Özen Tıp Merkezi İş Başvurusu

Ege Bölgesi’nin incisi olarak bilinen İzmir’de 2007 yılında sağlık sektörüne dayalı özel bir hastane çatısı altında kurulan Özel Özen Tıp Merkezi, başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmüş ve 2011 senesinde yönetimin başına geçen yeni yönetici kadrosu ile günümüze kadar sürdürülebilir sağlıklı ve kaliteli hastane hizmetlerini vermektedir. Henüz yeni bir hastane olmasına rağmen birçok kişinin ilgi odağı olan Özel Özen Tıp Merkezi, tamamen profesyonel ve alanında uzman doktor kadrosu ile birlikte tüm branşlarda sağlık hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Hasta ziyaretçilerinin, hastane bünyesinde bulunan hizmetlerden oldukça memnun olduğu ve sürekli olarak tercih ettiği bilinmektedir. Yüksek kalite ve hijyenik ortamlarda yapılan muayene ve tedavi süreçleri doktor ve hemşire gözetimi altında sürmektedir.

Toplam’da 2.250 m2 kapalı alan üzerine kurulu modern mimari binasında bulunan ileri teknoloji sağlık cihazları ve bilgisayar sistemleri ile hastaların tüm işlemlerini daha rahat ve hızlı bir şekilde yapmalarına olanak sunmaktadır. En son teknolojinin kullanıldığı hastane’de tüm hastaların muayene, tedavi, ameliyat ve diğer sağlık bilgileri hastanenin sistemine bağlı özel veri tabanında muhafaza edilmektedir. Dört katlı özel hastane binasında toplam’da 30 doktor, 100’den fazla sağlık ve diğer alanlarda çalışmak üzere birçok personel çalışmaktadır. Kurulduğu günden bu yana sağlık hizmetlerini başarılı bir şekilde sunan Özel Özen Tıp Merkezi birçok personeli bünyesinde barındırmakta ve ülke ekonomisine de destek vermekte olan özel bir hastane unvanına sahiptir.

Özen Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Yamanlar, 7305. Sk. No:5, 35510 Bayraklı İzmir

Özen Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özen Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Özen Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