Anasayfa / Teknoloji Mart 17, 2016

TAİ İş Başvurusu

Bu yazımızda sizlere TAİ yani Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. hakkında genel bilgiler ve iş olanaklarından bahsedeceğiz.

TAİ genel olarak, hava platformlarının tasarımlarını, üretimlerini, geliştirilmesini ve pazarlamasını yapmakta olan teknoloji şirketidir. Dünyanın en büyük yolcu uçağı olarak bilinen Airbus A380’e ve bir askeri nakliye uçağı olan Airbus A400M modellerine parça üretmektedir.

TAİ Hakkında Bilgiler
Bu kadar akıllı insan topluluğunu bir arada gördünüz mü? Daha genç yaşta sayılabilecek olmalarına rağmen uydu, helikopter, uçak yapıyorlar üstün zekâ ve kabiliyetleriyle adeta bir cevherler. Evet, TAİ den bahsediyorum. Yani Türk Havacılık ve Uzay Sanayi. Türkiye’de hava platformlarının tasarım boyutunda araştırılıp geliştirtmesi, yenilenmesi, üretilmesi, satış pazarının oluşturulması alanında en üst düzey teknoloji birimidir.

1980’li yıllardan beri uçak fabrikasıyla başlayan bu serüven, günümüzde tüm dünyaya malzeme üretebilen, yedek parça verebilen bir konuma gelmiştir. Hava ve uzay araçları tasarım ve üretimi konusunda dünyada söz sahibi olan birim, sadece Türkiye değil, tüm dünyanın ihtiyaçlarını karşılama konusunda da özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Ayrıca bilgi teknolojileriyle de artık bir çığır açan TAİ, doğal kaynak ve çevrenin korunması, bilişimlere tehdit güvenliği, sürekli araştırıp geliştirme, iyileştirme ve insan sağlığını tehdit etkenlerinden korunma ortamlarıyla da Türkiye’nin gurur kaynağıdır.

Mesela ana başlık olarak yapılan işlemlerin başında Göktürk-1 i söylesek çokta yanılmayız. Hava Kuvvetleri Komutanlığı ihtiyaçlarını karşılamak için üretilen Göktürk-1; hiçbir hava kısıtlaması olmadan dünyanın istediğimiz bir yerini çok yüksek çözünürlükte görüntü alabileceğimiz imkânını bize sunacaktır. Hür kuş, Anka gibi bizi onurlandıran üretimlerde gene savunma sistemimize çok kuvvetli bir destek sunmaktadır. Jet Eğitim Uçağı, Muharip Uçak tasarım projelerinde de üst düzey bir araştırma ve geliştirme yapılmaktadır.TAİ, yapısal, uçak, helikopter, İHA, uzay ve lojistik gruplar halinde özetlenebilir. Tasarım, kompozit, metalik, yüzey işlemleri ve kaplama işlemlerinde de araştırma, geliştirme ve yenileme alanlarında olağanüstü bir gelişme gösterir.

Türk Havacılığının en gelişmiş ve vazgeçilmez parçalarından biri olan TUSAŞ, aynı zamanda sektörün lideri konumundadır. Türkiye’nin uyum merkezi konumundaki TUSAŞ, bu alandaki rekabet gücünü her geçen gün arttırmaktadır.

TAİ pek çok gence de iş kapısını açmaktadır. Böylelikle hem faydalı araştırmalar yaparken hem de istihdamı sağlayarak ülkenin bu yönden de gelişmesine yardımcı olmaktadır. TAİ sürekli olarak kendini yenileyen ve her türlü gelişmeye açık olduğundan hızlı bir şekilde yenilenme yaşamaktadır. Hedeflerini yüksek tutarak en iyiyi hedeflemektedir.

Tai İletişim Bilgileri
Adres; TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. Fethiye Mh., Havacılık Bulvarı No: 17 06980 Kazan / ANKARA

TAİ Staj Olanakları ve Başvuru Şartları
Firmaya staj başvurusu yapmak için : https://www.tai.com.tr/tr/insan-kaynaklari/staj-olanaklari

Not: “Üniversite Yaz Stajı”na Üniversitelerde okuyan 2.,3. ve 4. öğrencileri başvurabilir.

TAİ Açık İş Pozisyonları
Beka Analizi Mühendisi, Siber Güvenlik Uzmanı, Uçak Sistemleri Entegre Takımı Yöneticisi, Engelli Personel (Mühendis, Uzman), Veri, Bilgi, Sensör Füzyon Uzmanı, Hava Aracı Entegre Takımı Yöneticisi, AEROAKUSTİK MÜHENDİSİ ve Engelli Personel (Teknisyen) pozisyonlarına işçi, personel alımları yapılmaktadır.

