Özkar İnşaat İş Başvurusu

Özkar İnşaat Türkiye’nin inşaat ve inşaata bağlı alanları için zaman içerisinde artan iş potansiyeli ve buna karşın sektörün ihtiyaçlarını gidermek adına 1987 yılında kurulmuş olup, günümüze kadar sürdürülebilen bir iş potansiyeli ile birçok projeye imza atarak başarıdan başarıya koşmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrar içerisinde kendini yenileyerek ileri teknoloji cihazlar eşliğinde işlerini başarılı bir şekilde sürdürmenin gururunu yaşamaktadır. Deneyimli ve uzman personel kadrosu sayesinde birçok inşaat alanına yönelik projelerde yer almış ve aynı zaman’da tünel, dekopaj, yol, sulama, altyapı ve üst yapı gibi birçok alanda olumlu performans sergilemiştir. Bu neticeler doğrultusunda hızlı bir büyüme sergileyen Özkar İnşaat birçok alana yönelik hizmetlerini günümüzde daha da geliştirerek sürdürmeye devam etmektedir.

Türkiye’nin yanı sıra birçok Avrupa ülkesinde de başarılı projelere imza atan marka, göstermiş olduğu büyük başarılar neticesinde dünya’da bir Türk markası olarak yer edinmiş olup, Türkiye’de sektörünün lider konumunda yer almaktadır. Özkar İnşaat, Türkiye’de bir ilki başararak SSB-Silindirle Sıkıştırılmış Beton Teknolojisi adı verilen bir hizmet neticesinde baraj inşaatında kullanmış Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise 5. En büyük SSB barajı olan Çine Barajı’nı tamamlamıştır. Birçok dünya ülkesinde sayısız projeye imza atan Özkar İnşaat, bünyesinde istihdam ettiği binlerce personeli sayesinde ülke ekonomisine oldukça destek veren dev firmalar arasında yer almaktadır.

Özkar İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Çetin Emeç Bulvarı 1328 Cadde no: 18 Aşağı Öveçler / ANKARA

Özkar İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özkar İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özkar İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