Öztiryakiler İş Başvurusu

1958 yılında Türkiye’nin mutfak ekipmanları üzerine kurulan ilk üretim firmalarından biri olarak kurulan Öztiryakiler, ilk etapta faaliyetlerine 50 m2 alana sahip bir imalathane de başlayarak günümüzde 130.000 m2 alana sahip dev bir üretim tesisine sahip. Şirket bünyesinde grupta yer alan 10 farklı şirket grubu ile Türkiye’ye ve dünyaya yıllardır kaliteli ve kusursuz üretimler sergileyen dev marka başarılı bir grafik çizmeye devam etmektedir. Türkiye’de bulunan 4 bölge müdürlüğünün yanı sıra 50 bayi ve 80 yetkili servisi bulunan Öztiryakiler, geniş ağıyla tüm ülkeye kaliteli hizmetlerini sunmanın gururunu yaşamakta. Türkiye’de endüstriyel mutfak sektöründe lider konumda yer alan marka, aynı zaman’da dünyada 5 kıta üzerinde 100’den fazla ülkeye ihracat sergileyerek ürünlerini tüm dünyaya yayan bir dünya markası haline gelmiştir.

Dünyanın birçok ülkesine dağıtım ve aynı zaman’da yetkili servis ağı kuran Öztiryakiler, kuruldukları günden bu yana hep aynı kalite düzeyinde üretimlerini sergilemiş ve aynı zaman’da dünyanın en büyük ve kaliteli 15 markası içerisinde yer almıştır. Türkiye’nin yanı sıra Kazakistan ve Rusya’da da showroom ve depolara sahip olan Öztiryakiler aynı zaman’da Rusya’da 10.000 m2’lik kapalı bir tesise sahiptir. Bünyesinde barındırdığı 2.000’den fazla personel kadrosu ve dünya genelinde ki dağıtım ve servis ağı personelleri ile hem ülke hem de dünya ekonomisine can veren dev bir marka unvanına sahiptir.

Öztiryakiler İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mah. Eski Hadımköy Yolu Cad. No; 8 34500 Büyükçekmece İstanbul

Öztiryakiler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öztiryakiler firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öztiryakiler insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