Tai Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Tai firmasında kariyer yapabilirsiniz. Tai insan kaynakları ve kariyer sayfası.Konu İle İlgili Görseller
TAİ İş Başvurusu
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 60 yorum yapılmış.
Not: Yorumlarda iş başvurusunu yapamayan adaylara, sitemize kaydetmiş oldukları e-posta üzerinden iletişim kurulacak ve nasıl iş başvurusu yapacakları hakkında bilgi verilecektir.

 1. CAGRİ Eylül 14, 2015

  Merhaba ben Cagri Aktas. 20.09.1984 dogumluyum. 7 yil yildiz tampon firmasinda hizmet vermekteyim. Gorevim tras, macun, zimpara, boya yapmaktayim. İzniniz olursa sizin bunyenizde TAİ’de iş yapmak isterim. Forum doldurmustum daha once, haber gelmedi. Referansim yine sizin bunyenizde calisan arkadasimdir. Sizinle calismak isterim. Simdeden tesekkur ederim saygilar.

 2. Ahmet Çağlayan Ekim 1, 2015

  Argon kaynakcısıyım 19 yaşındayım.

 3. ömer ural Ekim 6, 2015

  merhabalar 1978 doğumlu ankarada ikamet etmekteyim meslek lisesi metal işleri mezunuyum elektrik ve gazaltı kaynakçısıyım sertifikalarım mevcut daha önce tai de obd inşaat firması bünyesi altında celik kapı ve hangar kapı kasaları imalat ve montajında çalıştım sizinle çalışmayı çok arzu ediyorum teşekkürler.

 4. gökhan akgül Ekim 9, 2015

  MERHABA BEN 1990 DOGUMLUYUM B.G SINIFI EHLIYETE SAHIBIM IKTISAT BOLUMU 4 YIL OKUDUM SIZINLE CALISMAK ISTIYORUM

 5. ahmet özer Ekim 13, 2015

  C T PVEYA KOMPOZİT BÖLÜMÜNDE DENEYIM VE TECRUBELİYIM

 6. ferhat güçlüoğlu Ekim 16, 2015

  Merhaba 1982 doğumlu ticaret meslek lisesi mezunuyum. Şu an beyaz eşya tesist tamircisiyim, sizinle çalışmak istiyorum, saygılarımla.

 7. yunus Ekim 17, 2015

  Meslek lisesi mezunuyum, kaynakciyim. Sertifikaliyim ve her türlü kaynak yapiyorum. 1988 dogumluyum düzgün bir iş arıyorum.

 8. Gökhan KAYA Ekim 20, 2015

  Merhaba 1994 Sivas doğumluyum. ASKERLİĞİMİ yaptım. Elektrik-Elektronik Lise mezunuyum. İş deneyimin iyi derecede değil amacım çalıştığım kuruma dürüst ve güvenilir bir çalışma sunarak kendimi ilgili mesleğim konusunda geliştirmek iş deneyimim az olmasına rağmen kendime güveniyorum.

 9. zekariya şahin Ekim 25, 2015

  Merhaba 1985 dogumluyum. Cnc abkant operatörüyüm. 12 yıldır kullanıyorum.

 10. Mustafa YİLMAZ Ekim 25, 2015

  Ankara Sincan’da ikamet ediyorum. İmam Hatip Lisesi mezunuyum. Sertifikalı, gazaltı ve elektrik kaynakçısıyım. Sizlerle çalışmayı çok istiyorum. Evli ve 31 yaşındayım. İyi çalışmalar, kolay gelsin.

 11. Serdar Yılmaz Kasım 7, 2015

  Mrb Meslek Lisesi Mezunuyum, Elektrik Elektronik Mezunuyum 2003( B) 2008 (E) sınıfı Ehliyetim var. Sizinle Çalışmak İstiyorum Saygılarımla.

 12. Serdar Yılmaz Kasım 7, 2015

  Mrb 1985 Ankara Doğumluyum. Elektrik- Elektronik Lise Mezunuyum. İş Deneyimim Fena Değildir. Elimden geleni yapmaya hazırım, kendime güveniyorum. Sizlerle çalışmayı çok istiyorum. 2003 (B) 2008 (E) sınıfı Ehliyetim vardır. Saygılarımla, İyi Çalışmalar.

