Anasayfa / Ek İşler Mayıs 24, 2015 972 okunma

Sinop Ek İş İlanları

Sinop evde ek iş imkanları. Ek iş arıyorum ve yapmak istiyorum diyenlere, evlerde hafta içi ya da hafta sonu yapabilecekleri mandal, boncuk, paketleme, kalem, nikah şekeri gibi ek işler hakkında bilgiler…

Sinop Karadeniz’e kıyısı olan toprakları tarıma çok elverişli olmamasına rağmen tarımla en çok uğraşan illerimizden birisidir. Sinop çok gelişmiş bir il olmamakla beraber eşsiz doğa güzelliklerine sahip bir kıyı ilidir.

Sinop Ekonomisi
Sinop tarım alanında en çok gelişmeyi göstermiş neredeyse halkın tamamı tarımla uğraşmaktadır. Denize kıyısı olması nedeniyle balıkçılık oldukça gelişmiştir. Balık olarak lüfer, sazan, hamsi, barbunya, mezgit, palamut, kefal gibi çeşitler çıkmaktadır. Tüm illere satışı yapılmaktadır. Meyvecilikte önemli geçim kaynaklarındandır. Kızılcık üretimi yapılmakta ve ülkeye satışı sağlanmaktadır. Arıcılıkta önemli geçim kaynaklarındandır. Arıcılık sektörü gelişme göstermekte ve istihdam yaratmaktadır.Sinop’ta sanayi gelişmemiştir. Bu nedenle halkın sanayi de çalışan kesimi oldukça azdır. Sanayi gelişmemesinde arazi yapısının önemli etkisi bulunmaktadır. Bulunan fabrikalar genellikle balık sanayisi, orman ürünleri sanayisi, kereste sanayisi, cam üretim sanayisi şeklinde sıralanabilir.

Sinop’ta Evde Yapılabilecek İşler
Gelirinizi yükseltmek isteyen ev hanımları veya iş bulamayan kişiler gelir elde etme amaçlı evlerin de oturarak iş imkânı arayan insanlara evde sıfır maliyetli güzel getirili işler sunulmaktadır. Bunlar evde nikâh şekeri yapma, poşet ve kâğıt katlama, evde yemek yapma ve satışı, evde boncuk işleme, örgü örüp satma, gelin buketleri hazırlama, evde dikiş nakış işlemleri yapma, takı üretimi şeklinde çeşitlerle siz de evinizde yorulmadan gelir elde edebilir ve evinize destekte bulunabilirsiniz. Bunlara ulaşmak ve yapmak oldukça kolaydır. Firmalarla görüşüp işi bağlamak yeterlidir.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Sinop Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap