Anasayfa / Ek İşler Mayıs 9, 2016 2.680 okunma

Samsun Ek İş İlanları

Samsun evde ek iş imkanlarından ve Samsun’da evlere ek iş veren firmalardan, bu işler hakkında genel bilgilerden bahsedeceğiz. Samsun’da evlere ek iş vermek isteyen firmalar bu konu altında yer alan yorumlar bölümünden ya da iletişim bölümünden bizle iletişime geçebilirler. Bu ilanlar bu sayfa altında yayınlanacaktır. Samsun’da ek iş arayanlar da konu altından yapabilecekleri ek iş türlerini yazabilirler.

Güncel ek iş ilanlarını Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz. Ek iş ilanları verildiğinde ilk olarak Facebook sayfamızda paylaşmaktayız. Alt kısımdan Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

Bilgisayar kullanmayı bilenler evde makale yazarak da para kazanabilirler. Çeşitli konularda özgün makaleler yazarak para kazanmak isteyenler yorumlar bölümünden e-posta adreslerini bırakmaları rica olunur. Sizlere en kısa zamanda tarafımızca geri dönüş yapılacaktır.

Samsun Hakkında Genel Bilgiler
Samsun ili Orta Karadeniz Bölgesinde, Kızılırmak ve Yeşilırmak arasında kalan verimli bölgede yer almaktadır. Gelişmeye müsait ve son yıllarda oldukça gelişmiş metropol şehirler arasında sayılmaktadır. Kurtuluş savaşının başlangıcı olan il olarak önemli bir konumda bulunmaktadır. Alaçam, Tekkeköy, salı pazarı, 19 Mayıs, Asarcık, Ayvacık, Bafra, kavak, çarşamba, Lâdik, terme, vezir köprü, yaka kent ve havza ilçelerine sahip olmaktadır.

Ağırlıklı olarak ekonomisi tarıma dayalı olan ilde sanayi hızla gelişmektedir. Kara, hava ve deniz yolları ile ticari durumu hareketli olmaktadır. Aktif nüfusun % 65’lik bölümü tarım ile ilgilenmektedir.Sanayi alanında hızlı gelişme göstermektedir. 10 kişiden fazla işçi çalışan iş yerleri 500. 2-9 arası işçi çalıştıran iş yeri ise 3.000 olmaktadır. Bu gibi alanlarda ek iş imkânları mevcuttur.

Samsun Ekonomisi
Tarım alanlarında; buğday, yulaf, mısır, arpa, nohut, fasulye, şeker pancarı, çavdar, pirinç, soya, soğan, sarımsak, ayçiçeği, patates, domates, biber, lahana, patlıcan, pırasa, taze fasulye, ıspanak, salatalık, barbunya ürünleri yetişmektedir. Mısır ve fasulyenin en çok yetiştirildiği il olarak bilinmektedir. Meyvecilik ve tütün yetiştiriciliğinde önemli gelir elde edilmektedir. Fındık, armut, erik, şeftali, ceviz, kızılcık ve kiraz bol miktarda üretilmektedir.

Hayvancılık için müsait bir iklime sahip olan Samsun ilinde; sığır, kıl keçisi, koyun ve kümes hayvanları beslenmektedir. Arıcılıkta gelişmiş bulunmaktadır. Orman varlığı da oldukça zengin oranlara hitap etmektedir. Kömür madeninden başka madeni olmamaktadır. Vezirköprü ilçesinde az miktarda çıkarılmaktadır.

Başlıca sanayi fabrikaları; sigara fabrikaları, un, kereste, tuğla, kiremit fabrikaları, çeltik fabrikaları, Karadeniz bakır işletmeleri, dokuma fabrikaları, 50 çeşit ilaç yapmakta olan âdeta ilaç sanayi, yem fabrikası, mısır özü- nişasta- glikoz fabrikası, plastik eşya fabrikası, boru ve tel fabrikası, kireç fabrikası ve benzeri fabrikalar ile gelişimini devam ettirmektedir. Kara, deniz, hava ve demir yolu ulaşımında önemli bir konumda yer almaktadır.

Samsun İli Evde İş İmkânları
Evde kurdele işi, Örgü ve nakış işleri, davetiye ve kutu katlama işi, nikâh şekeri iş, evlerde ders verme işleri, gelin buketi işleri, etiketleme işleri gibi evden iş yapma imkânları bulunmaktadır.

Ek iş ilanı veren firmalar alt kısımdan yorum bölümünden iş ilanlarını ücretsiz yayınlatabilirler.
Konu İle İlgili Görseller
Samsun Ek İş İlanları
Etiketler
Yorumlar

Yazıya 25 yorum yapılmış.

 1. gulseren Kasım 4, 2015

  Samsun Vezirköprü Esentepe gelincik evlerde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Boncuk, davetiye, kutu katlama, kına, Mandal paketleme, Anahtarlık ve benzeri işler yapmak istiyorum. Lise mezunuyum, el becerim vardır. Her konuda bana ulaşın lütfen.

