Anasayfa / Ulaşım Kasım 3, 2016

Tgs İş Başvurusu

Türkiye’nin en büyük ve en fazla personel çalıştıran firmalarından bir tanesi olan TGS, bünyesine zaman zaman personel ve eleman alımı yapmaktadır. Sizlere vereceğimiz direktifler sonrasında alt kısımda yer alan “iş başvurusu” formuna tıklayarak TGS’de çalışabilirsiniz. TGS’de staj yapmak isteyen öğrenciler içinde linkler verdik. Bu linklere tıklayarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu haberimizde TGS firması hakkında bilgiler, kariyer fırsatları ve insan kaynakları politikaları hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca TGS’de çalışmak için gerekli olan şartlar ve staj başvuruları hakkında bilgiler de verilmektedir.

TGS Aero olarak da bilinen firmanın açılımı Turkish Ground Services şeklindedir. Bu firmaya yapılacak iş başvuruları sadece TGS insan kaynakları üzerinden gerçekleşebilir. Haberimizin en alt kısmında başvuru yapabileceğiniz link bulunmaktadır. Tgs iş başvuru formunu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz lakin öncesinde firma hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz.

TGS Hakkında Bilgi
Tgs Yer Hizmetleri, Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığı ile 2010 tarihinde kurulmuştur. İstanbul Atatürk Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Antalya İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Milas, Bodrum ve Muğla Dalaman Havalimanı olmak üzere toplamda 8 istasyonda anlaşmalı olduğu 118 farklı havayolu şirketine sunmuş olduğu hizmetlerle, faaliyetlerine devam etmektedir. Sunmuş olduğu uluslararası standartlarda hizmetlerle 8 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Toplamda 1500’den fazla ekipmanı aracılığıyla hizmetlerini sürdürmektedir.

Tgs, “Havaalanları Yer Hizmetleri Yönetmeliği” çerçevesi içerisinde harekât, ramp, kargo ve yolcu hizmetleri sunmaktır. Tgs firması şirket politikası olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerin kusursuz olması için uluslararası standartlarda politikalar sergilemektedir. TS EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesi ile vermiş olduğu hizmetlerin ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlamıştır. Daha birçok kalite sertifikası olan firma, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanlarında İSAGO tescilini almaya hak kazanmıştır.2014 yılı içerisinde de Bodrum ve Dalaman istasyonlarında da İSAGO almak için başvurularını yapmıştır. Ayrıca SHGM tarafından firmalara verilen “Yeşil Havalimanı Kuruluşu” sertifikasını 2012 senesinde Adana ve Antalya istasyonlarında, 2013 senesinde de İzmir İstasyonunda almayı başarmıştır. Engelsiz Havalimanı Kuruluşu sertifikasını 2013 senesinde Sabiha Gökçen, İzmir, Ankara, Adana, Bodrum, İstanbul, Antalya ve Dalaman havalimanlarında alarak bu sektörde bulunan engelsiz yer hizmeti şirketi olmayı başarmıştır.

TGS İletişim Bilgileri
Adres;
İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok Kat:6 34149 Yeşilköy, Bakırköy / İstanbul

TGS İnsan Kaynakları
“Doğru işe doğru insan” felsefesi ile yola çıkan TGS Yer Hizmetleri A.Ş., iletişim becerisi yüksek olan, rekabetçi olan, risk alabilen ve kendini devamlı olarak geliştirebilecek kişileri bünyesine kabul etmektedir. Ayrıca en az 1 yabancı dil bilmeniz gerekmektedir. TGS iş başvurusu yapacak olan adaylar çeşitli sınavlara alınırlar ve bu sınavlarda başarılı olanlar iş görüşmesi için mülakata davet edilirler. Son adım olarak adaylar değerlendirilerek uygun pozisyonlarda göreve başlarlar.

TGS Staj Başvurusu
http://tr.tgs.aero/?from=tr adresine üzerinden staj imkanlarını inceleyebilirsiniz. Firma genellikle yaz aylarında stajyer öğrencileri kabul etmektedir. Staj için Sivil Havacılık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tercihen daha avantajlıdır.

