Öztüre Çelik İş Başvurusu

Öztüre Çelik, Öztüre Holding tarafından 1988 yılında İzmir-Menemen’de kurulmuş ve yıllardır başarılı bir düzeyde çelik sektörüne dayalı hizmetlerde bulunmuştur. 28 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde yıllardır kaliteli işleyiş çerçevesinde sundukları aralıksız hizmet ile müşterilerinin tüm soru ve sorunlarına çözümleme getiren Öztüre Çelik, aynı zaman’da demir sektörüne dayalı olarak ta hizmetlerini sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana demir ve çelik sektörü üzerine kaliteli ve özverili bir şekilde işleyişini sürdüren firma, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutacak faaliyetleri başarılı ve istikrarlı bir şekilde sürdürmenin gururunu yaşamakta. Müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet neticesinde sürekli ilgi odağı olmuş ve aynı zaman’da bu ilgi sürekli markanın tercih sebebi olarak yer almıştır.

Günümüzde tüm Türkiye bölge ve illerine ürün tedariki sağlayan Öztüre Çelik markası, 12 metrelik inşaat demirinden çelik hasıra, ölçü kesim malzemelerinden tutun kangal demir türüne kadar birçok ürünü müşterilerine sorunsuz ve hızlı bir şekilde tedarik etmektedir. Zamanında teslimat unsurunu daima göz önünde tutan marka, müşterilerinin yüzünün gülmesi adına daima hızlı ve kaliteli iş potansiyeli sayesinde sektöründe en çok tercih edilen marka unvanına sahiptir. Bünyesinde barındırdığı sektörün uzman ve tecrübeli personel kadrosu sayesinde başarılı bir grafik çizen Öztüre Çelik, aynı zaman’da birçok kişiye sağlamış olduğu istihdam sayesinde ülke ekonomisine de destek veren birçok büyük marka içerisinde yer almaktadır.

Öztüre Çelik İletişim Bilgileri
Adres; İzmir Menemen Asfaltı 2.Km Menemen, İzmir

Öztüre Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öztüre Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öztüre Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