Özmak Makina İş Başvurusu

Özmak Makina 1985 yılında ilk olarak Özçelik İnşaat Limited Şirketi adı altında faaliyetlerine başlayarak Türkiye’nin birçok bölgesine ait şehirlerde inşaat ve hafriyat işleri ile ilgilenmiş, başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüştür. İnşaat alanında büyük başarılar gösteren Özçelik İnşaat, 1991 senesinde Marmara Bölgesi’nin bayiliğini almak için ÇUKUROVA ZİRAAT distribütörlüğü adı altında makine işleri üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Çok kısa bir sürede istedikleri yere gelen şirket 1993 senesinde ÖZMAK MAKİNA İTH. İHR. PAZ. A.Ş. adı altında Özçelik İnşaat markası ile birlikte ortak bir şirket olarak MALKARA bölgesinde bulunan bir ocağı devralarak faaliyetlerine başlamıştır. Müşterilerinin sürekli ilgi odağı olan marka, sürekli tercih edilmiş ve kısa zaman içerisinde girişimclik sağladıkları bu alanda hedeflerine ulaşmıştır.

Gelen başarılar neticesinde daha kaliteli markalar ile çalışmak adına Çukurova ile olan anlaşmayı sona erdirerek dünyanın en büyük markaları olan JCB ve Hyundai markalarının bayiliklerini alarak güçlü bir iş potansiyeli kurmuşlardır. Kuruldukları günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişlerini sürdüren ÖZMAK MAKİNA, günümüzde büyük bir marka değerine sahip olmuş ve aynı zaman’da birçok alana dayalı yatırımlar sergilemiştir. Çin’in en büyük iş makinaları ve vinç üretici olarak bilinen XCMG GROUP markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak, Türkiye’nin en kaliteli ve gelişmiş iş makinası firmaları arasındaki yerini alarak gücünü göstermeyi başarmıştır.

Özmak Makina İletişim Bilgileri
Adres; Acıbadem, Ankara Asfaltı No:2, Üsküdar İstanbul

Özmak Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özmak Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özmak Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