TGS’de Çalışmak İçin Gerekli Şartlar
– En az lise mezunu olmak gerekiyor. Tercih olarak ön lisans ve lisans mezunları daha avantajlı konumda.
– Rezervasyon ve bilet satışı konularında tecrübeli adaylar. Daha önceden herhangi bir havayolu ya da seyahat acentesinde çalışmış adaylar.
– Troya programını ya da diğer CRS programlarını kullanmayı bilen adaylar.
– İngilizceyi iyi derecede bilen adaylar. Aynı zamanda başka yabancı dilinizde varsa size büyük avantaj sağlayacaktır.
– İletişimi kuvvetli, Türkçe dili iyi kullanan ve akıcı bir diksiyona sahip olan adaylar.
– İstanbul’da yaşayan.
– Takım çalışmasına yatkın, kendini geliştirebilen adaylar iş başvurularını yapabilirler.

TGS Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları ve iletişim sayfası: tıklayınızKonu İle İlgili Görseller
Tgs İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 86 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. nizamettin topvu Mart 22, 2015

  mrb ben forklifciyim. İş arıyorum, b sınıfı eyliyetim var.

 2. güldan Nisan 18, 2015

  adım Güldan, tgs uçak temizliğinde görev almak istiyorum. 2 yıl türkish teknikte uçak temizliğinde görev aldım, eğitim sertifikalarım mevcut.

 3. FERHAT TER Temmuz 30, 2015

  SELAM TGS BAGAJ BÖLÜMÜNDE BANADA YERİNİZ VARSA CALIŞMAK İSTİYORUM.

 4. HARUN AKSU Temmuz 30, 2015

  SELAM TGS UCAK TEMİZLİGİ VE ŞÖFORLÜK YAPABİLİRİM…E…SINIFI EHLİYET VARDIR TESTE TABİ TUTABİLİRSİNİZ.

 5. FERHAT TER Temmuz 30, 2015

  SELAM TGS UCAK BAGAJ BÖLÜMÜNDE CALIŞMAK İSTİYORUM.

 6. bülent dağtaş Ağustos 11, 2015

  Merhaba belki bu 5 inci müracatım, ben adana seyhanda ikamet etmekteyim. Havaalanı ile karşısında oturuyorum. Evli ve 1 çocuk babasıyım, şuan işsizim ve iş arıyorum. Şansımı deneyim dedim, temizlik vs. bana uygun pozisyonlarda çalışmayı isterim.

 7. Şükrü Alpaydın Ağustos 12, 2015

  Merhaba kolay gelsin. Çok acil işe ihtiyacım var. Şoförlüğüm var.

 8. admin Ağustos 15, 2015

  Başvuruları Tgs insan kaynakları sayfası üzerinden yapabilirsiniz. Firma hakkında bilginin sonunda bulunmaktadır linkler.

 9. veysel Ağustos 25, 2015

  Slm, foklift işi ariyorum, temizlik işi de olabilir.

 10. Hüseyin terzi Eylül 7, 2015

  Merhaba ben is arıyorum kargo bölümünde çalışmak istiyorum.

 11. servet ayten Eylül 20, 2015

  Slm iş arıyorum.

 12. Ümit sezgi Eylül 21, 2015

  Günaydın, çok acil işe ihtiyacım var. Yaşım 47, tc vatandaşıyım ve evliyim. Bir tane kızım var, beni ararsanız sevinirim.

 13. NEDİM ŞAHİN Eylül 28, 2015

  MERHABA, TGS UCAK TEMİZLİGİ VE HER İŞİ YAPARIM. EHLİYETİM YOK AMA HER İŞİ YAPARIM, SULTANBEYLİDE OTURUYORUM.

 14. NEDİM ŞAHİN Eylül 28, 2015

  MERHABA BENİM ADIM NEDİM ŞAHİN.

