Anasayfa / Ek İşler Mayıs 31, 2016 2.889 okunma

Şanlıurfa Ek İş İlanları

Şanlıurfa’da evlere ek iş imkanı veren firmalar ve evde yapılabilecek ek iş arayanların buluştuğu platforma hoşgeldiniz. Konu altında yer alan yorumlar bölümünden yapabileceğiniz ek iş türlerini yazabilir ve evlere iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Şanlıurfa’da ev hanımlarına ek iş imkanı sunulmaktadır. Hafta sonu ve hafta içi çeşitli ek iş imkanlarından faydalanabilir ve bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanmak; Evlerinizde ya da boş vakitlerinizde iş yerlerinde çeşitli konularda özgün makaleler yazarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Makale yazmak isteyenler yorumlar bölümünden e-posta adresini bırakmaları ve telefon numarası yazmamaları rica olunur. Bu konularda e-posta üzerinden iletişime geçiyoruz. Daha sonra telefon ile de iletişim kurmaktayız.

Şanlıurfa Hakkında Genel Bilgiler
Bilinen en eski ismiyle Urfa, ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir kentidir. Türkiye’nin en kalabalık 9’uncu şehridir. Mardin, Gaziantep, Adıyaman, Diyarbakır ve Suriye ile sınır komşusudur. Bölge halkının yıllar önce Kurtuluş savaşında gösterdiği başarı dolayısıyla 1984 yılında “Şanlı” unvanını taşımaya başlamıştır.Şanlıurfa Ekonomisi
Ülkemizin nadide kentlerinden olan ve nice kültürlere ev sahipliği yapmış Şanlıurfa halkının geneli, tarıma dayalı olarak yaşamını sürdürmektedir. Halkın %70’lik kısmını tarım yapan bireyler oluşturur. Bu yüzden Şanlıurfa’da yapılacak bir tarımsal faaliyet, bu bölgenin tarımla uğraşma oranını da göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Bu tür faaliyetlerin yanı sıra GAP projesi ile bir sanayi merkezi haline gelecek olan Şanlıurfa, bu proje bittiğinde ülkemizin tarım ambarı olacak ve tarımsal faaliyetlerle diğer sanayi kolları gelişerek bir etkileşim yaşayıp ülkemizin sanayi merkezi haline gelecektir. Sanayi geliştikçe Urfa’nın olanakları da gelişecek ve tarım, sanayi olanakları artarak insanlara daha fazla iş olanağı tanınacaktır.

Şanlıurfa’da evde yapılabilecek işler
Evde yapılacak işler, dışarıda yapılanlara göre zor değildir. Bu yüzden ev hanımları ya da çalışma hayatını evde sürdürmek isteyen kişiler, bu tür olanaklara göz atabilirler. Kutu katlama işi, bu durum için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Bazı şirketler, size kapalı olarak verilen kutuları açmanız ve katlamanız durumunda kutu başına 5 ya da 10 kuruş para vermektedir. Hal böyle olunca da katladığınız her kutu, size ekstra kazanç olarak geri dönecektir. Yani ne kadar çok çalışırsanız o kadar fazla para kazanacak ve dolayısıyla ihtiyaçlarınızı bu sayede giderme imkânını bulmuş olacaksınız.

Poşet katlama işi de bilinen en kazançlı ve kolay para kazanma taktiklerinden biridir. Bu yüzden günlük hayatımızda neredeyse her gün iç içe olduğumuz poşetleri katlayarak para kazanacaksınız. Bunun için firmaların ton hesabı ya da adet olarak verdikleri poşetleri kısa süre içerisinde katlayıp firmalara teslim etmelisiniz. Bunda karton katlama gibi ürün başına değil, toplu hesaplaşma usulü ile para kazanıyorsunuz. Bu yüzden aylığınız 1000 lira civarlarına gelebilir ve kazancını bu sayede arttırabilirsiniz.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Şanlıurfa Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 16 yorum yapılmış.

 1. saadet Kasım 12, 2015

  Bende Şanlıurfa’da oturuyorum, evde iş imkani ariyorum ama bulamiyorum. Yardımcı olursaniz sevinirim, Şanlıurfa akabe toki D G 11 b blok no kapici dairesi, insallah ilgilenirsiniz.

 2. zeliha ersu Kasım 29, 2015

  Şanlıurfa’da ikamet ediyorum.
  Şanlıurfa’da evde yapılacak işler hakkında bilgi arıyorum.

 3. Özlem Aralık 19, 2015

  Şanlıurfa Merkez’de oturuyorum.
  Şanlıurfa’da ev hanımlarına iş imkanı.

 4. serap Aralık 31, 2015

  Şanlıurfa Karakoprü’de yaşıyorum, evde ek iş istiyorum.
  Şanlıurfa Karakoprü’de ek iş arıyorum.

 5. Ayse Şubat 4, 2016

  Ev hanimiyim evde ek gelire ihtiyacim var ilgilenirseniz sevinirim

 6. özlem Şubat 12, 2016

  Ben Özlem, Bağlarbaşı’nda oturuyorum. Orflame kozmetik ürünleri yapıyorum, isterseniz sizide üye yapabilirim. Siz de yapın sizde kazanın, harçlığınız çıkar.

 7. tuba Şubat 18, 2016

  Ben Şanlıurfa merkezde yaşıyorum, evde iş yapmak istiyorum. El becerim iyidir.

 8. Fatma bidik Şubat 26, 2016

  Ek ise ihtiyacim var bana bu nodan ulaşabilirsiniz.

 9. ayse Şubat 27, 2016

  Bende ek is istiyorum orgu kapi susu seker lohusa taci elimden hersey gelir …..

 10. Mehmet Ali Şubat 28, 2016

  Evde yapılabilen her işi itinayla yapabilirm

 11. Ozlem durgun Mart 2, 2016

  Şanlıurfa merkezdeyim ev hanimiyim ise ihtiyacım var ilgilenirse iz sevinirim

 12. ayse Mart 23, 2016

  Şanlıurfa Haliliye karton katlama işi arıyorum.

 13. Ayse nur Mayıs 6, 2016

  Evde paketleme işi yapabiliriz komşularla birlikte.

 14. Ahmet yavuz Mayıs 31, 2016

  Bende Urfa’da ikamet ediyorum, boş vaktim çok olduğundan dolayı ek iş yapmak istiyorum. Bu konuda bana dönüş yapıp yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 15. fatma Temmuz 22, 2016

  Merhaba ben Şanlıurfa Eyyübiye’de oturuyorum. Öğrenciyim, evde yapabileceğim iş arıyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 16. Sevgi gok Temmuz 22, 2016

  Bu ise ihtiyacim var. Urfa merkezinde oturuyorum. Donerseniz sevinirim.

Yorum Yap