Öztaş İnşaat İş Başvurusu

Öztaş Şirketler Grubu tarafından 1979 yılında kurulan Öztaş İnşaat, İnşaat malzemeleri üzerine faaliyet göstermek amacıyla çalışmalarına başarılı bir şekilde giriş yapan köklü bir firma değerine sahiptir. Kalitenin ve ekonomik bütçenin yan yana gelmesinde büyük rol üstlenen marka, güvenirlik politikası ile daima müşteri tarafından tercih edilen sektörün en iyi markalarından biri olarak aralıksız bir düzeyde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kusursuz ve kaliteli hizmetin adresi olarak bilinen Öztaş İnşaat, kaliteli ürün yelpazesi ile müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutmuş ve böylelikle birçok yeni müşteri tarafından ilgi gören bir marka unvanına sahip olmuştur. Faaliyetleri içerisinde yer alan tünel ve metro inşaatları, yol ve altyapı hizmetleri, çelik yapılar, konutlar, rezidanslar, oteller, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler ve daha birçok yapı üzerine inşa gerçekleştiren Öztaş, aynı zaman’da kentsel dönüşüm ve rekreasyon projeleri üzerine de oldukça ekonomik ve kaliteli işleyiş faaliyetleri sergilemektedir.

İlk kurulduğu tarihlerde 12.000’den fazla konut, 9 otel inşaatı ve 4 hastane binasının inşası üzerine gösterdiği faaliyetler neticesinde, günümüzde birçok projede imzası bulunan dev bir marka rolündedir. Aynı zaman’da doğalgaz ve petrol boru hatları üzerine de faaliyet gösteren firma, insan güvenliğini daima ön planda tutacak faaliyetler sergilemektedir. Bun takriben ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip kaliteli bir firma unvanına sahiptir. Bünyesinde barındırdığı birçok teknik ve inşaat personeli sayesinde ülke ekonomisine de oldukça destek veren dev bir markadır.

Öztaş İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Mebusevleri İller Sokak No: 10 06580 Tandoğan ANKARA

Öztaş İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öztaş İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öztaş İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