 13. musa göksu Kasım 9, 2015

  Ankara Polatlı’da ikamet ediyorum. Özel koruma ve güvenlik sertifikam mevcut. 1988 doğumluyum. Sizinle çalışmak istiyorum.

 14. Yalçın Kasım 10, 2015

  Merhaba Ankara Polatlı’da ikamet ediyorum. Ors rulmanda çalışıyorum. Doosan CNC torna makinesi kullanıyorum. Sizinle çalışmak istiyorum.

 15. Şevket ŞAHİNER Kasım 10, 2015

  Merhaba 1986 Kırıkkale doğumluyum, meslek lisesi mobilya ve dekerasyon bölümü mezunuyum, hızlı öğrenme yeteneyine sahibim, bekarım, Ankara’da yaşıyorum. fırsat verildiği taktirde sizinle verimli bir çalışma gerçekleştirebileceyimize inanmaktayım…

 16. cengiz esen Kasım 11, 2015

  1976 ÇORUM Osmancık doğumluyum. Kazan’da oturuyorum, 1999 E sınıfı ve ticari 1.3 ve piskotek belgem var. Uzunyol ve harfiyat tecrübem var, sizinle çalışmak istiyorum.

 17. caner izgi Kasım 12, 2015

  Selamun Aleyküm. İşleriniz hayrola kolay gele. Ben 28 yaşında 180 boyunda lise mezunuyum ve aynı zamanda aöf 2. sınıf okuyorum. Hacettepe Üniversitesinde 8 yıldır özel güvenlik görevlisiyim. Bilgi ve deneyimimle sizinle çalışmak istiyorum. Saygılarımla…

 18. onur koçak Kasım 15, 2015

  Merhaba, Aydınlıkevler’de oturuyorum. Meslek Lisesi makina bölümü mezunuyum. Cnc torna operatörüyüm. 2 tane cnc operatörlük belgem var. Program yazabiliyorum, sizinle çalışmak istiyorum.

 19. hakan erdogan Kasım 15, 2015

  Merhaba ben Hakan. Cnctorna ve cnc dık işlem programcısıyım. Sizlerle çalışmak istiyorum.

 20. mehmet ali Kasım 18, 2015

  1988 doğumluyum, lise mezunuyum. Gaz altı ve argon kaynakçısıyım. B ve E sınıfı ehliyetim var. G sınıfı forklift ehliyetim de mevcuttur. Sizinle çalışmak istiyorum.

 21. mehmet ali kurnaz Kasım 18, 2015

  1988 doğumluyum, lise mezunuyum gaz altı ve argon kaynakçısıyım. B ve E sınıfı ehliyetim var. G sınıfı forklift ehliyetim de mevcuttur. Sizinle çalışmak istiyorum.

 22. ERCAN Aralık 2, 2015

  1991 doğumluyum, yüksek okul mezunu makine teknikeriyim. B sınıfı ehliyetim var, sizlerle çalışmak istiyorum. Saygılarımla.

 23. nadir kalay Aralık 10, 2015

  1978 doğumluyum, endüstri meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum. 10 senelik forklift operatörlüğü deneyimim var. Sizlerle çalışmak istiyorum. Saygılarımla.

 24. haluk aydin Aralık 12, 2015

  1971 doğumluyum, Türk Traktor fabrikasında montaj işçisi olarak çalışmakta iken fabrikanın taşınmasından dolayı sizlerle calismak istiyorum. Endustri meslek lisesi mezunuyum, metal bolumu. E sinifi ehliyetim var. Karapurcek Altindag’da ikamet etmekteyim. Evli iki cocuğum var. Sizin gibi büyük firmada çalışmak ve fayda sağlamak isterim. Saygılarımla.

 25. Erhan Aralık 13, 2015

  Merhaba 1996 doğumluyum. Lise mezunuyum aof öğrencisiyim. B sınıfı ehliyetim var, sizlerle çalısmak istiyorum.

 26. harun calayır Aralık 16, 2015

  1976 doğumluyum elektrik üzerine kalfalık belgem var sizlerle çalışmak isterim, saygılarımla.