 2. derya Kasım 13, 2015

  Samsun İlkadım’da oturuyorum. İşsizim. Yakında düğünüm var. Para kazanmam lazim. El becerilerim vardır. Üniversite mezunuyum, lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

 3. selma siviloglu Kasım 15, 2015

  Bütün işleri yapacak el becerilerine sahibim. Samsun Atakum’da oturuyorum, evde iş istiyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

 4. YAĞMUR YÜCEL Kasım 18, 2015

  SAMSUNDA İKAMET EDİYORUM. PAKETLEME VE NİKAH ŞEKERİ GİBİ İŞLERİ YAPABİLİRİM.

 5. meryem Kasım 19, 2015

  Samsunda oturuyorum, çocuk okuttugum için evde ek işe çok ihtiyacım var, ilgilenirseniz sevinirim.

 6. reyhan pehlivan Kasım 24, 2015

  Samsun İlkadım’da oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum, ilgilenirseniz sevinirim.

 7. Ebru şahin Aralık 15, 2015

  Samsun Bafra’da ikamet etmekteyim. Her işi yapabilecek el becerisine sahibim, evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var. Eşim işsiz. Paraya ihtiyacımız var ilgilenirseniz sevinirim.

 8. Fatma Kement Aralık 28, 2015

  Samsun Merkezde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum. El becerisi gerektiren bütün işleri yapabilirim. Ekip olarak da iş alabilirim.
  Samsun ek gelir imkanlarından faydalanmak istiyorum.

 9. ademyetim Ocak 5, 2016

  Benim bu ek işe ihtiyacım var. Samsun Terme’de oturuyorum

  Samsunda evde iş yapmak istiyorum.

 10. tasarım Ocak 5, 2016

  itina ve özenli olarak çalışılır

 11. melike Ocak 14, 2016

  Samsun İlkadım ilçesinde ikametgah ediyorum. İnşaat teknikeriyim. El becerim var ve ek iş istiyorum, teşekkür ederim.

  Samsunda evde mandal işi yapan yerler iletişime geçebilir.

 12. Hatice Yıldız Ocak 19, 2016

  Samsun Çarşambada oturuyorum ve bende evde ek iş yapmak istiyorum. Her türlü ek iş yapabilirim, el becerilerim var. İğne oyası, havlu kenarları gibi evde yapılabilecek herhangi bir iş yaparım.

  Samsunda evde nikah şekeri yaptıran yerler iletişime geçebilir.

 13. neslihan temur Ocak 24, 2016

  Merhaba Ssamsun İlkadimda oturuyorum, işe ihtiyacim var. El becerim var, kursuna gittim. Dönerseniz sevinirim, çok acil.

 14. ebru Ocak 29, 2016

  Samsun Bafra’da yaşıyorum. Acil paraya ihtiyacım var, her türlü katlama, paketleme ve benzeri işleri yaparım. 3 kişilik ekibiz. Lütfen geri dönüş yapar mısınız.

 15. özge Şubat 11, 2016

  Merhabalar Samsun ilkadimda oturuyorum, kına paketleme, etiket katlama, ip temizleme her şeyi yapabiliyorum. Tek başıma da olur grubumla da calişabilirim. Yeter ki iş olsun.

 16. Büşra güler Mart 28, 2016

  Samsun Atakum’da oturuyorum. Evlere gönderilen el becerisiyle ilgili her işi yapabilirim, ilgilenirseniz sevinirim.

 17. Özlem Mart 30, 2016

  Samsun ilkadım acil iş arıyorum.

 18. Nurdane Nisan 13, 2016

  Samsun İlkadım’da ikamet ediyor ve evde davetiye, nişan nikah, kağıt, zarf ve bunlara benzer acil işler arıyorum.
  Samsun İlkadım’da ek iş arıyorum
  Samsunda evde iş yapmak istiyorum

 19. Elif kutlu Nisan 17, 2016

  Samsun Atakum’da oturuyorum. El becerilerim cok iyidir. Her türlü kına paketleme, ip temizleme, davetiye katlama ve benzeri hepsini yapabilirim. İlgilenirseniz sevinirim.

 20. Ümran Dinler Nisan 28, 2016

  Merhaba Samsun Kavak ilçesinde oturuyorum. Evde davetiye katlama, nikah şekeri, sabun paketleme, kına paketleme ve mandal işi yapabilirim. El becerim var ve acil iş arıyorum. Lütfen yardımcı olun.

 21. Sevim koçak Mayıs 1, 2016

  Samsun İlkadım’da oturuyorum ve evde iş istiyorum. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
  Samsun İlkadımda ek iş arıyorum.

 22. Leyla Mayıs 4, 2016

  Samsun Çarşambamda oturuyorum. Evde sürekli boş vaktim var. Teşekkürler
  Samsun Çarşambam’da ek iş arıyorum.

 23. Ayse Temmuz 11, 2016

  Samsun İlkadım’da oturuyorum. Her iş olur. Paketleme, nikah şekeri gibi ek işler yapabilirim.

 24. Elif Temmuz 22, 2016

  Çarşamba’ da ikamet etmekteyim. Evdeyim, boş vaktim çok. Kurdele,kına paketleme ,nikah şekeri vs. gibi işler elimden gelmektedir.

 25. Havva bak Temmuz 23, 2016

  Evde makale yazmak istiyorum.Bu konuda yeterli teccrübem mevcuttur.

Yorum Yap