum.

 13. Aynur diyor ki:

  Trabzonda yaşıyorum evimde acilen işe ihtiyacım var. El becerime güveniyorum, temiz ve düzenli yaparım işimi. Boncuk dizme, iplik ve penye temizleme, paket işi yapma ve bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum.

 14. Aynur diyor ki:

  Acilen evde iş yapmaya ihtiyacım var. Yardımcı olursanız sevinirim.
  Trabzonda kına paketleme işi, evde paketleme işi arıyorum.

 15. yakup bektas diyor ki:

  İnşaat sonrasi daire temizlikleri, cam temizlikleri yapabilirim, kendim temizlikciyim.

 16. sümeyye diyor ki:

  Evden katolog üzerinden çalışmak isteyen bayanlar bana ulaşın 0t077958994

  Site Yönetimi Notu: Atölye ya da çalışma yeri tarafımızca doğrulanamamıştır. Ek işler konusunda bazı durumlarda yalan haberler çıkabilmektedir. Bu tür ilanlarda sorumluluk tamamen ek iş arayan adaylara aittir. Herhangi bir ek iş talebini kabul etmeden önce çalışacağınız firmayı araştırınız ve güvenli olduğundan emin olunuz.

 17. emrah diyor ki:

  Trabzon Akçaabat’ta yaşıyoruz, ailemizle ek iş yapmak iştiyoruz. Tekliflerinizi bekliyoruz.

 18. Aleyna diyor ki:

  Merhabalar kuyumculuk bölümü bitirdim, her iş geliyor elimden. El sanatları olsun, kazaziye olsun, herşey geliyor. Boncuk, kına, magnet. Evde yapmak için bekliyorum. Teşekkür ederim.

 19. Ayse diyor ki:

  Samsun’da ek iş arıyorum.

 20. Meltem diyor ki:

  Ek iş yapmak istiyorum. Paketleme, montaj, boncuk işleri, süsleme işi yapabilirim.

 21. halim diyor ki:

  Banada is verin bende yapabilirim ihtiyaç var

 22. derya diyor ki:

  Trabzon Of’ta oturuyorum.
  Ek is istiyorum.
  Cevap verirseniz sevinirim.

 23. Hatice diyor ki:

  Beş kişilik bir grup oluşturduk ve evde iş yapmak istiyoruz inşallah mesajıma cvp verirsiniz sesimizi duysun iş veren firmalar . . .

 24. Merve diyor ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz, lütfen yardımcı olurmusunuz.

 25. Büşra diyor ki:

  Evde yapilabilecek is istiyorum, paketleme gibi.

BİR YORUM YAZ