 27. bekir Aralık 27, 2015

  Merhaba 1993 doğumluyum. Keçiören Endüstri Meslek Lisesi otomotiv teknikerligi mezunuyum. Gazi üniversitesi otomotiv elektro mekanik bölümünde halen okumaktayım. Mercedes A.Ş (2011-2012) ve Türk traktör A.Ş (2013-2015) de kalite kontrol elemanı olarak görev yaptım. MAN A.Ş ( 2015 halen) de montaj bölümünde çalışmaktayım. Hayatımı daha iyi şartlarda yaşayabilmek ve kendimi daha iyi geliştirebilmek için sizin firmanınızda görev yapmak istemekteyim. Saygılarımla.

 28. mehmet BUYUKKAYA Ocak 10, 2016

  Merhaba ben Mehmet 1990 Ankara doğumlu Etimesgut’ta ikamet ediyorum. Yenimahalle Teknik lisesi cnc makina bölümü mezunuyum. {2004-2008} şu an özel bir firmada cnc tornacı olarak çalışıyorum. Evli bir çocuk babasıyım, sizinle çalışmayı çok isterim. Ayrıca solidswork ve cnc makine kullanma ve programlama sertifikalarım mevcut. İstenildiği taktirde her bölümde çalışabilirim.

 29. osma başoğlu Ocak 11, 2016

  Merhaba, 1995 doğumluyum. 3 senedir moment yazılım mühendislik çalışmaktayım. Cnc disk işleme freze opörötöruyum, kendime daha iyi gelecek ve kendimi daha iyi geliştireceğimi umuyorum. Taktir ederseniz sizin iş yerinizde çalışmak isterim, saygılarımla.

 30. fatih taş Ocak 17, 2016

  Kırıkkale MYO kontrol ve otomasyon mezunuyum. Yurtdışında Arçelik projelerinde görev aldım. Romanya ve Güney Afrika da 15,02,1992 dogumluyum Ankara’da Etlik’de oturuyorum. Aynı zamanda devletin Eti Maden Eskişehir ve Kırklareli Atıksu arıtma tesislerinin otomasyon panolarında ve sahasında da görev aldım. Esenboğa airpor da bakım ve onarımda teknikerlik yaptım.

 31. Hayati Yüksel Ocak 19, 2016

  Merhabalar 1985 Ankara dogumluyum. Sincan’da ikamet etmekteyim, evliyim 2 cocugum var. 2007-2009 yillari arasinda türk traktor fabrikasi montaj bolumunde calistim, ekonomik kriz nedeni ile cikarilmak zorunda kaldim. 21.02.2011 tarihinde Hidromek iş makinalari fabrikasina montaj operatoru olarak basladim ve halen gorevime devam etmekteyim. Aileme daha iyi bir gelecek saglamak icin bunyenizde calismak istiyorum. Referanslarim oncelikle kuh helikopterde calisan abim ve diger bolumlerde calisan arkadaslarim, simdiden tesekkur ederim.

 32. Ali Ocak 21, 2016

  Merhaba ben KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ Ön lisans ELEKTRİK ELEKTRONİK mezunuyum. Aytaş alçı fabrikasında elektrikçi olarak görev aldım. Sizinle çalışmak istiyorum. Saygılarımla.

 33. serkan Ocak 21, 2016

  Sizinle çalışmak istiyorum, açık lise mezunuyum.

 34. ADNAN KOÇ Ocak 26, 2016

  Merhaba 1988 doğumluyum. Keçiören’de ikamet etmekteyim. Lise mezunuyum. Evliyim ve bir çocuğum var. 2005 yılından bu yana kaynakçılık yapıyorum. Elektrik, gaz altı ve argonda yapabilirim. Şu an büyük bir firmada çalışıyorum ama çalışan işçinin kıymetini bilen yok. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 35. fatih gülen Şubat 6, 2016

  1974 Ankara Polatlı doğumluyum, Polatlı E.M.L. tesviye mezunuyum, askerliğimi yaptım, 1997-2006 tarihleri arasında Hema dişli sanayi a.ş de cnc freze operatörü ve setapçı olarak çalıştım fabrika iflas edince 2007 şubat ayında Eskişehir Alp havacılık a.ş. de cnc freze oparatörü olarak işe başladım ve halen çalışıyorum. Okuma, Mazak, Dmu 5x freze tezgahlarında setap ve oparatörlük deneyimine sahibim. Evliyim 3 çocuğum var. İşletmenizde bana uygun bir pozisyonda sizlerle çalışmak isterim saygılarımla.

 36. Abdullah akyıldız Şubat 6, 2016

  Meslek lise mezunuyum, cnc bitirme belgem var.

