Anasayfa / Ek İşler Mart 25, 2016 4.768 okunma

Tekirdağ Ek İş İlanları

Haberimizde Tekirdağ ilimizde yaşayan insanlar için ek iş ilanlarından bahsedilmektedir. Evde yapılabilecek mandal, boncuk, paketleme, nikah şekeri, makale yazma işleri gibi ek gelir kazanılabilecek işlerden örnekler verilmektedir.

Yorumlar bölümünden yapabileceğiniz işleri belirtebilirsiniz ve ihtiyaç halinde firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Firmaların vereceği ek işler Facebook sayfamız üzerinden de yayınlanacaktır. Yazımızın alt kısmında yer alan Facebook sayfamızı beğenerek, takip edebilirsiniz. Böylece güncel ilanlardan haberdar olabilirsiniz.

Tekirdağ Hakkında Genel Bilgiler
Tekirdağ sahil şehri olmasının avantajlarını kullanarak deniz ticaretinin yapılabildiği bir şehir konumundadır. Bu sayede çalışma alanlarda geniş bir yelpazede yayılabilmektedir. Sürekli bir çalışma hayatı olan kişilerin zaman gelip birikime ayırdıkları maddi olanaklarından dolayı sıkıntı çektikleri olmaktadır. Bu durumda da yapılacak iş ek bir işte çalışarak ek gelir sağlamak olmaktadır.

Tekirdağ’da yapılabilecek ek iş ilanlarını inceleyecek olursak; Öncelikle tekstil üzerine çalışan fabrikaların çok oluşundan dolayı internetten veya gazete ilanlarında sıkça rastlanabilecek perde kenarı düzeltme veya kıyafetler üzerine pul işlemeciliği işleri bakılabilmektedir. Bunun yanında balıkçılık sektöründe geçici işçilere ihtiyaç duyulup ilanları verilmektedir.Tekirdağ hakkında kısaca bahsedecek olursak
Tekirdağ ekonomisi bakımından genelde fabrika işçilerinden oluşan bir çalışma grubunun asgari ücretli kazanımları görülmektedir. Bunun yanında ek iş olarak balıkçılık yaparak maddi durumunu arttıran kesimlere de rastlanmaktadır.

Tekirdağ Halkının Meşgul Olduğu İşler İş İmkânları
Tekirdağ iş imkânları bakımından merkezi durumda en büyük ekonomik destekçisi olan Tekire avm birçok yaşta kişiye iş alanı sağlamaktadır. Ayrıca Çerkezköy ve Çorlu bölgelerinde tekstil fabrikalarında sürekli iş imkânları bulunmaktadır.

Tekirdağ Sanayisi
Tekirdağ’da ağırlıklı olarak ilçelerinde barındırdığı tekstil sanayisi bakımından zengin bir yapıya sahiptir. Bunlar Ergene, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde yoğunlukta bulunmaktadırlar. Merkezde ikamet eden işçiler fabrikaların kendi servislerinden yararlanarak ulaşımlarını sağlamaktadırlar.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler. Facebook sayfamızı takip ederek yayınlanacak ek iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.
Konu İle İlgili Görseller
Tekirdağ Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 29 yorum yapılmış.

 1. dilek Kasım 3, 2015

  Tekirdağ Çerkezköy’de oturuyorum. Uzun suredir evde yapabileceğim iş aramaktayım ancak hiç kimseye ulaşamıyorum. En azından belki bir işveren cevap verir umudu ile… :(
  Son derece hızlı ve pratik titiz ve disiplinli üniversite mezunu ancak ev hanımıyım. Boş oturmayı hiç sevmeyen 36 yaşında bir bayanım. Her türlü katlama, paketleme, örgü vs. alanında evde çalışmak istemekteyim. Ekip dahi kurabilirim ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim .:)

 2. perihan Kasım 9, 2015

  Merhabalar Dilek hanım… Size ek gelir kazanmanıza yardımcı olmak isterim. Öncelikle ismim Perihan ve Oriflamede danışmanlık yapıyorum. Kişisel bakım ürünlerinin satışını yapıyoruz. Hem satış yaparak hemde uyelerimizin yapmıs oldugu satıslardan pirim kazanıyoruz. Ne kadar kazanacagınız yada nasıl çalışacağınız size bağlı.Biz Oriflme ailesi olarak sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Daha fazla bilgi almak yada kayıt yaptırmak için mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. Cevabınızı olumlu yada olumsuz bekliyorum. Sevgiyle kalın… peristoplusomun@gmail.com

 3. ilknur Aralık 12, 2015

  Merhaba ben ek iş yapmak istyorum, kendi evimde paketleme, nikah şekeri, boncuk işi yapabilirim. Tekirdağ Çorlu’da oturuyorum. Lütfen bana ulaşın.

