Tokat Ek İş İlanları

Haberimizde Tokat evde ek iş imkanları hakkında bilgiler ve evlere ek iş veren firmaların listesi, bu firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Tokat’ta evde ek iş arayanlar konu altına yorum yazarak, hangi tür işleri yapabileceklerini ve daha önceki tecrübelerini belirtebilirler. Tokat’ta ek iş imkanı sunan firmalar da bizimle iletişime geçerek gerekli olduğu taktirde başvuru yapan adaylarla görüşebilir. Tokat’ta evde nikah şekeri, kutu katlama işi gibi çeşitli iş imkanları olabiliyor. Ayrıca evde makale yazarak da kazanç sağlayabilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanma
Tokat ve diğer illere evde makale yazarak para kazanma imkanı sunuyoruz. Makale yazarak para kazanmak isteyenler eğitim durumunu, bilgisayar kullanım durumunu, yaşını ve eğer editörlüğünü yapmış olduğu siteler ya da makale yazdığı firmalar varsa bu firmaların isimlerini, tecrübelerini konu altından bizimle paylaşabilirler. Böylece bizlerde size ulaşarak makale yazdırabiliriz ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Tokat Hakkında Genel Bilgiler
Kazanç yetmediği zaman evde ek iş imkânlarına başvurabilirsiniz. İnternetten yardım alarak kendinize uygun kazançlı ek iş imkânlarını kullanabilirsiniz. Birçok ek iş imkânı bulunmaktadır. Yaptığınız işte pratikleştikçe size daha çok kazanç sağlayacaktır. Eğer ek iş ilanlarına başvurunuz uzun sürdü ise kendiniz yaptığınız belli ürünleri birçok mağazaya satabilir ya da çevrenize veya sanal alışveriş ile tüm ülke geneline kargo ile rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.Tokat Ekonomisi – Sanayi Hakkında Bilgiler
Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan Tokat ilinde endüstri gelişmiştir. Turizm bölgesi de fazladır. Ama daha çok bu bölge de yaşayan birçok insan endüstri ile geçim sağlamaktadır. Tokat Sigara Fabrikası, Takım Tezgâhları Aksesuarı Fabrikası, Dimes Meyve Suyu Fabrikası, Eser Salça Fabrikası, Samaş Bentonit Fabrikası, Zile Keyfim Süt ve Süt Ürünleri Fabrikası, Zile Özkaleli Pekmez Fabrikası, Zile Tuğla ve Kiremit Fabrikası, Zile Fidan Mobilya Fabrikası, Turhal Şeker Fabrikası, Yem Fabrikası, Kereste Fabrikası, Alüminyum Fabrikası, Bakır İşleme Atölyesi, Ziraat Aletleri İmalathanesi ve Lastik Ayakkabı Fabrikası başlıca sanayi kuruluşlarıdır.

Tokat’ta Evde Yapılabilecek İşler
Ev de boncuk işleme işi, ev de iplik temizleme işi, ev de yapay gül işi, ev de mantı işi, ev de davetiye katlama işi, etiket işi, ev de kalem montajı, ev de kurdele işi gibi birçok işi kendiniz veya kuracağınız grubunuz ile yapabilirsiniz. Bu gibi işlerde seri olmak önemlidir. O yüzden grubunuz ile iş yapmanız size faydalı olacak ve daha çok kazandıracaktır. Okul harçlığını kazanmak için veya hem çocuklarına bakıp hem de ev ekonomisine yardımcı olmak isteyen kişiler evinde rahatça bu tarz işleri yapabilirler.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 21 YORUM
 1. Ayse diyor ki:

  evde boncuk ve katlama, kalem montaji, iplik temizleme ve paket işi yapabilirim.

 2. Ayse diyor ki:

  Mail adresimdeki tire cizgisi (-) alttire olacak telefonda olmadigi icin bu sekilde yazabildim.

 3. Sinem diyor ki:

  Tokat zilede yasiyorum evde is imkanlarinizdan faydalanmak istiyorum ihtiyacim var en kisa zamanda donerseniz sevinirim simdiden teşekkür ederim ne is olursa yaparim el becerim var

 4. Melike diyor ki:

  Tokat Zile’de yaşıyorum, evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum, çok ihtiyacım var.

 5. busra diyor ki:

  Tokat merkezde yaşıyorum. Evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum. Tüm iş çesitlerini yapabilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

 6. Hazel diyor ki:

  Tokat Niksar’da yasiyorum, evde yapabilecegim is ariyorum.

 7. Meliha diyor ki:

  Sadece Tokat merkezde mi yoksa diğer ilçelere de bu is imkanınız var mi? Yardımcı olabilir misiniz?

  1. fatma diyor ki:

   Size geri döndüler mi Meliha hanım?

 8. özge diyor ki:

  Tokat Zile’de yaşıyorum. Öğrenciyim ve evde iş imkanlarından faydalanmak isterim. Hamur işidir, boncuk dizmedir, davetiye katlama işidir, bu türden işleri yapabilirim. En kısa zamanda cevap bekliyorum.

 9. fatma diyor ki:

  Evde iş imkanlarınıza dahil olmak istiyorum, dönerseniz sevinirim.

 10. Nevriye diyor ki:

  Turhal’da oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum.
  Her ne iş olursa yaparım. Dönerseniz sevinirim.

 11. Ilkay farimaz diyor ki:

  Evde yapilacak ek iş istiyorum. Tokat Erbaa’da yaşıyorum, ilgililere duyurulur.

 12. Kübra diyor ki:

  Merhabalar Tokat Turhal’da yaşıyorum. Küçük bebeğim olduğu için çalışamiyorum. Evde iş imkanı sağlarsınız çok memnun olurum.

 13. Mehmet diyor ki:

  Evde yapılacak bütün işlere talibim.

 14. Mehmet diyor ki:

  Turhal, Tokat ve çevresinde ek iş yapıyorum.

 15. Kübra diyor ki:

  Kolay gelsin. Mandal mondaji, kutu katlama yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 16. Sevim diyor ki:

  Bende evde iş yapmak istiyorum.

 17. Gülhan diyor ki:

  Evdekurdela nasikisi boncuk isi veya paket katlama yapabilirim.

 18. Rumeysa diyor ki:

  Merhabalar her türlü iş gelir elimden. Çok ihtiyacım var. Lütfen hemen döner misiniz bana? Tokat- Niksar

 19. Yasemin Fakir diyor ki:

  Davetiye katlama işini yapabilirim.

 20. Özge diyor ki:

  Ben öğrenciyim annem ev hanımı davetiye katlayabiliriz.

BİR YORUM YAZ