 37. Fatih Kaya Şubat 6, 2016

  Merhabalar 1987 Ankara doğumluyum. Keçiören’de ikamet etmekteyim, bekarım. Meslek lisesi motor bölümü mezunuyum, E ehliyetim ve SRC belgelerine sahibim. 12 yıl süresince Mercedes Benz yetkili servisinde sistem teknisyeni olarak çalıştım, ve halen Wosvagen sektöründe çalışmaktayım. Referanslarım GATA’da Profesör Dr.Ahmet AKAR (rütbesi Albay), ve çalışmakta olan arkadaşlarım.Sizinle çalışmak istiyorum, teşekkürler.

 38. engin çevik Şubat 7, 2016

  Merhabalar, 1983 Polatlı doğumluyum. Endüstri meslek lisesi mezunuyum. Polatlı’da ikamet ediyorum, evli 1 çocuk babasıyım. Metal ve plastik deneyimim var, fortlift ehliyetim var. Sizinle çalışmak istiyorum, şu anda Trakya Cam sanayinde çalışıyorum, teşekkürler.

 39. Tamer İÇİNAK Şubat 9, 2016

  Merhabalar, ben Yenimahalle Şentepe’de oturmaktayım. 01.01.1979 doğumluyum 15 yıldır uzun yol otobüs kaptanıyım. Uzun yol tecrübem, profesyonel eğer uygun görürseniz ihtiyacınız varsa sizinle çalışmaktan onur duyarım. Saygılarımla Tamer İÇİNAK.

 40. habibullah DURNA Şubat 12, 2016

  01.05.1992 doğumluyum. Lise mezunuyum, makine teknoloji bölümünü bitirdim. Eğer uygun görürseniz sizinle çalışmaktan onur duyarım, saygılarımla.

 41. Raşit MERCAN Şubat 12, 2016

  02.05.1991 doğumluyum. Lise mezunuyum. Makine bölümünde çalıştım, dizinle çalışmaktan onur duyarım, teşekkürler.

 42. ali özdemir Şubat 17, 2016

  Merhaba, Çankaya’da oturmaktayım. 1987 doğumluyum, cnc torna operatörüyüm. Sizinle calışmak istiyorum.

 43. HALİS ERBÖCÜ Şubat 17, 2016

  Merhaba 21 yaşındayım, Gazi Meslek Yüksek Okulu Elektrik bölümü öğrencisiyim. Meslek Lisesi çıkışlıyım. Sizinle çalışmak istiyorum.

 44. SUAYİP Şubat 23, 2016

  MERHABA BEN SİZİNLE ÇALİŞMAK İSTİYORUM MESLEYİM CNC TEZGAHLARINA CAM YAPIYORUM AYRICA TORNA FIRAZE OPARATORÜYÜM PLASTIK KALIPLARIDA KALFAYIM BANA DÖNERSENİZ SEVİNİRİM ANKARA KAZAN

 45. kazim GüRMEN Şubat 24, 2016

  merhaba ben 1980 ankara dogumluyum celik konstruksiyon ve makina imalat ustasiyim erkunt mesleki egitim den kalfalik belgem var meslegimde 15 yili askin tecrubem bulunmaktadir teknik resim bilgisine sahibim cesitli firmalarda formen olarak ta gorev yaptim uygun goruldugu takdirde sizinle calismaktan memnuniyet duyarim saygilarimla.

 46. sefer sanay Şubat 24, 2016

  1984 dogumlu ankarda yaşiyorum oto lastıkçıyım 18 yıldır lastıkcıyım sızınle çalişmak isterım

 47. Macit Çetinkaya Şubat 25, 2016

  Meraba ben 22 yaşındayım 2 yıllık makina mezunuyum Endüstri meslek lisesi metal işleri çıkışlıyım. Askerliğimi yaptım Ankara Bolu cimento da makina bakımcı olarak calısmaktayım sizinle çalışmak isterim

 48. Mahmut vural Mart 2, 2016

  1976 keskin doğumluyum 3çocuk babasının %40 engelliyim ama mesleğin elektrikçiyim 18 yıldır bu işi yapıyorum sizin engelli alımınızdan yararlanmak istiyorum saygılarımla

 49. oğuz şağban Mart 5, 2016

  Tai’de staj yaptım, askerliğim olmadığından dolayı işe alınmam imkansızdı. Şeflerim hezarfen şirketini tavsiye etti ve orada 6 ay çalıştım. İşi düzenli bir şekilde biliyorum, askerliğim bitti ve boştayım. Sizle çalışmaktan gurur duyarım. Hem kendime hem Tai’ye katkım olacağından sonsuz kendime güveniyorum.