 15. Adem oduncu Ekim 1, 2015

  Merhaba E Sınıfı ehliyetim var. Hava alanında temizlik veya bagaj veya şoför isinde çalışmak istiyorum. Bostayim, işe girmeye ihtiyacim var…

 16. gökhan akgül Ekim 9, 2015

  MERHABA UNIVERSITE MEZUNUYUM IKTISAT BILGISAYAR SERTIFIKAM VAR B.G EHLIYETE SAHIBIM SOFORLUK YAPABILIRIM ASKERLIK TAMAM KISA DONEM YAPTIM

 17. ibrahim çakır Ekim 22, 2015

  Merhaba, adım ibrahim, yaşım 40, evliyim. Kargo işi arıyorum, istanbul avrupa yakasında oturmaktayım.

 18. yahya aksoy Ekim 25, 2015

  iş arıyorum

 19. bayram Kasım 17, 2015

  İş talebinde bulunmak istiyorum, başvuru adresi nedir?

 20. bayram Kasım 17, 2015

  TGS iş başvurusu yapmak istiyorum. Eleman alımı hakkında bilgiler alabilir miyim?

 21. BERK BAYRAKTAR Kasım 23, 2015

  TGS İŞ BAŞVURUSUNU NEREDEN YAPABİLİRİM, ALIM VAR MI ŞUAN DA?

 22. ALİ ÖZÜBEK Kasım 25, 2015

  Merhaba TGS, ben daha önce AİRPAR temizlik şirketin de çalıştım. Uçağın iç tarafını temizliyordum. TGS’de çalışan arkadaşlar benim nasıl çalıştığımı biliyorlar. TGS’de çalışmak benim için büyü onur olur.

 23. nevzat Kasım 25, 2015

  Merhaba ben Tgs’de çalışmak istiyorum, benim iş deneyimim var. Ben daha önceden çelebide çaliştim, uçak alti ve şoför olarak çaliştim. Çelebi’de sertifikam var, c sinif ehliyetim var.

 24. Hamdi yorulmaz Kasım 25, 2015

  17 senelik b sınıfı ehliyetim var. 1975 doğumluyum, iş fark etmez. Taşıma, temizlik, şöförlük her şey olabilir, diksiyonum düzgün. Kendini bilen nerede nasıl davranılması gerektiğini bilen fiziği düzgün, hiçbir takıntı, hiç bir adli durumu olmayan sadece ekmek parasını düşünen 1,78 boyunda sağlık problemi olmayan, evli 2 çocuklu biriyim.

 25. mevlut arslan Kasım 25, 2015

  mevlüt arslan Kasım 25, 2015
  Merhaba ben 6 ay önce tgs de ucak temizliginde çalışıyordum, memlekete gitmek zorunda kaldığım için işi bırakmıştım. Şu an istanbuldayım, boştayım. Eger bir boşluk varsa sizlerle ve şeflerimle çalışmak isterim.

 26. mazlum Aralık 7, 2015

  Acil iş arıyorum, başvuru adresinize ulaşamıyorum.

 27. mevlüt kıvançli Aralık 8, 2015

  Merhaba lise mezunuyum. Yüzde 42 engelliyim, Muğla Dalaman şubenizde çalışmak isterim.

 28. orgay Aralık 11, 2015

  Merhaba E sınıf ehliyet var. Hava alanında temizlik işinde veya bavul bagaj veya şoförlük işinde çalışmak istiyorum.

 29. FATMA ŞİMŞEK Ocak 5, 2016

  MERHABALAR, İKİ YILLIK ÖN LİSANS MEZUNUYUM. İŞLETME ÜÇÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM, AYNI ZAMANDA SOSYAL HİZMETLER ÖĞRENCİSİYİM. BİLGİSAYAR KURSU SERTİFİKAM VAR. YABANCI DİLLERİM İNGİLİZCE VE ARAPÇA’DIR. BANA UYGUN BİR İŞTE GÖREV ALMAK İSTERİM.

 30. bilal Ocak 11, 2016

  Merhaba ben Bilal, 1990 doğumluyum. Orta okul mezunuyum, TGS’de çalışmak istiyorum. Uçak içi temizliği ya da kayıp eşya alanında çalışmak istiyorum.

 31. enver tatlı Ocak 12, 2016

  Ben Tgs’de kargo bölümünde çalışmak istiyorum. 2 sene Mng Kargo’da çalıştım.