 4. Selma dinckan Aralık 21, 2015

  Ben Tekirdağ Muratlı’da yaşıyorum. Ek işe ihtiyacım var, geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. Ceyda Aralık 22, 2015

  Çanakkale’de yasiyorum, evde is yapmak istiyorum. Boncuk isi, paketleme yapmak istiyorum. Yardimci olursaniz memnun olurum, tesekkurler.

 6. gonul bagriacik Aralık 25, 2015

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum. Paketleme, kına, sabun süsleme her türlü iş yapabilirim. Çorlu’da oturuyorum, mailden ulasirsaniz sevinirim acil işe ihtiyacım var.

 7. hulya Aralık 27, 2015

  Dilek hanım, evde ek iş önerebilirim lütfen bana ulaşınız, çorlu ve Çerkezköy’de.

 8. UFUK ÇALIK Aralık 29, 2015

  Hülya hanım merhaba bende evde yapılabilecek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim çorlu da oturuyorum

 9. Filiz Ocak 2, 2016

  Mrb Hülya hanım, evde yapabileceğim iş arıyorum.

 10. Tuğba Ocak 6, 2016

  Tekirdağ Merkezde oturuyorum evde ek iş istiyorum

 11. zulfiye Ocak 7, 2016

  Banada yardimci olurmusunuz ek is konusunda

 12. zulfiye Ocak 7, 2016

  Hulya hanim size nasil ulaşabiliriz?

 13. gizem Ocak 7, 2016

  Merhaba dilek hanim evde yapabilcem ek iş ariyorum.. el işi ne olursa yaparim Çorluda oturuyorum maddi ihtiyacim var cevap yazarsaniz sevinirim.. Hayirli calismalar

 14. Ömer Ocak 10, 2016

  Ben myo mezunuyum. Evde solid çizimleri çizmek için ek iş arıyorum. Fazla ağırlıklı olmayan çizimleri çizebilirim, kendimi geliştirmek amaçlı da çok istiyorum.

 15. Melek Ocak 11, 2016

  Evde ek iş arıyorum, Tekirdağ merkezde oturuyorum.

 16. aysun Ocak 12, 2016

  Çorlu’da ikamet ediyorum ve evde ek iş yapmak istiyorum. Ulaşabilceğimiz bir mail adresi veya telefon numarası verebilirseniz sevinirim.

 17. zeliha Ocak 15, 2016

  Slm Tekirdağ Çorlu’da ikamet ediyorum. Terziyim ve ek iş arıyorum, paketleme, dikiş katlama gibi işler yapabilirim.

 18. Gülçin Ocak 17, 2016

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum, bana yardımcı olur musunuz.

 19. Birben Ocak 23, 2016

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum. Tekirdağ Sarköy’de oturuyorum. Yardımcı olabilecekler varsa mail adresim.

 20. özlem Ocak 24, 2016

  Merhaba Hülya hanım ben Çorlu’da oturuyorum ve evde iş yapmak istiyorum. Normalde anaokulu öğretmenliği yapıyordum, İstanbul’dan taşındık buraya ve 4 ay önce doğum yaptım ve evde çalışmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

 21. ceren Ocak 24, 2016

  Bana da önerebilir misiniz?

 22. Fusun Ocak 25, 2016

  Tekirdag Malkara’da ikamet ediyorum ve ek iş yapmak istiyorum.

 23. Seda Şubat 10, 2016

  Merhaba Hülya hanim, ben Kapaklı’da oturuyorum. Ek iş için bana ulaşın demişsiniz, bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.

 24. Hülya Şubat 17, 2016

  Merhaba, bende evde is yapmak istiyorum. Lüleburgaz’da oturuyorum, bana yardımcı olur musunuz? Çok ihtiyacım var.

 25. Hülya Şubat 17, 2016

  Merhaba, evde yapılan işlemlerden yapmak istiyorum. Kırklareli Lüleburgaz’da oturuyorum, bana yardımcı olur musunuz?

 26. Tekirdag Şubat 24, 2016

  Tekirdag ergenede evde yapilacak islerden yardimci olun lutfen.

 27. Burcin karaca Şubat 25, 2016

  Tekirdağ merkezde oturuyorum ihtiyacım var paketleme yapabilirim

 28. Arzu Mart 30, 2016

  Lüleburgaz’da oturuyorum. Mandal, kına paketleme, nikah şekeri, kalem montajı gibi evde iş yapmak istiyoruz. Grup halinde yapılacaktır.

 29. simge Nisan 1, 2016

  Tekirdag Çorlu’da oturuyorum. Mandal weya paketleme isi yapablirim, cevabınizi bekliyorum.

Yorum Yap