 50. Abdulaziz Gül Mart 6, 2016

  Nurol Makina da Çalıştım Gazaltı kaynakcisıyim Çelik konstrüksiyon işleride yaptım saglam düzgün işim olmasını istiyorum Teşekkürler

 51. iskender kaleyakalı Mart 8, 2016

  Merhaba bir bankada 6 yıldır silahlı özel güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım. Bünyeniz Ankara Tusaş’da yardımlarınızla güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum, yardımlarınız olursa çok sevinirim.

 52. mesut aydogan Mart 8, 2016

  1973 doğumluyum 30 senedir oto boyacılık yapıyorum. 5 sene Man Türkiye A.Ş.’de görev yaptım. Sizinle beraber çalışmayı sürdürmek istiyorum, belgelerim var.

 53. GÖKHAN MUNİS Mart 10, 2016

  Gazi Endüstri meslek Lisesi metal işleri bölümü mezunuyum. Özel bir firmada cnc lazer tezgah operatörü olarak çalışmaktayım. TAİ büyük bir marka, böyle büyük bir marka ve ekip çalışmasının olduğu yerde bende yer almak istiyorum. Ekip çalışmasını seviyorum ve TAİ’li olmaktan gurur duyarım, Teşekkür ederim.

 54. hüseyın Mart 10, 2016

  Gölcük Ford Otosan astar boya kabinlerinde yıllarca çalıştım. Kendimi bünyenizde daha da geliştirmek istiyorum, saygılar.

 55. Alişan ÇİÇEK Mart 13, 2016

  10.02.1973 Erzincan doğumluyum. Askeri okul (uzm.J.Çvş.okulu Emirdağ) mezunuyum. Meslekten ayrıldım, çeşitli özel firmalarda işçi statüsünde ve en son kalite kontrol inspektörü olarak görev yaptım. Silahlı özel güvenlik belgem var, itfaiyeci veya şöför veya kalite kontrol inspektörü olarak görev yapmak isterim. Ya da sizin göstereceğiniz depertmanlarda görev almak isterim. Saygılarımla.

 56. yalcin kaplanoglu Mart 22, 2016

  Ankara Polatlı 1989 doğumluyum. Sanat okulu metal ve kaynak bolumu mezunuyum. Soforluk yaptim kaynak biliyorum. Askerligimi tamamladim son 3 yildir hakkaride kidemli jan. Uzman cavus olarak gorev aldim.sozlesmem bitince gorevden ayrildim bilgisayar serfikam bulunmaktadir. Tum programlar hakkinda bilgi sahibiyim guvenlik gorevlisi olarak da calisabilirim. Bu sirkette calismaktan gurur duyarim. Uygun gorulen pozisyonda calismak isterim. Verilen gorevi en iyi sekilde ve kisa surede kavrayabilcegimin teminatini verebilirim.

 57. harun yılmazer Mart 29, 2016

  Kırıkkale 1979 doğumluyum, endüstri meslek lisesi motor bölümü mezunuyum. Forklift sertifikam var, 8 yıllık tecrubem var. Bilgisayar sertifikam var, bu şirkette çalişmak istiyorum. Uygun görülen pozisyonda çalışmak isterim, verilen görevi en iyi şekilde yerine getiririm.

 58. Emrah Temmuz 22, 2016

  1987 doğumluyum. CNC dik işleme yatay işleme merkez makine operatörüyüm. 6 yıl deneyim var. Fotlift optr sertifika var, elim her işe yatkındır. Montaj konusunda deneyimim var. Ankara’ da oturuyorum. Orta okul mezunuyum. Hangi iş olursa olsun çalışırım.

 59. Gencebay bayram Temmuz 22, 2016

  1991 dogumluyum, kaynakciyim. İşe ihtiyacim var. Yardimci olun,lutfen ultrasonlu kaynagim vardir .

 60. erman Temmuz 24, 2016

  ANKARA POLATLI 1998 dogumluyum. Endüstri meslek lisesi makine cnc bölümü mezunuyum, bu sene mezun oldum. Bu meslekte gelişmek istiyorum. Stajımı Eskişehir TÜLOMSAŞ’ ta yaptım. cnc torna, cnc freze, unıversal torna, freze taşlama kullanabılırım. Olursa sizin bünyenizde çalışmaktan gurur ve mutluluk duyarım. Saygılarımla arz ederim.

Yorum Yap