 32. hasan Ocak 12, 2016

  26 yaşındayım, 8 sene deri şirketinde çalıştım. Şu anda 1 yıldır Doco’da çalışıyorum. Mesai ücretlerinin esnek yapıldığı için çıkmayı düşünüyorum. Sizinle çalışmak isterim, b sınıfı ehliyetim var. İş için yükseltebilirim.

 33. Önder başpınar Ocak 12, 2016

  Lise mezunuyum, iş arıyorum. Kurumsal firmalarda ofisboy ve benzer pozisyonlarda görev yaptım.

 34. ahmet duman Ocak 19, 2016

  merhaba ben ahmet duman şirketinizde daha önce çalıştım ve sözleşmem bittiği için işten çıkarıldım ve dış hatlar şuttaydı B plastan B ekibin geçtim. Firmamızla çalışmayı çok istiyorum.

 35. Hilmi uyar Ocak 24, 2016

  Acil iş arıyorum hava alanı temizlik veya bavul taşıma ne iş olursa yaparım.

 36. Rasim yagci Ocak 25, 2016

  İş arıyorum acil. Tgs’de kariyer yapmak istiyorum.

 37. SADIK ÇETİN Ocak 27, 2016

  Sizlerle çalışmayı çok istiyorum.
  E G ehliyetim var, src 2, src 4, pikoteknik var.

 38. mahmut saray Ocak 31, 2016

  Merhaba ben Mahmut Saray, şu an işsizim ve engelli çocuğum var. Bakıma muhtaç ama şu an geçimsizlik var. Maddi durumum yok, çocuğuma bakamıyorum. Ne iş olursa çalışırım. Bavul, bağaç ne olursa çalışırım, şimdiden teşekkür ediyorum.

 39. yusuf Şubat 2, 2016

  Adım yusuf. E sınıfı ehliyetim var, iş arıyorum saygılarımla.

 40. Niyazi Uğurdogan Şubat 5, 2016

  Slm ben tegesede çalışmak istiyorum daha önce havasda ve Çelebi de çalıştım ucak altı yüklemede ve sonrası işçi şoförluk yaptım sonrası Çelebi de işçi şoförluk yaptım havacılık ve yer hizmetleri ile ilgili verilen tüm yer hizmetleri ekipman kulanım tehlikeli madde koruma ve yükleme prosedürleri apron güvenlik eğitimlerini aldım saygilar.

 41. ADEM Şubat 14, 2016

  slm iş başvurusu ağır vasıta ehliyetim var E+D src 2 src 4belgelerim var pisko teknik belgem forklift ehliyetim var apronu iyi biliyorum doco da çalıştım şöförlüğüm çok iyi sizinle çalışmak isterim iyi çalışmalar

 42. enver tatlı Şubat 15, 2016

  Tgs calismak istiyorum kargo bölümünde.

 43. Ziver günel Şubat 15, 2016

  Merhaba, E sınıfı ehliyetim var. Sizinle çalışmak isterim.

 44. Celal vatansever Şubat 18, 2016

  Ben 7 ay celebi a.ş de çalıştım ama servis sorunu ve yol uzaklığından işi bıraktım. Sabiha Gökçen’de çalıştım.

 45. hasanpeıvan Şubat 22, 2016

  tgs de şöför veya işçi olarak çalışmak iştiyorum e / ehliyetim src2 src4 piskoteknik veelektronik ehliyetim var

 46. Selim Mart 2, 2016

  Mrb ben selim B ehliyetim var ben sizin bünyemizde olmak isterim

 47. Selim Mart 2, 2016

  Slm ben selim benim B sinifi ehliyetim ve şoförlüğü var inşallah sizinle çalışmak nasip olur

 48. admin Mart 20, 2016

  Başvurular konu altında yer alan linkten yapılmaktadır.

 49. zeynal saray Mart 29, 2016

  Lisans mezunuyum, E sınıfı ehliyetim var. Elektrik, bilgisayar, ingilizce, ilk yardım, sertifikalarım var. Acil olarak çalışmam gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

 50. mustafa Nisan 28, 2016

  Merhabalar İstanbul Üniversitesi Auzef Havacılık’ta yer hizmetleri yönetimi bölümü 1. sınıf öğrencisiyim. Askerliğim tecilli, part time ya da tam zamanlı fark etmez yer hizmetlerine dahil herşey yapabilirim. B sınıfı ehliyetim var, yaşım 20 ve iş arıyorum. Sizle çalışmak istiyorum ve şimdiden teşekkür ederim.

