Özyurtlar İnşaat İş Başvurusu

Özyurtlar İnşaat 1990 senesinde inşaat ve perakende sektörüne dayalı yapı malzemelerinin satışlarını gerçekleştirmek adına Özyurtlar Şirketler Grubu tarafından kurulmuş ve günümüzde dev bir marka olarak faaliyet gösteren kaliteli firmalardan biri olmuştur. İlk etapta Esenyurt’ta bulunan 25 m2’lik küçük bir işletme olarak faaliyetlerine başlayan Özyurtlar İnşaat, bulundukların bölgenin birçok alanında faaliyet göstererek marka bir ilçe kıvamına getirmiş ve aynı zaman’da kendi markasını da ön plana çıkarmış bir başarıya sahip olmuştur. Öncülük ettiği sektör alanında başarıların ardı ardına gelmesi Özyurtlar İnşaat’ın markalaşma dönemine geçmesini sağlamıştır. Bu projeler içerisinde en önemli atılımları ise 2005 yılında yapılan Genç Girişimciler Sitesi, 2006 Tasarımcılar Sitesi, 2007 Tasarımcılar İş Merkezi, 2008 yılında toplam’da 3 farklı etaptan oluşan Garden City Projesi ile 2009 senesinde projelendirilen Ntepe projesi sayesinde oldukça büyük başarılara imza atmıştır.

Daha birçok büyük projelere imza atan Özyurtlar İnşaat, geçen 25 yıllık sektör macerasında toplam’da 40.000’den fazla kişiye konut sağlamış olup, profesyonel kadrosu ile 1.500.000 m2 alan üzerine 15.000’den fazla konut inşaatı tamamlamıştır. Kurulduğu günden bu yana insan yaşamını kolaylaştıran ve güven içerisinde tutan kaliteli yapılar inşa ederek gelen Özyurtlar İnşaat, günümüzde Türkiye’nin birçok bölgesinde kaliteli inşaat yapım süreçlerini devam ettirmektedir. Binlerce personel istihdam sağlayan marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek veren öncü bir kuruluştur.

Özyurtlar İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Aşık Veysel Mh.Hadımköy-Bahçeşehir Yolu No:5 D Ofis Bloğu Kat: 11 Esenyurt İstanbul

Özyurtlar İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özyurtlar İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özyurtlar İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. guven Akdeniz dedi ki:

    Alci boya montalama ustasiyim sizinle calismak istiyom

BİR YORUM YAZ