 51. Abdullah Nisan 29, 2016

  Başvuru yapmak istiyorum ama ik formu yenilenmektedir yaziyor. Bir türlü sayfaya giremedim, lütfen yardımcı olun.

 52. admin Nisan 30, 2016

  Firma insan kaynakları sayfası ile iletişime geçerek bu sorunu dile getirebilirsiniz. Ya da birkaç gün sonra tekrardan deneyebilirsiniz.

 53. Mehmet doğan Temmuz 21, 2016

  İş arıyorum.

 54. Mehmet doğan Temmuz 21, 2016

  İş arıyorum, Bagaj veya şoförlük olabilir. E sınıfı ehliyetim var.

 55. Fedai ika Temmuz 22, 2016

  Celebi’ de operatörüm. Şöförüm, sizinle çalışmak isterim.

 56. ERSİN KURTULMUŞ Temmuz 24, 2016

  Merhabalar 35 yaşındayım. E sınıfı ehliyetim var. Pisko teknik var, Src 4 var.İş arıyorum. Şoför veya işçi olarak sizinle çalışmak isterim. Şimdiden teşekkür ederim.

 57. ZEYNEP ÖZTÜRK Temmuz 29, 2016

  TGS’DE ÇALIŞMAK İSTİYORUM. BİLGİLERİNİZE.

 58. Ahmet Temmuz 30, 2016

  Eleman lazım oldu mu haber verirseniz sevinirim

 59. Esra Ağustos 2, 2016

  Başvuru yaptım ne zaman açıklanır sonuclar

 60. Muharrem İşbaralı Ağustos 6, 2016

  Tır işindeydim E+D ehliyetim var TGS kargo bölümünde çalışmak istiyorum .

 61. mustafa Ağustos 9, 2016

  merhaba 17 yasındayım suanda bostayım sizin is ilanın gördum ve sansımı denemek istedim simdiden tesekkur ederim

 62. Mehmet Ağustos 14, 2016

  Mrb 37 yaşındayım e+b ehliyetim var src 4 ve piskoteknik belgerim var 11 senelik şoför lük tecrübe m var iş arıyorum esenyurt da oturuyorum

 63. Mehmet doğan Ağustos 20, 2016

  Merhaba E sınıfı ehliyetim var iş arıyorum cargoda olabilir.

 64. tanju Ağustos 22, 2016

  Tgs Adnan Menderes Havalimanında 2009 tarihinden buyana çalışmaktayım, 11/15/2015 tarihinde ayrildım. Operatör şöför olarak görev yaptım.

 65. -halit subaşı Ağustos 24, 2016

  Merhabalar ben 44 yaşındayım, şu an işsizim. Daha önceden çelebi hava yollarında yer hizmeti ve uçak altı görevinde çalıştım. b sınıfı ehliyetim var, tecrübem var, sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım teşekkürler.

 66. Uğur gök Eylül 3, 2016

  Merhaba 19 yaşındayım adım uğur ve iş arıyorum alanım eşit ağırlık düz lise mezunuyum askerlik durumum tecilli 2019’a kadar ilgi çekici yanım adaptasyon sürecimin kısa olmadı çok kolay uyum sağlarım bana uygun bir bölümde çalışmayı çok isterim iyi geceler dilerim

 67. İbrahim Halil Çakmaktaşı Eylül 5, 2016

  Selamlar, İstanbul üniversitesi havacılık ve yer hizmetleri 1. Sınıf öğrencisiyim, ayrıca Anadolu üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum, satış pazarlama, muhasebe, işletme yöneticiliği, organizasyon yönetimi konularında deneyimliyim, b sınıfı ehliyetim var, orta derecede İngilizce İngilizce bilgim var, 33 yaşındayım, Beylikdüzü İstanbul da ikamet etmekteyim tgs bünyesinde mülakat ve başvuru sürecinde değerlendirme ve staj veya işe alım süreci için başvuruda bulunmak istiyorum

 68. İbrahim Halil Çakmaktaşı Eylül 5, 2016

  Başvuru sayfanızı bulamadım buradan değerlendirme aliniyor mu?

 69. Arif Eylül 6, 2016

  Merhaba bende TGS’ de calismak istiyorum. Yer hizmetlerinde bagaj bolumune 2014’de girdim calistim. 10 gun calistim ve aile nedenlerimle ayrilmak zorunda kaldim.

 70. huseyin akar Eylül 8, 2016

  Sizinle çalışmak isterim.

 71. Kasım yardım Eylül 13, 2016

  Şoförlük yada forklift operatörüyüm, bu alanlarda is arıyorum.

 72. Kasım yardım Eylül 13, 2016

  E ve G ehliyetim var, ayrıca forklift sertifikam src2 src4 belgelerim var. İstanbul’da 16 yıldır şoförlük ve forklift deneyimim var.

 73. Hüseyin Eylül 21, 2016

  ACIL IS ARIYORUM. TEMIZLIK DENEYIMIM VAR BAVULDA OLSA YAPARIM.
  HER TÜRLÜ DENEYIMIM VAR, UMARIM DIKKATE ALIRSINIZ.

 74. Emrah AVCI Eylül 24, 2016

  Uzun yol tecrübem var, d sınıfı ehliyet ve src 2 4 ve pisko teknik belgelerine sahibim. Şoför olarak çalışmak istiyorum, rent a car ve galerilerde özel şoför olarak hizmetlerde bulundum. 30 yaşındayım ve Esenyurt İstanbul’da ikamet ediyorum.

 75. gönül Eylül 24, 2016

  Mrb 25 yaşındayım işi girmek icin bana yardımcı olacak kişiler varsa cok sevinirim.

 76. Hakan Güç Eylül 29, 2016

  Merhaba İstanbul Avrupa yakasında oturuyorumB sınıfı ehliyetim var şoför olarak sizle çalışmak isterim

 77. Murat Taş Ekim 6, 2016

  Şuan işsizim ve 18 yaşındayım askere 2 seneye yakın bi süreç var ve tecil ettircem bu işte çalışmak istiyorum ilgilenirseniz ve işe alım sürecim başlatılırsa çok memnun olurum.

 78. Sedat Ekim 13, 2016

  Src2 ve piskoteknik belgem var. Ehliyetim b, Gaziosmanpaşa’da ikamet ediyorum. Şoförlük işi arıyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 79. ramazan Ekim 18, 2016

  Slm, daha önce sizlerle calişmiştım, şimdide calişmak istiyorum. Apron deyeyimim var, e sınıfı ehliyetim var.

 80. ramazan kemer Ekim 18, 2016

  slm apron deyeyimim var e sınıfı ehliyetim var

 81. ramazan kemer Ekim 18, 2016

  Sizlerle calışmak isterim.

 82. Gökhan Yılmaz Ekim 18, 2016

  Almanya. Düsseldorf havaalanında Ramp. Operasyon yer hizmetlerine çalıştım. Lufthansa. THY. Ve tüm dünya uçak şirketlerinin yer hizmetlerini yaptım. Havaalanı uluslar arası 5 iş Sertifikam.işyeri Havacılık yer Ramp hizmetleri Akademik sertifika b sınıfı uluslar arası ehliyetim ve yabancı dil var.

 83. Volkan Ekim 19, 2016

  Merhaba ben bakım onarımcı olarak iş arıyorum.

 84. admin Kasım 3, 2016

  Başvuru linkleri TGS resmi sitesinden yapılmaktadır. Haberimizin alt kısmında “başvuru” linki bulunmaktadır.

 85. admin Kasım 3, 2016

  Sonuçları TGS insan kaynaklarını arayarak öğrenebilirsiniz. Biz resmi site değiliz, sadece bilgi vermek amacıyla blog sayfası oluşturduk.

 86. admin Ocak 12, 2017

  TGS resmi sayfasından iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum Yap